تویوتا موتور آمریکای شمالی تغییرات اجرایی را اعلام می کند

توشیو نییمی، مدیر کل فعلی کارخانه های شرکت موتور تویوتا (TMC) در هونشا و کینورا ، ژاپن، نقش جدید معاون اجرایی رئیس جمهور ، مهندسی تولید و ساخت ، TMNA ​​را بر عهده خواهد گرفت. Niimi مسئولیت تمام جنبه های عملیات مهندسی تولید تویوتا و 15 تولید آن را بر عهده خواهد داشت وسیله نقلیه ، موتور و قطعات گیاهان در ایالات متحده ، کانادا و مکزیک، از جمله سرمایه گذاری مشترک آن در آلاباما که تولید آن در سال 2021 آغاز می شود. وی همچنین در کمیته اجرایی TMNA ​​در آمریکای شمالی فعالیت خواهد کرد و به Tetsuo “تد” اوگاوا ، رئیس جمهور و مدیر عامل TMNA ​​گزارش می دهد.

Tadahisa Isono ، معاون اجرایی فعلی ، مهندسی تولید ، به عنوان مدیر پروژه طرح بازسازی جهانی و اهداف توسعه پایدار در گروه تولید به TMC باز خواهد گشت. ایسونو در نقش جدید خود ، مهندسی تولید را در شرکت تحقیق و توسعه و مهندسی پیشرفته ، شرکت اتومبیل کامپکت تویوتا ، شرکت وسایل نقلیه متوسط ​​، شرکت وسایل نقلیه تجاری و شرکت بین المللی لکسوس نظارت خواهد کرد. Isono به شرکت تولیدی تویوتا در آمریکای شمالی پیوست ژانویه 2015 به عنوان معاون ارشد ، مهندسی تولید در شش سال خدمت خود در آمریکای شمالی، او همچنین به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور ، ساخت ، TMNA ​​خدمت کرد.

لیزا ماترازو، که در حال حاضر به عنوان معاون رئیس بازاریابی لکسوس ، TMNA ​​خدمت می کند ، به عنوان معاون گروه رئیس ، بازاریابی تویوتا ارتقا می یابد. ماترازو جایگزین می شود اد لاوکز، که بازنشستگی خود را در ماه نوامبر اعلام کرد. در این نقش ، ماتراتزو مسئولیت کلیه برنامه های بازار تقسیم بندی تویوتا ، تبلیغات ، تجارت ، تبلیغات فروش ، مشوق ها ، NASCAR و مسابقات اتومبیلرانی و کلیه رسانه های اجتماعی و دیجیتالی را بر عهده خواهد داشت. ماترازو در سال 1998 به تویوتا پیوست و نقشهای مختلفی را در رابطه با بازاریابی از جمله معاون رئیس جمهور ، بازاریابی وسایل نقلیه و ارتباطات و مدیر شرکت ، استراتژی رسانه و تعامل دیجیتال بر عهده داشت. او گزارش خواهد داد دیوید مسیح، معاون گروه و مدیر کل ، بخش تویوتا ، TMNA.

تام استریکر، که در حال حاضر به عنوان معاون رئیس امور تنظیم مقررات محصول ، TMNA ​​خدمت می کند ، به عنوان معاون گروه ، امور پایداری و تنظیم مقررات ارتقا می یابد. در این نقش ، استریکر مسئولیتهایی در زمینه پایداری محیطی و نظارتی تویوتا مستقر در ایالات متحده ، مقررات ایمنی وسایل نقلیه موتوری و مدیریت شیمیایی شرکت خواهد داشت. تیم استریکر همچنین از امور قانونی و روابط رسانه ای تویوتا پشتیبانی فنی خواهد کرد.

استریکر در سال 2001 به تویوتا پیوست و موقعیت های مختلفی را در امور سیاست ، محیط زیست و مقررات داشته است. او گزارش خواهد داد ساندرا فیلیپس راجرز، معاون گروه ، مشاور عمومی و مدیر ارشد حقوقی ، و مدیر ارشد تنوع ، TMNA.

مونت کاهر، که در حال حاضر به عنوان مهندس ارشد Toyota Sienna ، TMNA ​​خدمت می کند ، به عنوان معاون گروه رئیس ، تحقیق و توسعه تحرک پیشرفته ارتقا می یابد. در این نقش ، كاهر مسئولیت استراتژی فنی و برنامه ریزی راه حلهای پیشرفته تحرك را بر عهده خواهد داشت. Kaehr در سال 1992 به عنوان مهندس طراحی در تویوتا پیوست ژاپن و در سال 1998 به بخش تحقیق و توسعه تویوتا در آمریکای شمالی نقل مکان کرد و در آنجا پیشرفت کرد و در رشته های مهندسی بدن و توسعه محصول پیشرفت کرد. وی همچنین پیش از این به عنوان مهندس ارشد Toyota Toyota Camry خدمت می کرد آمریکای شمالی منطقه Kaehr به شما گزارش خواهد داد شینیچی یاسویی، معاون اجرایی رئیس جمهور ، تحقیق و توسعه ، TMNA.

جف ماکارویچ، که در حال حاضر به عنوان معاون گروه ، تحقیق و توسعه تحرک پیشرفته ، TMNA ​​خدمت می کند ، به عنوان معاون گروه و مشاور اجرایی ، تحقیق و توسعه و استراتژی و برنامه ریزی شرکت ها منصوب می شود. Makarewicz در سال 1990 به عنوان مهندس در بخش مهندسی مواد به تحقیق و توسعه تویوتا پیوست و سمت های مختلفی را در زمینه های استراتژی شرکت ، برنامه ریزی محصول ، تحقیق ، طراحی ، توسعه و ارزیابی به عهده داشته است. Makarewicz گزارش خواهد داد شینیچی یاسویی، معاون اجرایی رئیس جمهور ، تحقیق و توسعه ، TMNA.

ادوارد مانتی، که در حال حاضر به عنوان مشاور اجرایی تحقیق و توسعه و استراتژی و برنامه ریزی شرکتی ، TMNA ​​خدمت می کند ، پس از بیش از 29 سال خدمت ، بازنشسته و کارآمد است 29 ژانویه 2021. مانتی با مسئولیت نظارت بر ارزیابی ساختاری محصولات تولید شده در سال 1991 به تویوتا پیوست آمریکای شمالی. از سال 1996 تا 2000 ، منتی سمت مهندسی اجرایی برای توسعه ، برنامه ریزی و عملیات را داشت که در آن مسئولیت های وی شامل سمت مهندس ارشد برای سال 2000 مدل آوالون بود. قبل از انتصاب فعلی ، مانتی معاون ارشد دفتر توسعه محصول بود.

جان کنلی، که در حال حاضر به عنوان معاون گروه ، One Toyota Competitiveness، TMNA ​​خدمت می کند ، پس از بیش از 16 سال خدمت ، بازنشسته می شود ، موثر 29 ژانویه 2021. Kennelly تلاش های One Toyota را برای ادغام فرآیند تجارت و سیستم های سازمان های فروش ، تولید و مهندسی قدیمی تویوتا رهبری کرده است. وی همچنین در اجرای برنامه جدید برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در سراسر عملیات آمریکای شمالی تویوتا نقش مهمی داشته است.

درباره تویوتا
تویوتا (NYSE: TM) بخشی از فرهنگ فرهنگی در بوده است آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال ، و متعهد به پیشرفت پایدار ، نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus ما به علاوه 1800 نمایندگی ما است.

تویوتا یک زنجیره ارزش فوق العاده ایجاد کرده است و بیش از 47000 نفر در آن به طور مستقیم استخدام می شود آمریکای شمالی. این شرکت در طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون اتومبیل و کامیون در کلاس جهانی در 14 کارخانه تولیدی ما ، از جمله 15 سرمایه گذاری مشترک ما در آلاباما که تولید آن در سال 2021 آغاز می شود.

تویوتا از طریق کمپین Start Your Impossible خود از طریق مشارکت با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی برای مقابله با فشرده ترین چالش های تحرک در جامعه ما برجسته است. ما بر این باوریم که وقتی افراد در حرکت آزاد باشند ، همه چیز امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا ، به اینجا مراجعه کنید www.toyotanewsroom.com.

مخاطب:
ویکتور وانوف
[email protected]
469-292-1318

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com