جاده کریسمس در مقایسه با یک سال گذشته به پایین می رود اگرچه هنوز بسیاری از آمریکایی ها به جاده حمله می کنند ، داده های ورود اطلاعات نشان می دهد

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سفرهای جاده ای کریسمس امسال بیش از 25 درصد کاهش داشت ، اما تعداد بیشتری از مردم برای این تعطیلات سفر کردند تا شکرگذاری ، که در مقایسه با سال گذشته 35 درصد کاهش داشت.

شاخص سفر روزانه Arrivalist نشان می دهد که حجم سفرهای جاده ای در تعطیلات کریسمس 27.8٪ کمتر از مدت مشابه در سال 2019 بود. تنها استثنا در رکود اقتصادی در شب کریسمس بود ، که همان میزان سفرهای جاده ای مشابه همان روز گذشته را دید. سال

“یک دوره کوتاه وجود داشت – در شب کریسمس – جایی که شاهد سفرهای جاده ای به سطح 2019 بودیم ، اما کوتاه مدت بود و شاید بیشتر از سه شنبه سال گذشته مربوط به سقوط شب کریسمس در یک پنجشنبه امسال بود ، “کری لاوسون ، بنیانگذار و مدیر عامل Arrivalist گفت.

نوسانات روز به روز در شاخص سفر روزانه Arrivalist

یافته های Arrivalist تغییرات روز هفته بین 2019 و 2020 را در نظر می گیرد. دوره های مقایسه شده بودند 20 دسامبر 2019 (جمعه) به 29 دسامبر 2019 (یکشنبه) در مقابل 18 دسامبر 2020 (جمعه) به 27 دسامبر 2020 (یکشنبه) داده ها از سفرهای 50 مایلی یا بیشتر جمع آوری شده است. سفرهای جاده ای کمتر از 50 مایل و سفرهای کامل شده با هواپیما در محاسبات موجود نیست. Arrivalist به انتشار به روزرسانی درباره سفرهای تعطیلات در آخر هفته در www.Arrivalist.com/Daily-Travel-Index ادامه خواهد داد.

برخی از ایالات تقریباً در سطح 2019 است

بیرون هاوایی و آلاسکا، ایالت های مجاور که برای داشتن تقریباً همان حجم سفرهای جاده ای که در سال 2020 از آنجا شروع شده بودند ، به عنوان 2019 متمایز بودند:

 • فلوریدا (-10.3٪)
 • داکوتای جنوبی (-16.3٪)
 • لوئیزیانا (-17.7٪)
 • داکوتای شمالی (-19.2٪)
 • اوکلاهما (-19.3٪)
 • کلرادو (-19.5٪)
 • مونتانا (-19.5٪)

بزرگترین تأثیر در شمال شرقی

فعالیت سفر جاده ای در ایام تعطیلات بسیار متفاوت بود. تقریباً تمام ایالت های شمال شرقی تقریباً نیمی از فعالیت سفر جاده ای سال قبل را دیده اند. ایالات با بیشترین کاهش در فعالیت سفر جاده ای شامل:

 • ورمونت (-52.9٪)
 • کانکتیکت (-44.8٪)
 • نیوهمپشایر (-43.1٪)
 • جزیره رود (-42.7٪)
 • دلاور (-42.6٪)
 • ماساچوست (-41.9٪)
 • پنسیلوانیا (-41.9٪)

شاخص سفر روزانه به عنوان یک منبع آنلاین بصورت رایگان در دسترس در وب سایت Arrivalist طراحی شده است تا بینش هایی را در اختیار صنعت مسافرت قرار دهد تا به کمک آن بتواند مسیر خود را برای بهبود در طی همه گیری Covid-19 تهیه کند. بازدید کنندگان سایت می توانند روند سال به سال را براساس بازار مبدا و باند های مسافت پیموده شده مشاهده کنند. علاوه بر این ، یک شاخص سفر روزانه سفارشی در دسترس مشتریان است که به آنها اجازه می دهد فعالیت در بازار خود را با شاخص کل کشور مقایسه کنند.

نحوه محاسبه داده ها

روش Arrivalist بر اساس پانل متعادل نماینده سیگنال های GPS است که نشان دهنده سفرهای جاده ای است که به طور خاص در اتومبیل ها انجام می شود (به استثنای سفر هوایی). یک سفر به عنوان یک سفر اندازه گیری می شود که کاربر حداقل 50 مایل را طی کرده و حداقل دو ساعت را در مقصد گذرانده است. سفرهای مسافرتی یا سایر سفرهای مکرر – به عنوان مثال ، تحویل کالا یا سایر فعالیت های تکراری – از فهرست سفر روزانه مستثنی هستند.

درباره Arrivalist

Arrivalist پیشروترین بستر اطلاعاتی مکان در صنعت مسافرت است. این شرکت از مجموعه داده های موقعیت مکانی متعددی برای ارائه بینش عملی درباره رفتار مصرف کننده ، سهم رقابتی ، اثربخشی رسانه ها و روند بازار استفاده می کند. بیش از 200 بازاریاب سفر ، از جمله 100 شهر ، 40 ایالت ایالات متحده و چهار مورد از 10 پارک برتر ایالات متحده ، از این بینش ها برای اطلاع رسانی استراتژی رسانه ها ، عملیات و توسعه مقصد استفاده می کنند. دفتر مرکزی ورود است شهر نیویورک، با دفاتر در سانفرانسیسکو و تورنتو.

تماس با رسانه:
ژاکلین گوزدویاک
[email protected]
(414) 247-3866

منبع ورود

لینک های مربوطه

http://www.Arrivalist.com