جان هاکل از مشارکت Rebuild SoCal به عضویت هیئت مدیره Mobility 21 منصوب شد

دیگر اعضای هیئت مدیره Mobility 21 شامل کومه آجیزه از انجمن دولت های جنوب کالیفرنیا ، گری کوشینگ از اتاق کاماریلو تجارت ، لوسی دان شورای تجاری اورنج کانتی ، استیو فینگان باشگاه اتومبیلرانی جنوب کالیفرنیا، پل گرانیلو از مشارکت اقتصادی امپراتوری داخلی ، دارل ای. جانسون از اداره حمل و نقل شهرستان اورنج ، دارن کتل کمیسیون حمل و نقل شهرستان ونتورا ، آن مایر کمیسیون حمل و نقل شهرستان ریورساید ، ماریا سالیناس از منطقه لس آنجلس اتاق بازرگانی، فیلیپ A. واشنگتن اداره حمل و نقل شهری لس آنجلس ، استفانی ویگینز از Metrolink ، و ریموند ولف اداره حمل و نقل شهرستان سن برناردینو.

مدیر اجرایی Rebuild SoCal Partnership گفت: “با کمال خوشحالی است که من این انتصاب را با کمال میل قبول می کنم.” جان هاکل. “RSCP سالهاست که از یک رابطه کاری عالی با Mobility 21 برخوردار است و ما این را یک گام بعدی طبیعی می دانیم.”

مدیر اجرایی Mobility 21 گفت: “Mobility 21 از داشتن کالیبر جان در هیئت مدیره ما فوق العاده مفتخر است.” جنی لاریوس. “انتصاب وی گواهی بر ارزشی است که در مشارکت ما با Rebuild SoCal Partnership تحت رهبری جان مشاهده می کنیم.”

درباره تحرک 21 – Mobility 21 ائتلافی است که ذینفعان عمومی ، تجاری و اجتماعی را گرد هم می آورد تا راه حل های منطقه ای برای چالش های حمل و نقل پیش رو را دنبال کند امپراتوری، لس آنجلس، نارنجی، کنار رودخانه، سن برناردینو، سن دیگو، و ونتورا شهرستانها

درباره مشارکت اجتماعی مجدد – Rebuild SoCal Partnership (RSCP) سازمانی است که نمایندگی 2،750 شرکت ساختمانی و بیش از 90،000 کارگر اتحادیه را در هر 12 جنوب کالیفرنیا شهرستانها بر اساس آناهیم ، کالیفرنیا – RSCP اختصاص به کار با مقامات منتخب و آموزش مردم در مورد نیاز مستمر به بودجه ضروری زیرساخت ها از جمله فرودگاه ها ، پل ها ، بنادر ، راه آهن ، جاده ها و آب دارد.

Rebuild SoCal Partnership به تازگی پادکست Rebuild SoCal Zone را راه اندازی کرده است که در Spotify ، Apple Podcasts و سایر سیستم عامل های پادکست در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت Rebuild SoCal لطفا به سایت www.RebuildSoCal.org مراجعه کنید.

SOURCE بازسازی مشارکت SoCal