جت لینکس اولین کادیتان را از برنامه خلبانی و آموزش خلاقانه خلاقانه در رابطه با Southwest Airlines & CAE استخدام می کند

OMAHA ، نب.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جت لینکس ، پیشرو در شرکت مدیریت جت خصوصی و عضویت کارت جت در کشور ، امروز اعلام کرد که از اولین دانش آموز خارج از برنامه پیشگامانه مسیر شغلی Destination 225 ° برای خلبانان استقبال کرده است. کامرون هایزه اولین کادی است که از برنامه استخدام شده است ، که به عنوان فرمانده دوم با Lear 45 XR مستقر در Jet Linx Chicago به شرکت می پیوندد. اعلامیه توسط جیمی واکر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی جت لینکس.

Destination 225 ° اولین و تنها برنامه ای است که با مشارکت شرکت هواپیمایی Southwest Airlines ، بزرگترین شرکت داخلی حمل و نقل داخلی و CAE ، یک رهبر جهانی در آموزش خلبانی برای هواپیمای کشوری ایجاد شده و مسیر شغلی مشخصی را برای خلبانان از آموزش اولیه تا زمان بازنشستگی فراهم می کند.

آقای واکر گفت: “ما خوشحالیم که از کامرون در خانواده جت لینکس استقبال کرده و این مرحله مهم را با هم جشن می گیریم.” “مقصد 225 درجه برای ارائه یک چرخه چرخه حیات برای خلبانان طراحی شده است که نه تنها ورود به صنعت هواپیمایی را تسهیل می کند ، بلکه فرصت هایی را برای خلبانان برای شروع ، بالا بردن و گسترش کار خود فراهم می کند. ما از نزدیک با هواپیمایی Southwest Airlines و CAE همکاری کرده ایم تا اطمینان حاصل شود اجرای موفقیت آمیز Destination 225 ° ، و اولین استخدام در برنامه نشان دهنده یک دستاورد قابل توجه است. ما مشتاقانه منتظر استقبال حتی بیشتر خلبانان از برنامه در آینده هستیم. “

راه اندازی شد آگوست 2019، Destination 225 ° یک مسیر شغلی را برای نامزدهای با انگیزه و توانمند فراهم می کند که از طریق آموزش اولیه ، هواپیمایی خصوصی (قسمت 135) و خطوط هوایی تجاری (قسمت 121) پل های یکپارچه ای را در هر سه بخش صنعت ایجاد می کند. این برنامه که به عنوان خط لوله بین خطوط هوایی Southwest و چندین شریک پرواز فعالیت می کند ، مسیرهای شغلی مختلفی را برای نامزدها ارائه می دهد ، از جمله مسیر Cadet برای افرادی که تجربه کمی دارند ، مسیر دانشگاه برای دانشجویان ، مسیر نظامی برای خدمت زنان و مردان و مسیر کارمندان برای کارمندان فعلی Southwest. سازمانهای شرکت کننده در Destination 225 ° با استعدادترین خلبانان خود این فرصت را دارند که از یک سازمان به سازمان دیگر منتقل شوند ، بدون اینکه مجبور به ترک برنامه باشند.

آقای Hise پس از فارغ التحصیلی از طریق مسیر دانشگاه به برنامه Destination 225 ° رسید دانشگاه ایالتی جنوب شرقی اوکلاهما موسسه علوم هواپیمایی ، یکی از برترین موسسات هواپیمایی در کشور و یکی از چهار مدرسه موجود در برنامه. از آقای هیس دعوت شد تا در یک سری از آزمایشات دقیق غربالگری در مقر Southwest در دالاس، و به دنبال آن مصاحبه حضوری دانشگاه خود را توسط نماینده جنوب غربی انجام داد. آقای هیسه پس از پذیرش در مسیر دانشگاه ، تقاضای شغل خود را در شرکای خصوصی هواپیمایی برنامه آغاز کرد و پس از مصاحبه های متعدد توسط جت لینکس استخدام شد.

آقای هایزه گفت: “برنامه Destination 225 ° از برنامه اولیه تا مصاحبه و استخدام واقعی ، یک تجربه دلگرم کننده و انگیزنده بوده است.” “من بسیار سپاسگزارم که بخشی از برنامه ای هستم که به من اجازه می دهد کار خود را با چنین اپراتور برجسته ای شروع کنم و در عین حال در سن جوانی با Southwest ارتباط برقرار کنم. نه تنها ساعتها در پرواز با Jet Linx به دست خواهم آورد ، تجربه عملی عمیقی را تجربه خواهد کرد که در یک اپراتور منطقه ای معمول وجود ندارد. این یک معدن طلای فرصتی برای خلبانان جوان است که به ساعتها با کیفیت نیاز دارند ، نه فقط به کمیت. “

اضافه برایان گودمن، رئیس پایگاه Jet Linx Chicago Base: “آنچه مرا در این برنامه مورد توجه قرار می دهد ، داوطلبان سازگار با کیفیت بالا هستند. Destination 225 ° دارای بسیاری از لایه های مصاحبه و موانع است – فقط بهترین بهترین ها آن را به ما می رسانند.”

یک م additionalلفه دیگر از Destination 225 ° یک برنامه آموزشی Ab-Initio است که CAE با همکاری ARGUS International، Inc ، یک شرکت متخصص در مدیریت ریسک ایمنی هواپیمایی ، آن را هدایت می کند. Ab-Initio یک اصطلاح لاتین به معنای “از ابتدا” است و فرایندی است که یک خلبان دانش آموز را از ابتدای آموزش می گیرد ، آنها را در طول دوره آموزش خلبانی راهنمایی می کند ، و با توجه به رتبه بندی و گواهینامه در یک نوع خاص ، خلبان را از شغل هواپیمایی اطمینان می دهد. هواپیماهای جت CAE در طول برنامه به آموزش این خلبانان می پردازد. اندکی پس از استخدام اولین دانش آموز یار ، جت لینکس از یکی دیگر از اعضای تیم Destination 225 درجه در شرکت استقبال کرد. خلبان بروک بیسینگر عضو شده است ایالت واشنگتن. پایگاه را به عنوان فرمانده دوم در Beechjet 400. Basinger نماینده اولین دانش آموز زن است که از طریق این برنامه وارد می شود و اولین نفری است که از طریق CAE Pathway به Jet Linx می رسد.

علاوه بر پیگیری ابتکارات صنعتی مانند Destination 225 ° ، Jet Linx متعهد به ارائه بالاترین استانداردهای ایمنی در صنعت حمل و نقل هوایی خصوصی با داشتن گواهینامه های گسترده امنیتی از جمله IS-BAO Stage 3 ، ARGUS Platinum و Wyvern Wingman است. جت لینکس به عضویت برجسته عضویت کارت جت و شرکت خصوصی مدیریت جت در تبدیل شده است ایالات متحده با توجه به مدل تجاری منحصر به فرد و نوآورانه خود ، رویکرد شخصی تری را به راه حل های تضمین شده سفر شخصی با هواپیماهای شخصی از طریق خدمات محلی محلی و خاص ارائه می دهد كه توسط یك عملكرد ملی و بستر فناوری قوی پشتیبانی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جت لینکس ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.jetlinx.com.

درباره هواپیمایی جت لینکس
هواپیمایی جت لینکس یک شرکت جت خصوصی متمرکز در محلی است که در آن تاسیس شده است اوماها ، شمال شرقی در سال 1999 بعنوان یک رویکرد شخصی تر برای شرکتهای خصوصی جت خصوصی. جت لینکس دو روش مختلف برای تجربه حمل و نقل هوایی خصوصی – یک کارت جت تضمینی و یک برنامه مدیریت جت خصوصی – ارائه می دهد که به مشتریان خود یک راه حل محلی و همه جانبه برای تمام نیازهای سفر با هواپیماهای خصوصی ارائه می دهد. جت لینکس یک اپراتور درجه 3 ایمنی IS-BAO ، ARGUS Platinum و Wyvern Wingman است ، دستاوردی که کمتر از یک درصد از تمام اپراتورهای هواپیما در جهان به دست آورده اند. در سال 2019 ، جت لینکس به تنها شرکت هواپیمایی خصوصی پنج ستاره آموزش دیده و معتبر Forbes Travel Guide در جهان تبدیل شد. جت لینکس علاوه بر ایجاد استانداردهای برجسته و بی نظیر خدمات درجه بندی مستقل برای تجربه پرواز ، جت لینکس همچنین با راهنمای سفر Forbes همکاری کرد تا استانداردهای تعالی شخصی و اختصاصی Jet Linx را برای تعالی خدمات ارائه دهد. دفتر مرکزی جت لینکس در است اوماها ، نبراسکا و دارای مکان های پایه در آتلانتا، آستین، بوستون، شیکاگو، دالاس، دنور، دیترویت، Ft. ارزش، هوستون، ایندیاناپولیس، مینیاپولیس، نشویل، نیویورک، اوماها، سن آنتونیو، اسکاتسدیل ، سنت لوئیس، تولسا و ایالت واشنگتن. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت Jet Linx (www.jetlinx.com) دیدن کنید.

منبع: Jet Linx