جزایر باهاما مدار جایزه سفر 2020 را جارو کردند

“ما از داشتن The هیجان زده ایم باهاما با وجود سال سختی که صنعت جهانگردی ما با آن روبرو شده است ، در بسیاری از جوایز شناخته شده است. ” شادی جیبریلو. “این جوایز گواهی می دهند که باهاما همچنان مورد علاقه مسافران است و ما مشتاق هستیم که در سال جدید نیز از آنها استقبال کنیم. “

سفر هفتگی جوایز ماژلان کمپین “هنوز راکین” باهاما را تشخیص می دهد کمپین Still Rockin ‘وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما بهترین کمپین تبلیغاتی / بازاریابی مقصد را به خود اختصاص داد سفر هفتگی جوایز ماژلان. پس از طوفان دوریان ، این کمپین برجسته The برجسته شد باهاما 14 جزیره مهم بدون تأثیر طوفان ، که به رکورد شکنی 7.2 میلیون بازدید کننده در سال 2019 کمک کرد. علاوه بر این ، وزارت از باهاما کمپین with Love در گروه بازرگانی Destination Marketing TV نقره ای دریافت کرد. این کمپین دیجیتالی توسط صداگذاری شد لنی کراویتز، با این پیام که با هم می توانیم دوران سختی را پشت سر بگذاریم و به حالت عادی برگردیم. این لکه تلویزیونی با تصاویر The امیدی به خانه بازگشت باهاما آب شفاف و شفاف.

سفر + اوقات فراغت جوایز جزایر باهامی در بهترین جوایز جهان – آباکوس ، جزیره هاربر ، The Exumas و Eleuthera در به رسمیت شناخته شدند سفر + اوقات فراغت بهترین جوایز جهانی در 25 جزیره برتر در کارائیب، برمودا، و باهاما دسته بندی. Andros ‘Kamalame Cay Resort در 100 هتل برتر جهان و 25 هتل برتر Resort Caribbean اهدا شد.

جایزه باهاما در مسافر مسافرتی کاست جوایز انتخاب خوانندگان 2020 – چهار هتل باهامی توسط شناخته شدند مسافر مسافرتی کاست جوایز انتخاب خوانندگان. Kamalame Cay ، Rosewood Baha Mar ، Grand Hyatt Baha Mar و SLS Baha Mar در 15 جزیره برتر در جزایر آتلانتیک قرار گرفتند.

مجله کارائیب جوایز سفر به دریای کارائیب باهاما را در سه گروه تشخیص می دهد – که در مجله کارائیب 7هفتم جوایز سالانه سفر به دریای کارائیب، باهاما به دلیل ادامه انعطاف پذیری در سراسر همه گیر و تنظیم استاندارد برای اقدامات ورود به مقصد ، به مقصد نوآورانه سال اهدا شد. علاوه بر این ، ناسائو فرودگاه بین المللی لیندن پیندلینگ به عنوان فرودگاه سال کارائیب و Graycliff به عنوان رستوران سال کارائیب شناخته شدند.

باهاما 13 جایزه را در خانه می گیرد مجله غواصی جوایز Readers Choice – جزایر The باهاما در این سال به رسمیت شناخته شد مجله غواصی جوایز Readers Choice Awards ، با مکان هایی که پیشنهادات غواصی گسترده مقصد را در 700 جزیره و جزیره تعیین می کند. این کشور به عنوان بهترین حیوانات بزرگ شماره یك انتخاب شد ، در میان 5 مورد برای بهترین مقصد كلی ، بهترین غواصی در غار ، بهترین غواصی و بهترین ارزش و در میان ده مورد برتر برای بهترین غواصی لاغر ، بهترین غواصی دیواری ، بهترین غواصی پیشرفته ، بهترین عكاسی قرار گرفت. ، بهترین غواصی در ساحل ، بهترین زندگی کلان و بهترین سلامتی از زندگی دریایی.

درباره ی باهاماس
با بیش از 700 جزیره و cays و 16 مقصد جزیره منحصر به فرد ، The باهاما فقط 50 مایلی ساحل واقع شده است فلوریدا، ارائه یک فرار با پرواز آسان که مسافران را از زندگی روزمره دور می کند. جزایر The باهاما ماهیگیری در کلاس جهانی ، غواصی ، قایقرانی و هزاران مایل از دیدنی ترین آبها و سواحل کره زمین در انتظار خانواده ها ، زوج ها و ماجراجویان باشید کاوش در تمام جزایر ارائه شده در www.bahamas.com یا در فیس بوک ، یوتیوب یا اینستاگرام برای دیدن اینکه چرا در این بهتر است باهاما.

س PRالات پرس
آنیتا جانسون-پتی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندیویک
روابط عمومی
[email protected]

منبع وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما

لینک های مربوطه

http://www.bahamas.com