جشنواره بین المللی گردشگری یانگ تسه سه گور در وانژو آغاز می شود

چونگینگ ، چین، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یازدهمین جشنواره بین المللی گردشگری چین یانگ تسه سه گلو آغاز شد 19 نوامبر، 2020 در وانژو ، در چین جنوب غربی چونگ کینگ به گفته اداره تبلیغات منطقه وانژو ، شهرداری ، در تلاش برای جلب گردشگران برای بازدید از قلب قلب در منطقه مخزن سه گور با سواحل رودخانه زیبا ، زیبایی هنری و فرهنگ سرشار از آن.

به عنوان بخش مهمی از رویدادهای جشنواره گردشگری ، نوازندگان و مجریانی از داخل و خارج از کشور نمایش خیره کننده ای را اجرا کردند 10 دسامبر، 2020 در یک جشن موسیقی که به رودخانه های بزرگ زمین اختصاص دارد ، شامل آهنگ ها و رقص ها ، و یک صحنه شب زیبا از شهر در ساحل دریاچه پینگ.

جدای از اجراها ، این جشن با توجه به صحنه ای دقیق و پیچیده ، که در مورد حفاظت متعادل از مناظر طبیعی و توسعه شهری صحبت می کند ، شهری از نورهای پر زرق و برق را احاطه کرده است که توسط کوه ها و رودخانه ها احاطه شده است.

اوج این مراسم با خواندن آهنگ We Are the World توسط گروهی از هنرمندان که با همراهی هزار هواپیمای بدون سرنشین بر فراز دریاچه به طور هم زمان پرواز می کنند و با الگوهای مختلف برای جشن گرفتن این مناسبت آراسته می شوند ، به اوج خود می رسد. همچنین ، به معنای گسترده ، چین عزم راسخ برای پیگیری جامعه ای با آینده مشترک برای بشر ، و دستاوردهای عمده ای که وانژو در زمینه های کلیدی مانند حفاظت از محیط زیست ، گشایش بیشتر و تلاش برای ایجاد زندگی شادتر به مردم بدست آورده است.

سد سه گورخ ، یک پروژه مهندسی مهم در این کشور ، به لطف مخزن ، ویژگی های جغرافیایی وانژو را از یک شهر رودخانه ای تاریخی احاطه شده توسط کوه به یک دریاچه تغییر داده است. بزرگترین شهر مهاجر در منطقه مخزن ، با 175علامت متر آب ، در سال های اخیر تغییرات زیادی را دیده است.

این یک شهر اشباع شده از تاریخ بود. برج ناقوس در تپه غربی شاهد این اتفاق است وانژو گام برداشتن در مسیر گشودن در طول مسیر قرن. بنای یادبود سه گورخ (موزه وانژو) واقع در آن سوی رودخانه ، تکامل یک شهر مهاجر را ثبت کرده است.

تنوع غنی منابع طبیعی و فرهنگی Wanzhou همچنان مزیت رقابتی آن در توسعه بخش گردشگری ، از جمله آبشار 64.5 متری است ، دریاچه پینگ، Henghe Resort در منطقه Three Gorges و موارد دیگر. غذاهای محلی و سوغاتی های زیادی که نمی توانید از دست دهید ، از رشته فرنگی ، ماهی کبابی و گوشت گاو ، تا شانه چوبی و گلدوزی محلی به زیبایی این طبیعت افزوده است.

Wanzhou مکانی شگفت انگیز برای گشت و گذار در سه بند آبشار و غیره خواهد بود. بیایید در وانژو ملاقات کنیم ، در بندهای سه گلوگاه کاوش کنیم و یک تجربه سفر شگفت انگیز را شروع کنیم.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.wz.gov.cn/ مراجعه کنید.

منبع بخش تبلیغات منطقه Wanzhou در شهرداری چونگ کینگ