جنگ با پایگاه های تروریسم در آفریقا و آسیا به غرب امکان رقابت در برابر پکن را می دهد

دنور و واشنگتن، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – دیوید کیلکولن ، مدیرعامل شرکت مدیریت ریسک Cordillera Applications Group ، پیش بینی کرده است که پایگاه های نظامی ایالات متحده برای ایجاد جنگ جهانی علیه تروریسم در آفریقا و آسیا اگر غرب بخواهد به طور موثر مقابله کند ، ضروری خواهد بود چین توسعه طلبی تهاجمی در دهه آینده

در تحلیلی که این هفته توسط بنیاد دفاع از دموکراسی ها توزیع شد ، الف ایالت واشنگتنمcسسه غیرحزبی مبتنی بر امنیت ملی و سیاست خارجی ، كیلكولن اظهار داشت كه زیرساخت های نظامی موجود در خارج از كشور برای مقابله با استراتژی های توسعه چینی آینده در این مناطق ارزشمند خواهد بود.

تهدید تروریستی برای آمریکایی ها پایان نخواهد یافت زیرا واشنگتن می گوید اما حتی اگر تهدید ترور از بین برود ، پایگاه های ایجاد شده برای جنگ جهانی علیه تروریسم توانایی رقابت موثرتر در برابر آنها را دارند پکن،” او می نویسد.

کیلکولن ، که در پنج قاره فعالیت می کند و پنج کتاب نوشته است ، اشاره می کند که به عنوان مثال ، چین پایگاه دریایی در جیبوتی را در اختیار دارد ، زیرساخت های گسترده تجاری و سایت های نظامی را در کنترل می کند آفریقا و بیش از 2000 سرباز در این قاره دارد.

تجزیه و تحلیل بخشی از است دفاع از جلو: امنیت آمریکا با طرح قدرت نظامی در خارج از کشور »، مونوگرافی که توسط FDD ویرایش و منتشر شده است.

شامل 22 مقاله و نظرات وزیر دفاع سابق ایالات متحده است لئون ای. پانتا، سرلشکر مک مستر ، سفیر سابق ایالات متحده در بوقلمون و فنلاند اریک ادلمن ، دکتر سامانتا راویچ، سرلشکر بن هاجز، سرلشکر ادوارد کاردون، اریک سایرز و جان هانا ، در میان دیگر کارشناسان.

کیلکولن استدلال می کند که پایگاه های موجود ایالات متحده در رقابت بزرگ قدرت که پس از همه گیری COVID-19 شدت می یابد ، به دارایی های اساسی تبدیل می شوند.

او توضیح می دهد که حساب ضد تروریسم نشان می دهد که هیچ جایگزینی برای نیروهای مستقر در جلو وجود ندارد.

کیلکولن رئیس و مدیر عامل گروه کاربردهای کوردیلرا است. این شرکت جهانی تجزیه و تحلیل ژئوپلیتیک و مدیریت ریسک را به دولت ها ، مشتریان شرکتی و NGO ها در این کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای لاتین ، آسیا و آفریقا.

مجموعه ابزارهای این شرکت و مدل عملیاتی توزیع شده آن ، Cordillera را قادر می سازد تا به مشتریان کمک کند تا در سراسر جهان پیچیده ای که به عنوان یک نتیجه از اورژانس بهداشتی COVID-19 بوجود می آید ، سازگار و رشد کنند.

در گذشته ، او به عنوان مشاور ویژه ضد شورش در وزیر امور خارجه خدمت کرده است ، برنج کاندولیزا، و مشاور ارشد ضد شورش جنرال دیوید پترائوس، سپس فرماندهی کل ایالات متحده و نیروهای بین المللی در عراق.

وی همچنین به عنوان استراتژیست ارشد مبارزه با تروریسم در وزارت امور خارجه ایالات متحده کار می کرد خاورمیانه، آسیای جنوبی، اروپا، آفریقا و جنوب شرقی آسیا، از جمله فعالیت های عملیاتی در افغانستان، عراق و پاکستان.

کیلکولن یک افسر پیاده پیاده سابق استرالیا با 22 سال خدمت ، از جمله اعزام در تیمور شرقی، بوگنویل ، و خاورمیانه.

نویسنده پرفروش در زمینه مسائل نظامی ، آخرین کتاب او ، اژدها و مارها ، توسط تایمز توصیف شده است لندن به عنوان کتابی که باید توسط همه با یکنواخت خوانده شود “.

تو میتوانی بخوانی دیوید کیلکولن تجزیه و تحلیل در https://www.fdd.org/analysis/2020/12/15/defending-forward-enhancing-special-operations/

مخاطب:

رامون پدروسا-لوپز
تلفن 00356 7946 7486
وب سایت: www.cordillera-apps.com
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE گروه برنامه های Cordillera