جوایز Aerospace Futures Alliance (AFA) SEKISUI Aerospace

RENTON ، بشویید.، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – SEKISUI Aerospace امتیاز حضور در Aerospace Futures Alliance (AFA) را داشت 15هفتم اجلاس سالانه هوافضا اوایل این ماه. این شرکت مفتخر به دریافت جوایز شرکت سال و رهبر نسل بعدی از AFA شد.

جایزه شرکت سال به پاس قدردانی از انعطاف پذیری و تعهد SEKISUI به ایمنی تیم های ما در این اوقات بی سابقه اهدا شد. در میان همه گیر و چالش های امروز ، ضروری است که ما به تعهدات خود نسبت به کارمندان و مشتریان خود وفادار بمانیم. تصمیم گیری در مورد تعطیل کردن امکانات ، حفظ کارمندان ما و اطمینان از ایمنی کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است کاری که SEKISUI Aerospace ادامه می دهد. شناخته شدن در انجام این کار از سوی یک سازمان خارجی ، تحقیرآمیز و پاداش آور است برای تمام زحماتی که تیم ما هر روز انجام می دهد. Daniele Cagnatel ، رئیس و مدیر عامل شرکت SEKISUI Aerospace اظهار داشت: “ماموریت ما ایجاد یک محیط کاری ایمن و حمایتی برای تیم خود است. ما این کار را انجام می دهیم ، با تعادل بخشیدن به نیازهای مردم و نیاز به انجام تعهدات مشتری خود. من افتخار می کنم داشتن چنین افراد فداکاری که این همه سختی ها را کشیده اند و همچنان عزم مشترک ما را نسبت به یکدیگر و صنعت خود نشان می دهند. “

یک جایزه کاملاً شایسته نسل بعدی به این جایزه اهدا شد ماتئا اوسوژنیکمدیر ارشد فناوری ، بخاطر کمکهای درخشان او در شرکت ما. ما بسیار افتخار می کنیم که Matea نمایندگی SEKISUI Aerospace را بر عهده دارد و منجر به ایجاد چشم اندازها ، دانشمندان ، خالقان ، اصلاح کنندگان و مخترعان می شود و آینده هوافضا را در این نسل و نسل بعدی تغییر می دهد.

برای بیش از 30 سال ، SEKISUI هوافضا در حال طراحی ، آزمایش و تولید محصولات کامپوزیتی برای صنعت هوافضا بوده است. با تمرکز کامل بر رضایت مشتری و با تلاش بی وقفه کارکنان ماهر ما ، SEKISUI هوا فضا به سطح نامطلوبی از عملکرد دست یافته و همچنان آن را حفظ می کند. تحویل مداوم محصولات با کیفیت بالا نشان دهنده قصد ، صداقت و فداکاری ما نسبت به مشتریان و اعتبار ما به عنوان تولید کننده است. ما همچنان اتوماسیون هوشمند را در تأسیسات تولیدی خود قرار خواهیم داد که آینده پرواز را به خوبی در قرن آینده هدایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما به آدرس www.sekisuiaerospace.com مراجعه کنید.

مخاطب: جنیز هایت، 360-820-2993

SOURCE SEKISUI هوافضا

لینک های مربوطه

https://www.sekisuiaerospace.com