جوزپه روسو ، وونیر ، به عنوان رئیس جدید کنسرسیوم محاسبات اتومبیل منصوب شد

استکهلم، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جوزپه روسو، VP Engineering Advanced Assisted Driving Systems در شرکت فناوری خودرو Veoneer، Inc. (NYSE: VNE) (SSE: VNE SDB)، به عنوان رئیس کنسرسیوم محاسبات اتومبیل خودمختار (AVCC) منصوب شده است.

AVCC اجماع جهانی صنعت رانندگی کنسرسیوم برای محاسبات اتوماتیک و کمکی رانندگی است. AVCC در سال 2019 تاسیس شده است ، 19 عضو دارد. پیشرو OEM ها ، تامین کنندگان ردیف 1 و شرکت های نیمه هادی. این شرکت های پیشرو با هم همکاری می کنند تا الزامات مربوطه را شناسایی کرده و استانداردهای صنعت را تحت تأثیر قرار دهند تا چالش های پیچیده توسعه و استقرار فناوری های رانندگی خودکار ایمن و قوی را همزمان با حفظ هزینه های تحقیق و توسعه حفظ کنند.

“منصوب شدن به عنوان رئیس AVCC برای من افتخار بزرگی است. مسیر انتقال از ADAS به سیستم های خودمختار پیچیده تر است و این روند همچنان ادامه خواهد یافت. AVCC یک گام مهم به جلو است زیرا ما به طور مشترک به پیچیدگی های فناوری می پردازیم ، نیاز به استاندارد سازی و موانعی که باید برای استقرار این سیستم ها برطرف شود. با هم ، می توانیم تحویل وسایل نقلیه کمکی و مستقل ایمن و مقرون به صرفه را در مقیاس تسریع کنیم. ” جوزپه روسو، رئیس AVCC و سیستم های رانندگی پیشرفته با کمک پیشرانه VP Engineering در Veoneer.

AVCC در حال تعریف یک معماری و پلتفرم مرجع مقیاس پذیر برای دستیابی به اهداف عملکرد کمکی و خودمختار در محدودیت های قدرت ، حرارتی و اندازه یک وسیله نقلیه است. این پلت فرم محاسباتی به طور خاص برای انتقال سیستم های نمونه اولیه AV امروزی به استقرار در مقیاس طراحی شده است. این گروه همچنین الزاماتی را برای API نرم افزار برای هر بلوک ساختمانی در این سیستم ها ایجاد خواهد کرد.

وونیر معتقد است که یک پلتفرم محاسباتی استاندارد قادر به پوشش رانندگی مستقل بدون نظارت ، در حالی که می تواند از طریق راه حل های تحت نظارت اجازه می دهد تا مرکزیت و قابلیت حمل و نقل نرم افزار را فراهم کند ، کلیدی برای پاسخگویی به نیازهای آینده بازار به روشی پایدار خواهد بود.

درباره AVCC بیشتر بخوانید: www.avcconsortium.org

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
توماس یونسون ، ارتباطات EVP و IR ، [email protected]، تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکار، روابط سرمایه گذار VP ، [email protected]، تلفن +1 (248) 794-4537Veoneer، Inc. یک رهبر جهانی در زمینه فناوری خودرو است. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. ما نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های پیشرفته برای حفاظت از سرنشینان ، سیستم های پیشرفته کمک رانندگی و رانندگی مشترک و خودکار را به OEM ها در سطح جهانی طراحی ، تولید و فروش می کنیم. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، وونیر دارای 7،400 کارمند در 12 کشور است. در سال 2019 ، فروش به 1.9 میلیارد . این شرکت در حال ساخت یک میراث نزدیک به 70 ساله توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2018 ، Veoneer به یک شرکت مستقل و قابل معامله عمومی تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) فهرست شده است.

بیانیه بندر امن: این نسخه حاوی گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه عباراتی آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل مواردی است که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی می پردازند که Veoneer، Inc یا مدیریت آن معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اظهارات آینده نگرانه تحقق یابد یا صحیح باشد زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات در بازار جهانی خودرو متفاوت باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم ، و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در مورد آینده نمی پذیریم – نگاه کردن به اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/giuseppe-rosso–veoneer– منصوب-رئیس جدید-صندلی-خودكار-كنسرسیوم-اتومبیل-محاسبات-c3260387

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Veoneer