جکی فریدمن ، رئیس گروه مسافرتی نکسیون ، برنده جایزه یک عمر موفقیت شد

سفر هفتگی جایزه یک عمر دستاورد به افرادی تعلق می گیرد که تلاش آنها منجر به نتایج خارق العاده ای در یک شرکت شده و همچنین کمک های قابل توجهی به کل صنعت داشته اند. گیرندگان قبلی را شامل شده اند باری لیبن، بیل ماریوت، باب دیکینسون، ریچارد اندرسون، مرلین کارلسون نلسون، ریچارد فاین، گوردون بتونه، آرتور تاوک، جاناتان تیش، جفری کنت، بوچ استوارت، و تیم و نینا زاگات. میراث سفر هفتگی دریافت کنندگان جایزه Lifetime Achievement به طور جمعی محیطی را تعریف می کنند که امروزه صنعت سفر در آن فعالیت می کند. مشاغل دریافت کنندگان مدلی از چشم انداز و موفقیت برای الهام بخشیدن به رهبران فردا ارائه داده اند.

جی دی اوهارا ، مدیرعامل گروه سفر اینترنوا ، شرکت مادر گروه سفر نکسیون ، گفت: “آنچه جکی توانسته است در زندگی حرفه ای خود به سرانجام برسد ، چیز خارق العاده ای نیست.” “هیچ کس شایسته این جایزه نیست. جکی علاوه بر اینکه رهبر نترس Nexion Travel Group است ، همیشه یک قهرمان بزرگ برای مشاوران و صنعت ما بوده است. در واقع ، بسیاری از مشاوران شغل خود را مدیون او ،” مادرخوانده ” مشاوران سفر ، زیرا او بسیاری از آنها را وارد تجارت کرده است. ”

فریدمن کار خود را به عنوان مشاور سفر در خط مقدم آغاز کرد کانادا. او قبل از اینکه به Saber برود ، در آنجا نقش های مختلف اجرایی را داشت ، در مدیریت آژانس کار می کرد. وی 16 سال پیش به عنوان رئیس جمهور به Nexion Travel Group پیوست و شرکت را به عنوان آژانس برتر میزبان امروزی شکل داد. هزاران مشاور سفر مستقل خانه خود را در گروه مسافرتی Nexion پیدا کرده اند ، جایی که به آنها فرصت داده می شود تجارت خود را از طریق پشتیبانی با کیفیت در زمینه های عملیاتی ، آموزشی ، بازاریابی ، فناوری و شبکه توسعه دهند. فریدمن همچنین یک سفر آموزشی برای رهبران فردا ، یک برنامه آموزشی برای مشاوران سفر ، و برنامه بورس تحصیلی نظامی خود ، سربازان در سفر را راه اندازی کرد.

فریدمن به دلیل تخصص خود ، در بسیاری از هیئت های مشاوره تامین کننده سفر ، مشغول به کار است. او از هواداران مشتاق انجمن مشاوران سفر آمریکا (ASTA) است که در حال حاضر به عنوان خزانه دار خدمت می کند. او همچنین یک گیرنده گذشته است باربارا اوهارا جایزه وکالت.

از سال 2019 ، فریدمن به عنوان رئیس بنیاد خانواده پیوندها فعالیت می کند. او دارای مشاور سفر معتبر و مجوزهای معتبر صنعت سفر از موسسه سفر است.

“من از دریافت بسیار افتخار می کنم سفر هفتگی فریدمن گفت: جایزه یک عمر دستاورد: “کار در دنیای شگفت انگیز سفر و داشتن نقشی در شکل گیری مشاغل مشاوران سفر یک امتیاز است. در این زمان ، این صنعت مانند گذشته به چالش کشیده شده است ، و با این وجود همه گیری جهانی ، اهمیت و قدرت مشاوران سفر را به جهانیان نشان داده است. من می خواهم این جایزه را به نمایندگی از همه مشاوران سخت کوشی که خاطرات سفر را برای مشتریان خود رقم زده اند و ادامه دهند ، بپذیرم. آنها دلیل موفقیت من هستند و از من و بسیاری دیگر الهام می گیرند. “

درباره گروه مسافرتی اینترنوا
گروه مسافرتی اینترنووا یکی از بزرگترین شرکتهای خدمات مسافرتی در جهان با مجموعه ای از مارک های برجسته است که تخصص سفر شخصی را به مشتریان تفریحی و شرکتی ارائه می دهند. اینترنووا شرکت های اوقات فراغت ، تجارت و حق رای دادن را از طریق نمونه کارهایی از بخش های متمایز مدیریت می کند. اینترنووا بیش از 65000 مشاور سفر را در بیش از 6000 مکان متعلق به شرکت و وابسته به آنها عمدتا در ایالات متحده، کانادا و انگلستان، با حضور در بیش از 80 کشور جهان.

گروه سفر Nexion
نکسیون® Travel Group یک آژانس میزبان کاملاً معتبر است و از سال 1995 به متخصصین سفر مستقل عضویت می دهد. به عنوان بخشی از Travellers Group ، Nexion Travel Group از متخصصین سفر مستقل همراه با بهترین کلاس ، ابزار ، فناوری ، پشتیبانی بلیط ، عملیات و پشتیبانی خود را ارائه می دهد. بازاریابی ، آموزش و پشتیبانی. Nexion Travel Group آژانس میزبان کاملی برای آژانس های چند نمایندگی ، آژانس های شرکتی ، نمایندگان باتجربه و تازه واردین صنعت است.

مخاطب:

بریت گریفین
651.442.5173
[email protected]

SOURCE گروه مسافرتی اینترنووا