جیلین چین منابع یخبندان را به صنعت داغ تبدیل می کند

چانگچون ، چین، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با هدف ساخت یک مقصد جهانگردی در سطح جهانی یخ و برف ، استان جیلین در شمال شرقی چین هدف از ایجاد صنعت گردشگری برف و یخ با کیفیت بالا ، توسعه یکپارچه صنایع وابسته به برف و یخ ، ایجاد اقتصاد برف و یخ قوی و تحقق انتقال از صنعت یخ و برف به اقتصاد ، تبدیل “منبع سرد” به گفته اداره فرهنگ و جهانگردی استان جیلین ، یخ و برف به “صنعت داغ” تبدیل می شود.

با استفاده از فرصت هایی که توسط پکن المپیک زمستانی 2022 ، جیلین به طور فعال ساخت نام تجاری “بازی های المپیک زمستانی در پکن، تجربه در جیلین“، بیشتر باعث محبوبیت ورزش های یخی و برفی شد ، و تأثیر مجموعه ای از فعالیت های یخ و برف مانند جشنواره بین المللی اسکی Vasaloppet چین ، مسابقات ملی دعوت شنای زمستانی ، مسابقه قایق اژدهای زمستانی بین المللی رودخانه Songhua River ، دریاچه چاگان جشنواره ماهیگیری زمستانی و غیره. این استان نزدیک به 300 رویداد مربوط به فرهنگ برف و یخ ، گردشگری ، ورزش ، تجارت ، آموزش و سایر رویدادها را آغاز کرده است.

جیلین توسعه و ارتقا the ورزش های یخ و برف ، تولید تجهیزات ، خدمات گردشگری یخ و برف و سایر صنایع ، ایجاد “یخ و برف هوشمند” و گسترش انتشار متنوع عناصر یخ و برف در جیلین. به عنوان تنها نمایشگاه برفی با مضمون نمایشگاه چین، نمایشگاه بین المللی صنعت برف و یخ جیلین با بیش از 1500 مارک شرکت کننده ، 466،000 بازدید کننده و گردش مالی کل در محل ، پنج بار برگزار شده است. 852 میلیون یوان.

در فصل جدید برف ، جیلین برنامه ریزی کرده است 32 مسیر بوتیک گردشگری یخ و برف ، و 28 سیاست ترجیحی مانند صدور کوپن مصرف یخ و برف را راه اندازی کرده است ، که باعث شده است میزان اشغال هتل در اطراف مناطق یخی و برفی بیش از 85٪ ، گردش مسافر خریدهای اطراف مراکز خرید 12٪ و گردش مالی 9.5٪ افزایش یافته است.

استان جیلین، واقع در بین 41 و 46 درجه عرض شمالی ، یکی از “سه پایگاه برف پودری جهان” است که تمام مزایای طبیعی برف پودری ، دریاچه یخ زده ، آهک و چشمه آبگرم را در توسعه اقتصاد برف و یخ متمرکز می کند. پس از چندین سال تلاش ، این استان مسیر جدید توسعه ای را مبتنی بر گردشگری یخ و برف ، ورزش و فرهنگ ایجاد کرده و یک زنجیره کامل صنعتی “3 + X” با پشتیبانی تجهیزات تولید یخ و برف ، تجارت ، حمل و نقل ، اطلاعات ، استعدادها و غیره

در عین حال، جیلین به طور فعال ساخت “جاده ابریشم یخی و برفی” را ترویج کرده است ، با جیلین به عنوان هسته اصلی ، واقع در شمال شرقی چین و رو به رو شمال شرقی آسیا، و همکاری و مبادلات با کشورهای یخ زده و برفی در امتداد کمربند و جاده را تقویت کرده است ، با هدف ساخت منطقه شمال شرقی چین به ارتفاعی از چین اقتصاد یخ و برف و ساختن اقتصاد جهانی یخ و برف قابل مقایسه با اروپا و آمریکای شمالی.

جیلین کل مسیرهای برفی مساحتی بالغ بر 1050 هکتار را شامل می شود که حدود 20٪ از کل کشور را تشکیل می دهد ، رتبه اول در چین. استراحتگاه های آن از بهترین شرایط طبیعی و کیفیت رقابتی در برخوردار هستند آسیا. همچنین دارای چهارمین جهان است ، آسیا اولین دوره آموزش اسکی استاندارد در تمام آب و هوا. در طول فصل برف 2018-2019 ، این استان 84.3 میلیون گردشگر داشته و درآمد کسب کرده است 169.8 میلیارد یوان (26.2 میلیارد دلار آمریکا) در گردشگری یخ و برف ، به ترتیب 62٪ و 86٪ نسبت به پنج سال پیش ، موفق به کسب شناخت بازار “جیلین منجر به توسعه چین صنعت یخ و برف “.

منبع اداره فرهنگ و جهانگردی استان جیلین