حقوق Flyers از تصمیم غیرمستقیم 737 MAX FAA تجدید نظر می کند

واشنگتن، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Flyers Rights با صدور اطلاعیه ای از دادخواست تجدیدنظر در دادگاه تجدیدنظر مدار DC ، تصمیم غیرقانونی FAA را برای 737 MAX به چالش کشید.

بر 18 نوامبر 2020، FAA پس از 20 ماه دستور غیرقانونی خود را لغو کرد ، به مردم اطمینان داد که 737 MAX سرانجام پس از کشته شدن 346 نفر در دو تصادف طی پنج ماه در 2018-2019 ایمن شد.

پل هادسون، رئیس FlyersRights.org و یکی از چهار شاکی به نام ، اظهار داشت ، “بوئینگ و FAA ابتدا MAX را در سال 2017 ایمن اعلام کردند ، سپس بار دیگر پس از اولین سقوط در اکتبر 2018، و پس از آن باور نکردنی بار سوم پس از سقوط دوم در مارس 2019. اکنون FAA و بوئینگ آن را ایمن اعلام کرده اند بار چهارم، بر اساس داده های محرمانه و آزمایش های مخفی که از نظر قانونی ناکافی است. “

در مورد مسئله پنهان کاری ، پل هادسون اظهار داشت: “FAA و بوئینگ پس از امانت دادن به چندین وعده متعهد به شفافیت کنگره در برابر سوگند ، به مردم و سهامداران ، اکنون اصرار دارند که مردم باید به آنها اعتماد کنند این بار، همه براساس داده های محرمانه و آزمایش مخفی کارمندان ناشناس است. در همین حال ده ها سوال و نگرانی مطرح شده توسط کارشناسان مستقل هواپیمایی بی پاسخ مانده است. بازآموزی خلبان به طور ناکافی مورد انتقاد قرار گرفته است. “

یک تصمیم دادگاه تجدیدنظر مدار D.C. 2017 2017 3-0 برگزار شد که یک آژانس فدرال نمی تواند تصمیم را بر اساس داده های محرمانه و آزمایش قرار دهد (صندوق آموزش حقوق Flyers v. FAA، 16-1101 (D.C. Cir.2017)). این مورد همچنین به موارد مهم ایمنی ، آزمایش تخلیه اضطراری و اندازه صندلی ها مربوط می شود.

در حالی که FAA ادعا می کند ، بدون مدرک ، MAX ، از جمله سیستم معروف سازی مانور (MCAS) مشهور و مدتها پنهان شده ، هنوز بسیاری به دنبال اقدام یا افشاگری توسط FAA هستند. کمیته حمل و نقل و زیرساخت های مجلس متذکر شد که بوئینگ با تحقیقات کمیته از جمله عدم تحویل اسناد مهم همکاری کامل نکرد رئیس و عضو رده بندی کمیته تجارت سنا ، سناتور ویکر و سناتور کانتول نیز به عدم همکاری و شفافیت بوئینگ و FAA اشاره کرده اند.

Flyers Rights در حال دعوا است دسامبر 2019 قانون آزادی اطلاعات درخواست اسناد مربوط به اصلاحات فنی و آزمایش با تعداد زیادی از متخصصان ایمنی هواپیما ، خلبانان و انجمن مهمانداران پرواز (AFA) را در حمایت از خود ارائه می دهد. FAA ، به نمایندگی از بوئینگ ، هر سندی را که تحویل داده شده یا به طور کامل تغییر داده یا تقریباً به طور کامل تغییر داده است.

شماره پرونده برای به چالش کشیدن دستور غیرمستقیم FAA 20-1486 است. (دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای مدار D.C.). اطلاعیه درخواست تجدیدنظر را می توان در اینجا یافت:

قانون آزادی اطلاعات FlyersRights است صندوق آموزش حقوق Flyers v. FAA، 1: 19-cv-03749-CKK (D.D.C.) اطلاعات مربوط به پرونده FOIA را می توان در اینجا یافت: https://flyersrights.org/737-max/foia-litigation-supporting-materials/

FlyersRights.org اطلاعات به روز مسافران را در www.flyersrights.org/ Know-your-rights/ نگهداری می کند و همچنین اطلاعات حقوقی و ارتباطات مناسب را از طریق تلفن ، 877-FLYERS-6 و از طریق ایمیل به مسافران ارائه می دهد ، [email protected].

FlyersRights.org ، تاسیس شده در سال 2007 ، بزرگترین سازمان مسافربری هواپیمایی است. این یک خبرنامه منتشر می کند ، یک خط تلفن رایگان برای مسافران خطوط هوایی 877- FLYERS6 اجرا می کند ، از حقوق و منافع مسافران حمایت می کند ، نمایندگان مسافران در کمیته مشاوره قانون سازی هواپیمایی FAA هستند که با ایمنی هوا کار می کنند و یک دفتر کارمند در ایالت واشنگتن. مشاهده کنید: www.FlyersRights.org یا https://twitter.com/FlyersRights. خط رسانه 800- 662-1859. FlyersRights.org، 4411 Bee Ridge Road، 274، ساراسوتا ، فلوریدا 34233

منبع: FlyersRights.org

لینک های مربوطه

http://FlyersRights.org