خطوط هوایی برای آمریکا رئیس و مدیر عامل شرکت Southwest Airlines را اعلام کرد ، گری کلی به عنوان رئیس هیئت مدیره A4A انتخاب شد

واشنگتن، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – خطوط هوایی برای آمریکا (A4A) ، سازمان تجارت صنعت برای شرکت های هواپیمایی پیشرو ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره رئیس و مدیر عامل شرکت هواپیمایی Southwest را انتخاب کرده است گری کلی برای شروع یک دوره دو ساله به عنوان رئیس هیئت مدیره خدمت کند 1 ژانویه 2021. رابین هیز، مدیر عامل شرکت هواپیمایی JetBlue ، به عنوان معاون رئیس انجمن انتخاب شد.

رئیس و مدیرعامل A4A گفت: “ما از صعود گری به نقش رئیس در زمان چنین چالش مهمی برای صنعت ، شرکت های حمل و نقل و کارمندان هیجان زده هستیم.” نیکلاس ای. کالیو. “این سال برای خطوط هوایی ایالات متحده ویرانگر بوده است و ما به دنبال بازسازی صنعت و راه اندازی مجدد سفرهای هوایی در سال جدید تحت هدایت و دیدگاه گری و رابین هستیم.”

قبل از همه گیری ، شرکت های هواپیمایی ایالات متحده رکورددار 2.5 میلیون مسافر و 58000 تن بار در روز بودند. با اعمال محدودیت های سفر و سفارش های خانه نشینی ، تقاضا برای سفر هوایی با کاهش شدید مسافران به میزان 96 درصد کاهش یافت و به سطحی رسید که از قبل از طلوع عصر جت دیده نشده است. شرکت های هواپیمایی مجبور به قطع پروازها شده و در حال حاضر در حال سوختن هستند 180 میلیون دلار فقط برای ماندن در کار هر روز به صورت نقدی. گسترش سریع COVID-19 همراه با محدودیت های اعمال شده توسط دولت و تجارت در سفرهای هوایی همچنان تأثیر بی سابقه و ناتوانی بر خطوط هوایی ایالات متحده ، کارمندان آنها و مردم مسافر و حمل و نقل دارد. امروز ، حجم مسافران 65-70 درصد کاهش یافته است ، سرعت رزروهای جدید آهسته شده است و شرکت های هواپیمایی افزایش لغو مشتری را گزارش کرده اند.

“در طول همه گیری ، کارمندان شرکت های هواپیمایی ایالات متحده به ارائه خدمات ضروری از جمله حمل و نقل پرسنل پزشکی ، تجهیزات و ملزومات ادامه داده اند. اکنون ، در حالی که ملت ما برای تصویب واکسن ویروس کرونا آماده می شود ، مهمتر از هر زمان دیگر کارمندان ما در این کشور هستند کار و آماده برای کمک به توزیع این واکسن ها در سراسر کشور و سراسر جهان است. ” “ما از حمایت قدردانی می کنیم واشنگتن در ماه مارس با برنامه پشتیبانی از حقوق و دستمزد (PSP) تمدید شد ، و ما همچنان از کنگره می خواهیم که یک بسته کمک فدرال دیگر را تصویب کند که به حفظ شغل این مردان و زنان سخت کوش در صنعت هواپیمایی ایالات متحده کمک می کند. علاوه بر این ، A4A و اعضای آن منتظر دیدار با اعضای دولت جدید برای بحث در مورد اولویت های مشترک برای حفظ سیستم حمل و نقل هوایی ملی به عنوان یک کمک کننده مهم در ما هستند. “

قانون CARES که در ماه مارس تصویب شد ، شامل کمک مستقیم حقوق و دستمزد برای شرکت های هواپیمایی ایالات متحده بود که کمک مالی فوری لازم برای حفظ مشاغل شرکت های هواپیمایی را فراهم می کرد. متأسفانه ، وقتی این بودجه تمام شد 30 سپتامبر، ده ها هزار کارمند – از جمله مهمانداران هواپیما ، خلبانان ، مکانیک و بسیاری دیگر – خشمگین شدند. شرکت های هواپیمایی آمریکایی گفته اند که ممکن است در صورت تمدید PSP بتوانند این مشاغل را بازیابی کنند ، اما هر روز که می گذرد این مسئله چالش برانگیزتر می شود.

هیز افزود: “بدون شک در این مورد ، هدف شماره یک ما بقا و نگه داشتن کارمندان در محل کار و خارج از خط بیکاری است. همچنین نمی توانیم از اهمیت پایداری چشم بپوشیم.” “در پایان سال گذشته – قبل از همه گیری – به یاد می آورم که گفتم پایداری مهمترین مسئله صنعت است. ما باید کاملاً به یک آینده پایدار متعهد باشیم.”

درباره A4A
شرکت های هواپیمایی برای آمریکا (A4A) شرکت های هواپیمایی آلاسکا ، خطوط هوایی آمریكا ، اطلس ایر ، خطوط هوایی دلتا ، فدرال اکسپرس ، هواپیمایی هاوایی ، هواپیمایی جت بلو ایرویز ، خطوط هوایی جنوب غربی ، خطوط هوایی یونایتد و یو پی اس هستند. هوا کانادا یک عضو همکار است.

A4A به نمایندگی از شرکت های هواپیمایی پیشرو ایالات متحده ، هم مسافر و هم حمل بار ، طرفدار است. A4A با همکاری ذینفعان صنعت ، آژانس های فدرال ، دولت ، کنگره ، کارگر و سایر گروه ها برای بهبود حمل و نقل هوایی برای مسافران و مسافران همکاری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی ، به وب سایت خطوط هوایی.org و وبلاگ ما ، یک برنامه پرواز بهتر ، به خطوط هوایی.org/blog مراجعه کنید.

ما را در توییتر دنبال کنید:airlinesdotorg.
مانند ما در فیس بوک: facebook.com/AirlinesforAmerica.
در اینستاگرام به ما بپیوندید: instagram.com/AirlinesforAmerica.

SOURCE Airlines برای آمریکا

لینک های مربوطه

www.airlines.org