دادخواست Diamond Resorts با ادعای تقلب در تجارت عملی علیه شرکت نیوتن و شرکت حقوقی DC ادامه خواهد داد

لاس وگاس، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Diamond Resorts® ، رهبر جهانی در صنعت مهمان نوازی ، مالکیت تعطیلات و سرگرمی ، اعلام کرد دادخواست خود را بر اساس ادعای کلاهبرداری ، توطئه برای کلاهبرداری و دخالت های شکنجه بر علیه گروه نیوتن و شرکت حقوقی DC Capital ، LLP ادامه خواهد داد همانطور که به اعضای سابق الماس ، پل و دایان ریو. یک قاضی دادگاه عالی در منطقه کلمبیا حکم داد که دایموند به درستی تمام ادعاهای خود را علیه متهمان ادعا کرده و “حقایق کافی برای حمایت از کشف سو want رفتار ، سوicious نیت و / یا کلاهبرداری فاحش توسط دی سی سرمایه” را برای حمایت از ادعای دیاموند برای جبران خسارات تنبیهی ارائه کرده است.

به عنوان بخشی از شکایت خود ، دیاموند ادعاهای سوگند خورده ریوز مبنی بر فریب گروه نیوتن برای پرداخت بیش از 6000 دلار در هزینه های اولیه برای فرایند خروج ادعا شده “امن و قانونی” با حمایت “ضمانت بازگشت پول”. سپس گروه نیوتن شرکت حقوقی DC Capital ، LLP را “استخدام کرد” و هر دو شرکت به ریوز دستور دادند که با دیاموند ارتباط برقرار نکنند و دیگر تعهدات خود را در مورد زمان مالی پرداخت نکنند. این مشاوره باعث شد که زن و شوهر ناآگاهانه – و برخلاف میل آنها – در قرارداد خود با دیاموند قصور کنند. در واقع ، نه نیوتن و نه دی سی کاپیتال روند خروج “امن” یا “قانونی” نداشتند و ضمانت بازگشت پول آنها پوچ بود زیرا آنها علی رغم عدم ارائه هیچ خدماتی به ریوز ، حاضر به بازپرداخت هیچ پولی به ریوز نشدند.

در دستور او ثبت شده در 9 دسامبر، قاضی رابرت آر ریگسبی گفت: “ریوز” قرارداد خود را با دیاموند “به عنوان پیش فرض” انتخاب نکردند و به سادگی از مشاوره حقوقی پیروی نمی کردند. در عوض ، DC Capital اقدامات اساسی را برای پنهان کردن پیش فرض از Reeves انجام داد ، و فقط با هدایت همه ارتباطات به دور از Reeves انجام داد سرمایه DC ، ریوز را از انجام تعهدات قراردادی خود باز دارد. ” در واقع ، شاکیان ادعا می کنند که “[t]o این فریب را حفظ کنید ، متهمان خود را در بین الماس و ریوز قرار دادند و به ریوز دستور دادند که برای جلوگیری از کشف حقیقت توسط ریوز ، با الماس تماس نگیرند. ”

در شکایت دیاموند ادعا می شود که “کمبود ارتباط بین ریوز و دایموند برای طرح متهمان ضروری بود ، زیرا مانع از آن شد که ریوز اظهارات نادرست متهم را کشف کند.” در این شکایت همچنین ادعا می شود که دی سی کاپیتال “با” پنهان کاری “به توطئه بیشتر ادامه داد[ing] ماهیت واقعی خروجی که آنها برای ریوز “به دست آوردند” ، “با عدم نصیحت به ریوز که” خروج “صرفاً یک سلب مالکیت از سود سهام آنها بوده است.”

گفت: “هزاران صاحب مشاغل دیگر قربانی شرکت های متقلب شده اند.” مایک فلاسکی، مدیر عامل استراحتگاه های الماس. “ما همچنان به تلاش خود ادامه خواهیم داد تا اعضای خود را در برابر اقدامات فریبنده شرکتهای بی پروا حفظ کنیم.”

بعد از اینکه ریوز در مورد نحوه فریب آنها با الماس استراحتگاه ها به اشتراک گذاشت ، دیاموند توانست با ریوز همکاری کند تا آنها را از گزارش اعتبار و مسائل نامطلوب مربوط به مالیات ناشی از دی سی کپیتال و گروه نیوتن به آنها راحت کند. متأسفانه ، ریوز هنوز بیرون از خانه است 6000 دلار به گروه نیوتن پرداخت کرد ، زیرا علیرغم درخواست کتبی برای بازپرداخت پول و تبلیغات “100٪ ضمانت بازگشت پول” توسط گروه نیوتن ، هیچگونه استرداد وجهی صادر نشده است.

Resorts Diamond همچنان متعهد به محافظت از اعضای خود در برابر شرکت های به اصطلاح خروج از زمان است که نه تنها به مسافران آسیب می رساند ، بلکه اغلب قانون را زیر پا می گذارد. علاوه بر این پرونده ، Diamond Resorts بیش از ده اقدام در دادگاه های سراسر کشور علیه شرکت های متعددی انجام داده است که خود را به عنوان شرکت های خروج شخص ثالث بازاریابی می کنند. الماس بیش از 10 حکم دائمی بدست آورده است.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق اعضا از مالکیت تعطیلات خود لذت می برند ، Diamond Resorts همچنین می فهمد که شرایط زندگی می تواند تغییر کند و گزینه هایی را برای اعضا فراهم می کند که می خواهند با خیال راحت مالکیت تعطیلات خود را تغییر دهند یا ترک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرچم های قرمز و گزارش فعالیت احتمالی خروج شخص ثالث متقلبانه ، به این صفحه مراجعه کنید TimeshareCancellationAwareness.com.

درباره استراحتگاه های الماس
Diamond Resorts® مقاصد ، رویدادها و تجربیاتی را برای کمک به اعضا فراهم می کند تا از زندگی روزمره عادت کنند. از سفرهای فراموش نشدنی گرفته تا سریال های منحصر به فرد کنسرت گرفته تا پذیرایی ها و شام های VIP ، اعضا برای شارژ ، اتصال مجدد و یادآوری بیشترین اهمیت به یکدیگر به Diamond متوسل می شوند. تمرکز ما بر روی استراحتگاههای با کیفیت ، خدمات مشتری و انعطاف پذیری به این معنی است که اعضا می توانند به یک مکان تفریحی مورد علاقه برگردند ، رزرو سفر دریایی برای کشف کشورهای جدید یا حضور در یک رویداد یک بار در زندگی با همان سطح اطمینان و انتظار داشته باشند. با دسترسی به دنیایی از سرگرمی ها و فعالیت ها ، عضویت الماس این اطمینان را می دهد که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

SOURCE الماس تفریحی

لینک های مربوطه

http://www.diamondresorts.com