دانشجویان جوان س toالاتی را به فضانوردان داخل ایستگاه فضایی ارسال می کنند

واشنگتن، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – دانش آموزان از سراسر کشور این هفته فرصتی برای شنیدن سخنان فضانوردان ناسا در داخل ایستگاه فضایی بین المللی خواهند داشت. تماس زمین به فضا به صورت زنده پخش خواهد شد 10:40 صبح EST چهارشنبه، 30 دسامبر ، در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

فضانوردان شانون واکر از ناسا و سوچی نوگوچی JAXA (آژانس اکتشاف هوافضای ژاپن) به س questionsالات از پیش ثبت شده دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی ، که بخشی از جامعه Noggin Kids هستند ، پاسخ خواهد داد. از طریق ابتکار Noggin Cares ، ده ها هزار خانواده کم نیاز و کم درآمد بدون پرداخت هزینه به برنامه و خدمات موبایل آموزشی Noggin دسترسی پیدا می کنند. این برنامه برای کودکان 2 تا 7 ساله و خانواده های آنها طراحی شده است تا از طریق ابزارهایی از جمله بازی های تعاملی و کتاب های آنلاین یاد بگیرند.

این رویداد بصورت مجازی برگزار خواهد شد. محتوای گرفته شده در حین لینک در اوایل سال 2021 در YouTube و Noggin در دسترس خواهد بود. رسانه های علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد Noggin باید با Bronté Barbarito تماس بگیرند [email protected].

ارتباط مستقیم دانشجویان با فضانوردان داخل ایستگاه فضایی ، تجربیات بی نظیر و معتبری را فراهم می کند که برای افزایش یادگیری ، عملکرد و علاقه دانش آموزان به علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات طراحی شده است. فضانوردانی که در فضا در آزمایشگاه در حال چرخش زندگی می کنند با مرکز کنترل ماموریت ناسا در سالن ارتباط برقرار می کنند هوستون 24 ساعت شبانه روز از طریق ماهواره ردیابی و رله داده شبکه فضایی (TDRS).

برای بیش از 20 سال ، فضانوردان به طور مداوم در ایستگاه فضایی زندگی می کنند و کار می کنند ، فن آوری ها را آزمایش می کنند ، علوم را انجام می دهند و مهارت های لازم برای کاوش دورتر از زمین را توسعه می دهند. از طریق برنامه آرتمیس ناسا ، این آژانس در سال 2024 ، و در نهایت اکتشافات انسانی در مریخ ، فضانوردان را به ماه می فرستد. با الهام از نسل بعدی کاوشگران – نسل آرتمیس – تضمین می کند که آمریکا در اکتشافات و اکتشافات فضایی همچنان پیشرو باشد.

کاوش ماه آمریکا به مریخ را در زیر دنبال کنید:

https://www.nasa.gov/topics/moon-to-mars

فضانوردان ناسا را ​​در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.twitter.com/NASA_astronauts

فیلم ها و برنامه های درسی برجسته تحقیق در مورد ایستگاه فضایی بین المللی را در اینجا مشاهده کنید:

https://www.nasa.gov/stemonstation

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov