در “دسامبر برای فراموش کردن” در سال 2020 خودرو خریداری نکنید

مهمترین توصیه ها:

نگه دارید: CoPilot از مصرف کنندگان می خواهد که از تبلیغات تلویزیونی با تعطیلات ساخته شده و کمان های قرمز غول پیکر روی اتومبیل چشم پوشی کنند. خریدارانی که به دنبال کامیون و SUV هستند ، تا ماه دسامبر موجودی کم ، قیمت بالا و مشوق های کمتری را مشاهده خواهند کرد. CoPilot توصیه می کند تا بهار 2021 برای خرید صبر کنید ، تا زمانی که به دنبال یک سدان یا کامپکت نیستید.

امداد در حال آمدن است: سال 2020 سخت ترین سال برای خریداران خودرو در هشت سال گذشته بوده است. کارخانه های تعطیل ، معوقات اجاره و مشوق های کمتر تولید کننده به دلیل تقاضای زیاد مربوط به بیماری همه گیر تشدید شده است. اما امدادرسانی در راه است … با افزایش رکورد بازده اجاره ، موجی از وسایل نقلیه “نزدیک جدید” (2017-2019) در قسمتهای فروش شروع به ورود می کند. این خودروها معمولاً کاملاً مراقبت شده ، با مسافت کم و امکانات کامل ، بهترین ارزش کلی را به خریداران ارائه می دهند. CoPilot پیش بینی می کند سال 2021 “سال نزدیک جدید” باشد ، زیرا فروش وسایل نقلیه جدید تقریباً از وسایل نقلیه جدید و قدیمی استفاده می کند زیرا موجودی این خودروها همچنان مختل می شود. فروشندگان معمولاً وسایل نقلیه جدید را زیاد تبلیغ نمی کنند ، زیرا انگیزه کمتری برای فروش آنها نسبت به اتومبیل های جدید دارند.

اکنون هوشمند شوید: خریداران ماشین می توانند برنامه رایگان CoPilot را بارگیری کنید تا این وسایل را در نزدیکی وسایل نقلیه جدید و سنگهای قیمتی دیگر در منطقه خود پیدا کنید. برنامه CoPilot یک شریک متخصص خریدار خودرو است که به آنها کمک می کند تا در هر مرحله از خرید و خرید حرکت کنند. برخلاف سایر برنامه های خرید خودرو ، CoPilot هیچ پولی از فروشندگان اتومبیل نمی پذیرد بنابراین 100٪ در خریدار است. CoPilot این امکان را برای افرادی که اطلاعات زیادی در مورد اتومبیل ندارند آسان می کند تا ماشین عالی خود را با بهترین قیمت کشف کنند ، بنابراین می توانند با اطمینان خرید کنند.

وی افزود: بسیاری از افراد باهوش و مشغول اطلاعات زیادی در مورد اتومبیل ها ندارند ، اما تقریباً هر منبع اطلاعاتی در دسترس آنها از درآمد فروشندگان و تولیدكنندگان تأمین می شود. پت رایان، بنیانگذار و مدیرعامل CoPilot. “در مقابل ، فقط CoPilot به مصرف کنندگان می گوید که چه موقع بخواهند – و چه موقع مکث کنند – زیرا فروش اتومبیل کار ما نیست. ما طرف خریدار هستیم.”

رایان گفت: “اینترنت تقریباً در هر چیزی که بخریم شفافیت مصرف کنندگان را بهبود بخشیده است ، اما خرید و خرید ماشین همچنان طاقت فرسا و ناامید کننده است.” “CoPilot مأموریت دارد که میزها را برگردانده و خرید ، خرید و داشتن مالکیت اتومبیل را آسان ، سرگرم کننده و بدون استرس انجام دهد.”

درباره CoPilot

برنامه Te CoPilot یک شریک متخصص خریدار خودرو است که به آنها کمک می کند تا در هر مرحله از خرید و خرید ماشین حرکت کنند. ما برای افرادی که اطلاعات زیادی در مورد اتومبیل ندارند آسان می کنیم ماشین عالی خود را با بهترین قیمت ممکن کشف کنند ، بنابراین می توانند با اطمینان خرید کنند.

بر اساس شیکاگو و آستین، بنیانگذار CoPilot پت رایان پلت فرم داده شرکت و تیم فنی را از یک تجارت موفق SaaS دور کرد که بینش تحلیلی را ارائه می دهد که فروشندگان و تولید کنندگان خودرو برای قیمت گذاری و بازاریابی اتومبیل خود استفاده می کنند.

در پاییز سال 2019 ، CoPilot پلت فرم و مدل های تحلیلی قدرتمند جستجوی “Google for cars” را در دسترس مصرف کنندگان قرار داد. در سال بعد ، CoPilot به بیش از رشد کرده است 700 میلیون از حجم ناخالص کالاها (GMV) ، هر ماه به هزاران خریدار اتومبیل این قدرت را می دهد تا “سنگهای قیمتی پنهان” را پیدا کنند و آنها را با اطمینان خریداری کنند.

سرمایه گذاران CoPilot شامل Next Coast Ventures ، Chicago Ventures ، PayPal و تأسیس کننده تأیید هستند ماکس لوچین و موسس Accel Partners آرتور پترسون.

تماس با رسانه:
CoPilot
بردفورد ویلیامز
[email protected]
408-510-8252

منبع خلبان

لینک های مربوطه

http://www.copilotsearch.com