در Florida Keys از COVID-19 فرار کنید

نیویورک، 19 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Keys Cove یک جامعه اجاره ای منحصر به فرد در خانه های تعطیلات با هشت خانه 4 خوابه منحصر به فرد در Marathon Key است ، فلوریدا. و آنها هستند پیشنهاد ویژه ای برای ژانویه 2021.

دو خانه Waterfront و شش خانه Waterview وجود دارد. هرکدام دارای چهار (4) اتاق خواب ، سه (3) حمام ، ایوان بالونی ، استخر خصوصی ، لغزش قایق شخصی و دسترسی به ساحل و اسکله اختصاصی Keys Cove است.

از آفتاب گرفتن در کنار استخر خصوصی خود لذت ببرید ، از کباب کردن و غذا خوردن در کنار استخر پاسیوی خود لذت ببرید و سپس غروب خورشید زیبا با مشرف به کارائیب.

آیا می دانید ماراتن جاذبه هایی دارد که می توانید با دلفین ها در آن شنا کنید؟ همچنین به دلیل حیات وحش ، به ویژه برای تماشاگران پرندگان مشهور است.

همچنین دسترسی نزدیکی به رستوران ها ، جاذبه های فوق العاده خواهید داشت. مکان های تاریخی ، پارک ها و سواحل – مانند سومبررو ، کوکو آلو و باهیا هوندا.

مدیر می گوید: “ما این خانه ها را چندین سال پیش با این هدف ساخته ایم که یک مکان تفریحی لوکس برای کسانی که از سبک و ظرافت لذت می برند فراهم کنند. و در طول COVID-19 ما از هرگونه احتیاط مانند ورود بدون چک و چک کردن” استفاده کرده ایم. جسیکا مک نرنی.

درباره کلیدها
مجموعه ای از هشت خانه لوکس در یک خیابان خصوصی که در نیمه راه واقع شده است کلید لارگو و کی وست. این خانه ها در سال 2018 ساخته شده اند و کاملاً مبله و کاملاً مجهز – حمام ، آشپزخانه و خشک کن لباسشویی هستند.

در کنار استخر ، مهمانان می توانند از کباب پز BBQ ، بازی در فضای باز و صندلی های استراحت لذت ببرند. فقط چند قدم از ساحل اختصاصی فاصله دارد و هر خانه ای می تواند پارکینگ 4 اتومبیل را در خود جای دهد.

مخاطب:
رزروها: 1 (833) 211-2683
مطبوعات: [email protected]

SOURCE Keys Cove