رئیس جمهور جو بایدن در حالی که برای خرید بچه های بزرگ در دیترویت خرید می کنید فروشگاه های Sprayground را خریداری می کند

شهرت زیادی که به کوله پشتی ، کیف و سایر لوازم جانبی منحصر به فرد طراحی شده و ترند می دهد ، بیدرون فوراً مورد توجه کوله پشتی های Sprayground با طراحی دقیق قرار گرفت. هیچ رازی نیست که وقتی صحبت از کوله پشتی بچه ها می شود ، Sprayground در فهرست موارد ضروری است! بایدن هنگام خرید برای بچه های بزرگ خود ، هنگام توقف برای گشتن در اطراف کیف هایی که مطمئنا لبخند بر لب های آنها خواهد بود ، تماس خوبی گرفت!

Sprayground به شما امکان می دهد بدون اینکه بانک را بشکنید بیانیه دهید. آنها با ظاهری با کیفیت و مد رو به جلو که مقرون به صرفه است ، در صحنه لباس خیابانی رقیب اصلی هستند.

اطلاعات بیشتر راجع به مارک سرکش لباس خیابانی در www.sprayground.com بیشتر ببینید

درباره Sprayground
شرکت شورشی سفر در سال 2010 توسط DAVID BEN DAVID به عنوان درمانی برای کیف های کسل کننده و پیش پا افتاده ای که بر بازار تسلط داشتند. آوردن هنر ، طراحی ، موسیقی ، مسافرت و حس ششم برای ایجاد انقلابی در بازاری که شناخته می شد برای اهداف منفعت طلبانه است. امروز این کیف ها در بیش از 30 کشور جهان با بیش از 20 توزیع کننده INTL با مکان های بازشو در سراسر جهان دیده می شوند ایالات متحده آمریکا و فروشگاه های آجر و ملات در شانگهای و پکن. همکاری هایی مانند NBA ، کریس براون، اسپایک لی، باز آلدرین ، اراذل و اوباش جوان ، بازی ، شکیل اونیل، مارول ، اودل بکهام جونیور، ارتش کلمبیا و سازمانهای بشردوستانه. این برند از همان زمان به چمدان مسافرتی ، لباس بیرونی و کفش و همچنین ایجاد برچسب موسیقی به نام Creative Outcasts تبدیل شده است. این نام تجاری به یک کالای قابل جمع تبدیل شده است ، طرفداران بیش از 30-70 کیسه را جمع می کنند. تمام محصولات در اجرای محدود ساخته می شوند و دیگر هرگز تولید نمی شوند!

برای هرگونه پرسش از رسانه Sprayground ، لطفا با ما تماس بگیرید:
هالی-جید لاندروس
[email protected]
1+ (424) 385-1758

SOURCE Sprayground

لینک های مربوطه

www.sprayground.com