رانندگان قطعات به Teamsters Local 391 بپیوندند

GREENSBORO ، N.C.، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – رانندگان National Express با بیش از دو بر یک رای به عضویت Teamsters Local 391 رأی داده اند. کارگران توسط سیستم حمل و نقل منطقه ای منطقه Piedmont (PARTS) وظیفه دارند حمل و نقل عمومی را برای ده شهرستان تشکیل دهند کارولینای شمالی سه بعدی پیمونت.

گفت: “رانندگان National Express اکنون بخشی از Local 391 هستند و ما با هم در زمینه ایجاد محل کار با دستمزد بالاتر و شرایط کار امن تر همکاری خواهیم کرد.” مایک مک گاها، رئیس جمهور محلی 391. “کارگران همچنین می خواهند در کار شأن و احترام نشان داده شود.”

وی ادامه داد: “این رانندگان مانند بیشتر اعضای ما کارگران خدمات ضروری هستند ، بنابراین ما نمی توانیم اجازه دهیم همه گیری ما را متوقف کند.” موسی دردن، محلی 391 برگزار کننده. “ما مفتخریم که آنها برای پیوستن به هزاران کارگر اتوبوس مدرسه و ترانزیت که نماینده آنها در تیم است ، انتخاب کرده اند کارولینای شمالی

رانندگی برای نمایندگی تیمستر در ماه مه آغاز شد. بیشتر سازماندهی ها به دلیل همه گیری از راه دور اتفاق افتاد و انتخابات از طریق پست انجام شد.

باربارا تاونسند بیش از سه سال است که یک راننده قطعات است.

تاونسند گفت: “ما می خواستیم با تیم استرها اتحادیه ای ایجاد كنیم تا دستمزد ، مزایا و شرایط كاری ما در قرارداد تضمین شود ، در حالی كه قبلاً چنین نبودند.”

Teamsters Local 391 که در سال 1938 به ثبت رسیده است ، نمایندگی از هزاران کارگر در سال است کارولینای شمالی در طیف گسترده ای از صنایع. برای اطلاعات بیشتر به http://www.teamsterslocal391.org/ مراجعه کنید.

مخاطب:
جالین مونرو، (202) 439-7427
[email protected]

SOURCE Teamsters Local 391