رنرن نتایج مالی نیمه اول سال 2020 بدون حسابرسی را اعلام کرد

پکن، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Renren Inc. (NYSE: RENN) (“Renren” یا “شرکت”) ، که یک تجارت اتومبیل حق بیمه استفاده می شود در چین از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) (“Kaixin”) و همچنین چندین مشاغل SaaS مستقر در ایالات متحده ، امروز نتایج مالی حسابرسی نشده خود را برای شش ماه پایان یافته اعلام کرد 30 ژوئن، 2020

نکات برجسته نیمه اول 2020

  • کل درآمد خالص بود 41.2 میلیون آمریکا، 80.9٪ کاهش نسبت به دوره مربوطه در سال 2019.
    – درآمد Kaixin (1) بود 33.3 میلیون دلار آمریکا، 83.7٪ کاهش نسبت به دوره مربوطه در سال 2019.
  • ضرر عملیاتی بود 23.2 میلیون دلار آمریکا، از دست دادن عامل بهبود یافته است 26.4 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.
  • ضرر خالص قابل انتساب به شرکت بود 16.6 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با درآمد خالص قابل انتساب به شرکت 67.7 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.
  • ضرر تعدیل شده از عملیات (2) (غیر GAAP) بود 12.0 میلیون دلار آمریکا، از دست دادن تنظیم شده از عملیات بهبود یافته است 19.4 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.
  • ضرر خالص تعدیل شده (2) (غیر GAAP) بود 8.5 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با از دست دادن خالص تنظیم شده از 15.5 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.

(1) درآمد Kaixin درآمد خالص حاصل از شرکت تابعه Kaixin شرکت است که در بخش گروه خودرو شرکت گنجانده شده است. برای اطلاعات بیشتر لطفاً به جدول اطلاعات تکمیلی مراجعه کنید.

(2) زیان تعدیل شده از عملیات و درآمد خالص (ضرر) اقدامات غیر GAAP است ، که به عنوان ضرر ناشی از عملیات به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام و استهلاک دارایی های نامشهود و درآمد خالص (ضرر) به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام تعریف می شود ، به ترتیب تغییر ارزش منافع احتمالی و استهلاک دارایی های نامشهود. در زیر “درباره اقدامات مالی غیر GAAP” را ببینید.

نتایج نیمه اول سال 2020

کل درآمد خالص برای نیمه اول سال 2020 بود 41.2 میلیون دلار آمریکا، نمایانگر کاهش 80.9 درصدی نسبت به دوره مربوطه در سال 2019. همه گیری COVID-19 تأثیر نامطلوبی بر تجارت نمایندگی فروش خودروهای دست دوم این شرکت داشت.

هزینه درآمد بود 34.0 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با 201.9 میلیون دلار آمریکا از دوره مربوطه سال 2019. این کاهش در راستای کاهش درآمد بود.

هزینه های اجرایی بود 30.4 میلیون دلار آمریکا، 23.4٪ کاهش نسبت به دوره مربوطه سال 2019.

هزینه های فروش و بازاریابی بود 5.3 میلیون دلار آمریکا، 58.5٪ کاهش نسبت به دوره مربوطه سال 2019. این کاهش در نتیجه تلاش برای بهبود کارایی عملیات در تعداد کارکنان و هزینه های مربوط به پرسنل حاصل شده است.

هزینه های تحقیق و توسعه بود 8.0 میلیون دلار آمریکا، 39.5٪ کاهش نسبت به دوره مربوطه در سال 2019. این کاهش در درجه اول به دلیل کاهش تعداد کارکنان و هزینه های مربوط به پرسنل بوده است.

مخارج عمومی و اجرایی بود 17.1 میلیون دلار آمریکا، 25.0٪ افزایش نسبت به دوره مربوطه در سال 2019. این افزایش در درجه اول به دلیل افزایش هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام بود.

هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام، که همه در هزینه های عملیاتی گنجانده شده بود ، بودند 11.0 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با 6.9 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019. این افزایش عمدتا به دلیل تغییراتی بود که قیمت تمرین را با توجه به گزینه ها در نیمه اول سال 2020 تغییر داد ، که منجر به افزایش هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام در شش ماه پایان یافت 30 ژوئن 2020 در مقایسه با شش ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2019.

از دست دادن عملیات بود 23.2 میلیون دلار آمریکا، از دست دادن عملیات در بهبود یافته است 26.4 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.

ضرر خالص قابل انتساب به شرکت Renren Inc. بود 16.6 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با درآمد خالص از 67.7 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019.

ضرر تعدیل شده از عملیات (غیر GAAP) بود 12.0 میلیون دلار آمریکا، از دست دادن تنظیم شده از عملیات بهبود یافته است 19.4 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019. ضرر تعدیل شده از عملیات به عنوان ضرر ناشی از عملیات به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام و استهلاک دارایی های نامشهود تعریف می شود.

ضرر خالص تعدیل شده (غیر GAAP) بود 8.5 میلیون دلار آمریکا، در مقایسه با از دست دادن خالص تنظیم شده از 15.5 میلیون دلار آمریکا در دوره مربوطه در سال 2019. خالص خالص تعدیل شده به عنوان خالص خالص به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام ، تغییر ارزش منصفانه در نظر گرفته شده و استهلاک دارایی های نامشهود تعریف شده است.

چشم انداز تجارت

این شرکت پیش بینی می کند که در بازه ای از حدود درآمد کسب کند 8 میلیون دلار آمریکا به 12 میلیون دلار آمریکا در نیمه دوم سال 2020 انتظار می رود که کاهش درآمد در مقایسه با نیمه دوم سال 2019 یا نیمه اول سال 2020 عمدتاً به دلیل شرکت های Kaixin Auto Holdings باشد که تصمیم به توقف فعالیت های تجاری نمایندگی خودروهای دست دوم خود گرفته اند در حالی که بررسی مجدد مدل تجاری آن. این پیش بینی نمای فعلی و اولیه شرکت است که قابل تغییر است.

صحافی برگه با هائاتوش

شرکت تابعه شرکت Kaixin با Haitaoche Limited (“Haitaoche”) در یک ورقه الزام آور (“صفحه اصطلاح پیشنهادی”) 3 نوامبر 2020.

Binding Term Sheet شرایط و ضوابطی را بیان می کند که طی آن هائائوچه با یک شرکت تابعه کاملاً تازه تاسیس شده Kaixin ادغام خواهد شد ، و هایاتوچه به عنوان موجودی بازمانده و یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Kaixin (“ادغام”) ادامه خواهد یافت. به عنوان رسیدگی به ادغام ، Kaixin تعدادی سهام عادی Kaixin را به سهامداران هایتائوچه (“سهامداران هایتائو”) صادر می کند تا سهامداران هائائوچه با بسته شدن ادغام مجموعاً 51٪ از سهام سهام Kaixin را در اختیار داشته باشند.

اطلاعات تماس کنفرانسی

این شرکت یک کنفرانس تلفنی را میزبانی نخواهد کرد. لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال با اداره ارتباطات سرمایه گذاران ما تماس بگیرید.

درباره شرکت Renren Inc.

Renren Inc. (NYSE: RENN) تجارت اتومبیل حق بیمه مورد استفاده خود را در چین از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) و همچنین چندین مشاغل SaaS مستقر در ایالات متحده. سهام سپرده گذاران آمریکایی رنرن که هر کدام از آنها در حال حاضر نماینده چهل و پنج سهم عادی کلاس A هستند ، با نماد “RENN” در NYSE معامله می کنند.

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه شامل جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دعوی در اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” و جملات مشابه. از جمله ، چشم انداز تجارت برای نیمه دوم سال 2020 و نقل قول از مدیریت در این اطلاعیه ، و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی رنرن ، حاوی گزاره های آینده نگر است. رنرن همچنین ممکن است در پرونده های خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و اظهارات شفاهی که توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود برای اشخاص ثالث ارائه شده ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه داشته باشد جملاتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله گفته هایی در مورد اعتقادات و انتظارات رنرن ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند ، از جمله موارد زیر: توسعه تجاری آینده رنرن ، وضعیت مالی و نتایج عملیات انتظارات Renren در مورد تقاضا و پذیرش بازار از خدمات آن. انتظارات Renren در مورد حفظ و تقویت روابط خود با نمایندگی های فروش اتومبیل ؛ برنامه های Renren برای افزایش تجربه کاربر ، زیرساخت ها و خدمات ارائه شده ؛ رقابت در صنعت اتومبیل دست دوم در چین؛ و سیاست ها و مقررات دولت در رابطه با صنعت خودرو استفاده می شود در چین. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F و سایر اسناد ثبت شده در SEC موجود است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوستها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و رنرن هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی هر بیانیه آینده نگرانه متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

درباره اقدامات مالی غیر GAAP

برای تکمیل نتایج مالی تلفیقی Renren که مطابق با اصول حسابداری عمومی پذیرفته شده ایالات متحده (“GAAP”) ارائه شده است ، Renren از “درآمد (زیان) تعدیل شده از عملیات” و “درآمد خالص (زیان) تعدیل شده” استفاده می کند که به عنوان مالی غیر GAAP تعریف می شوند اقدامات SEC ، در ارزیابی تجارت خود. Renren درآمد (ضرر) تعدیل شده از عملیات را به عنوان درآمد (ضرر) از عملیات به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهم و استهلاک دارایی های نامشهود و سود خالص (ضرر) را به عنوان درآمد خالص (ضرر) به عنوان خالص درآمد خسارت به استثنای هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهم ، تغییر ارزش منصفانه تعریف می کند بررسی احتمالی و استهلاک داراییهای نامشهود به ترتیب. Renren به طور مداوم و دوره ای نتایج عملکرد و عملکرد تجاری خود را بررسی می کند. با شروع از سه ماهه اول 2018 ، به دلیل مقدار قابل توجه و غیرنقدی قابل توجه تغییر ارزش منصفانه در نظر گرفتن احتمالی مربوط به نمایندگی های فروش اتومبیل در حال ظهور تجارت اتومبیل مستعمل ، تأثیر قابل توجهی بر درآمد خالص (ضرر) داشت. با توجه به ماهیت تجارت ، رنرن معتقد است که شامل تعدیل درآمد (ضرر) ناشی از عملیات و به استثنای تأثیر چنین تغییراتی در ارزش منصفانه ، نتایج عملکرد رنرن را به طور مناسب تر نشان می دهد و درک بهتری از عملکرد تجاری رنرن به سرمایه گذاران ارائه می دهد. برای تسهیل سرمایه گذاران و تحلیل گران ، تأثیر فوق الذکر به صورت گذشته نگر در “آشتی نتایج غیر GAAP اقدامات عملیاتی با اقدامات مالی GAAP مقایسه” ارائه شده است. Renren درآمد (ضرر) تعدیل شده از عملیات و درآمد خالص تعدیل شده (زیان) را ارائه می دهد زیرا توسط مدیران Renren برای ارزیابی عملکرد عملیاتی آنها استفاده می شود. رنرن همچنین معتقد است که این اقدامات مالی غیر GAAP اطلاعات مفیدی را به سرمایه گذاران و دیگران در درک و ارزیابی نتایج تلفیقی عملیات رنرن به همان شیوه مدیریت رنرن و مقایسه نتایج مالی بین دوره های حسابداری و نتایج شرکت های هم رنر ارائه می دهد.

این اقدامات مالی غیر GAAP در نظر گرفته نشده است که جدا از اطلاعات مالی تهیه شده و مطابق با GAAP ارائه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اقدامات مالی غیر GAAP ، لطفاً به جدول عنوان “آشتی نتایج غیر GAAP اقدامات عملیاتی با اقدامات مالی GAAP مقایسه” در پایان این نسخه مراجعه کنید.

شرکت RENREN


ترازنامه های تلفیقی متراکم (بدون بررسی)

(در هزار دلار آمریکا)


دسامبر
31 ،


30 ژوئن ،
2019


2020
دارایی های
دارایی های جاری:


پول نقد و معادل

$

4،473

$

5،059


پول توقیف شده


13،091سرمایه گذاری های کوتاه مدت


1،436حساب های دریافتنی ، خالص


649


595


هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری


30،454


32،643


مبالغی که از اشخاص وابسته پرداخت می شود


688


678


فهرست


21981


18،527


کل دارایی های جاری


72،772


57،502
دارایی های غیرجاری:


اموال و تجهیزات ، خالص


851


619


حسن نیت و دارایی های نامشهود ، خالص


832


641


سرمایه گذاری بلند مدت


13454


13،507


مبلغ سررسید از اشخاص مرتبط – غیرجاری


131،758


131،346


وجه نقد محدود – غیرجاری


358


5،643


دارایی های اجاره حق استفاده


5،506


3900


سایر دارایی های غیرجاری


680


626


کل دارایی های غیرجاری


153،439


156،282
کل دارایی

$

226،211

$

213،784
تعهدات و حقوق
بدهی های جاری:


حسابهای قابل پرداخت

$

5،393

$

2،088


بدهی کوتاه مدت


31،077


26،213


هزینه های تعهدی و سایر بدهی های جاری


37،068


34،589


بدهی های اجاره کوتاه مدت


2،836


3،088


قابل پرداخت به سرمایه گذاران


14


14


مبالغی که به اشخاص مرتبط تعلق می گیرد


774


3،269


درآمد معوق و پیش پرداخت از مشتریان


750


273


مالیات بر درآمد قابل پرداخت


20،054


[19454


ملاحظه احتمالی


204


94


کل بدهی های جاری


98170


89،082
بدهی های غیر جاری:


بدهی طولانی مدت1585


بدهی های اجاره بلند مدت


1،980


1،140


ملاحظه احتمالی بلند مدت


828


381


کل بدهی های غیر جاری


2،808


3،106
کل بدهی

$

100978

$

92188
حقوق صاحبان سهام:


سهام عادی کلاس A


751


757


سهام عادی کلاس B


305


305


اضافی پرداخت در پایتخت


720،513


731،521


ذخایر قانونی


6،712


6،712


کسری انباشته


(614،830)


(631،407)


اندوختن درآمدهای جامع دیگر


(9،338)


(8،978)
حقوق صاحبان سهام Total Renren Inc.


104،113


98،910
علایق غیر قابل کنترل


21،120


22686
مجموع حقوق صاحبان سهام


125،233


121،596
تعهدات و حقوق TOAL

$

226،211

$

213،784
شرکت RENREN

بیانیه های تلفیقی متراکم عملیات (حسابرسی نشده)(در هزاران دلار آمریکا ، به جز داده های اشتراک و داده های هر سهم ، داده های ADS و هر داده ADS)


30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2019


2020

درآمد خالص:

فروش خودرو

$

200،914

$

32996

دیگران


14،214


8164

کل درآمد خالص


215،128


41،160


هزینه درآمد


(201،873)


(33993)


سود ناخالص


13،255


7167


هزینه های اجرایی:

فروش و بازاریابی


(12،769)


(5،293)

تحقیق و توسعه


(13،243)


(8،010)

عمومی و اداری


(13657)


(17،071)


کل هزینه های عملیاتی


(39،669)


(30،374)


از دست دادن عملیات


(26،414)


(23207)


درآمد دیگر


2،505


511

تغییر ارزش منصفانه ملاحظه احتمالی


88،116


557

درآمد بهره


4،393


3،734

هزینه های بهره


(1،468)


(779)

درآمد کل غیر عملیاتی


93،546


4،023


درآمد (ضرر) قبل از تأمین مالیات بر درآمد و ضرر در حقوق صاحبان سهام
سرمایه گذاری روش ، خالص از مالیات


67،132


(19184)

هزینه های مالیات بر درآمد


(628)درآمد (ضرر) قبل از ضرر در سرمایه گذاری روش سهام و
بهره کنترل نشده ، خالص از مالیات


66،504


(19184)

(ضرر) درآمد در سرمایه گذاری های روش سهام ، خالص از مالیات


(910)


79

درآمد (ضرر) ناشی از ادامه کار


65،594


(19،105)درآمد خالص (ضرر)


65،594


(19،105)

ضرر خالص مربوط به منافع کنترل نشده


2،133


2528


درآمد (ضرر) خالص قابل انتساب به شرکت Renren Inc.

$

67،727

$

(16،577)


درآمد خسارت (زیان) هر سهم از ادامه فعالیت
منتسب به سهامداران Renren Inc.:

پایه ای

$

06/0

$

(0.02)

رقیق شده

$

0.04

$

(0.02)


درآمد (ضرر) خالص هر سهم قابل انتساب به شرکت Renren Inc.
سهامداران:

پایه ای

$

06/0

$

(0.02)

رقیق شده

$

0.04

$

(0.02)

درآمد خسارت (ضرر) که به سهامداران Renren Inc. تعلق می گیرد
ADS *:

پایه ای

$

2.53

$

(0.70)

رقیق شده

$

1.56

$

(0.70)


تعداد میانگین وزنی سهام مورد استفاده در محاسبه ضرر خالص
به ازای هر سهم عادی قابل انتساب به سهامداران Renren Inc.:

پایه ای


1،045،443،122


1،058،890،544

رقیق شده


1،083،883،429


1،058،890،544


* هر ADS نماینده 45 سهام عادی کلاس A است.


سازگاری نتایج غیر GAAP اقدامات عملیاتی با GAAP مالی قابل مقایسه
معیارهای

(در هزار دلار آمریکا)


30 ژوئن ،


30 ژوئن ،


2019


2020


از دست دادن عملیات

$

(26،414)

$

(23207)

اضافه کردن: هزینه های جبران خسارت مبتنی بر اشتراك


6886


11،015

اضافه کردن: استهلاک دارایی های نامشهود


192


192

ضرر تعدیل شده از عملیات

$

(19353)

$

(12000)


درآمد خالص (ضرر)

$

65،594

$

(19،105)

اضافه کردن: هزینه های جبران خسارت مبتنی بر اشتراك


6886


11،015

اضافه کردن: تغییر ارزش منصفانه در نظر گرفتن احتمالی


(88،116)


(557)

اضافه کردن: استهلاک دارایی های نامشهود


192


192

درآمد خالص (زیان) تعدیل شده

$

(15،461)

$

(8455)


شرکت RENREN

اطلاعات اضافی (بررسی نشده)

(در هزار دلار آمریکا)

برای شش ماه به پایان رسید
30 ژوئن 2019


30 ژوئن 2020

کایکسین


رنرن


جمعکایکسین


رنرن


جمعدرآمد خالص:
فروش خودرو

$

200،914

$


$

200،914


$

32996

$

$

32996دیگران


3،685


10،529


14،214299


7،865


8164جمع


204،599


10،529


215،12833،295


7،865


41،160هزینه درآمد

$

195،969

$

5904

$

201،873


$

32375

$

1،618

$

33993


منبع Renren Inc.

لینک های مربوطه

www.renren.com