رینولدز نرم افزار بازیابی مجدد ReconTRAC® را به تازگی خریداری کرده است

دیتون ، اوهایو، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت رینولدز و رینولدز ، پیشرو در ارائه نرم افزار ، اسناد و خدمات حرفه ای نمایندگی خودرو ، امروز اعلام کرد که ReconTRAC®، یک برنامه نرم افزاری مبتنی بر وب که روند بهبود شرایط خودرو را ساده می کند ، هم اکنون در دسترس خرده فروشان خودرو است.

وی گفت: “بازسازی شرایط از دیدگاه فناوری یکی از کم هزینه ترین مناطق نمایندگی است.” رابرت برنت، معاون اجرایی توسعه تجارت در رینولدز. “مدیریت روند بازسازی اغلب به صورت دستی انجام می شود و مملو از ناکارآمدی و عدم پاسخگویی است.

برنت ادامه داد: “ReconTRAC با توانمندسازی فروشندگان برای تکمیل روند بازسازی وسایل نقلیه و شناسایی آنچه که بخش ها روند را کند می کنند ، این مسائل را حل می کند.” “ReconTRAC می تواند زمان لازم برای جابجایی وسیله نقلیه را از طریق جبران مجدد از چند هفته به سرعت چند روز اختصاص دهد.”

ReconTRAC طیف وسیعی از مزایای بالقوه را برای خرده فروشان ارائه می دهد از جمله:

  • زمان بین کارها با گردش کار خودکار کاهش می یابد ، در نتیجه زمانهای چرخش کلی سریعتر ایجاد می شود.
  • یک رابط قابل تنظیم برای مطابقت با مراحل بازسازی قبلی آنها.
  • پیگیری زمان چرخه برای آشکار کردن ناکارآمدی و ارائه پاسخگویی.
  • یک برنامه تلفن همراه برای افزایش انعطاف پذیری و قابلیت استفاده.

وی ادامه داد: “وقتی نوبت به بهبود کارایی و عملکرد بخش در بازسازی وسایل نقلیه قبلی می رسد ، نمی توان مزیت اتوماسیون را با یک برنامه قابل تنظیم بیش از حد ارزیابی کرد.” برد شفر، خالق و مدیر مشترک ReconTRAC. “درجه ای که این نرم افزار می تواند سرعت گردش موجودی را افزایش دهد ، به معنی افزایش قابل توجه سود ناخالص برای خرده فروشان است.”

وی گفت: “در نهایت ، این پیشنهاد مشترک ReconTRAC و Reynolds نشان دهنده تعهد مشترک ما برای بهبود عملکرد فروشنده در فضای وسیله نقلیه استفاده شده است.” داگ گریمالدی، خالق مشترک ReconTRAC. “راه حل ما به طور منحصر به فرد در این بازار ارائه شده است تا ردیابی فرآیند دیجیتال را به پایان برساند و یک راه حل فعال برای بازسازی دستی. ما اطمینان داریم که ارزشی که ReconTRAC به خرده فروشان ارائه خواهد داد و نمی توانیم صبر کنیم تا برای آنها کار کنیم “

نرم افزار ReconTRAC بصورت یکپارچه با ارائه دهندگان عمده DMS کار می کند و ادامه خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ReconTRAC ، لطفا به سایت www.recontrac.com مراجعه کنید.

درباره رینولدز
رینولدز و رینولدز پیشرو در ارائه نرم افزار ، خدمات و فرم های نمایندگی خودرو برای کمک به نمایندگی ها برای ارائه نتایج بهتر تجاری و تغییر تجربه مشتری است. دفتر مرکزی این شرکت در دیتون ، اوهایو، با عملیات عمده ایالات متحده در هوستون و کالج ایستگاه ، تگزاس، و سلینا ، اوهایو، و همچنین عملیات در کانادا، در انگلیس ، و اروپا.
(www.reyrey.com)

درباره ReconTRAC®
ReconTRAC یک برنامه ساده و در عین حال قدرتمند است که توسط نمایندگی های خودرو برای نمایندگی های خودرو طراحی شده است. این کل روند بازسازی را ردیابی می کند ، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام بخش ها سرعت شما را کاهش می دهند. ReconTRAC ارائه گزارش قوی ، گردش کار سفارشی ، روشهای کارآمد و مشاوره از راه دور که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه نمایندگی و جزئیات بخش شما می شود.
(www.recontrac.com)

منبع شرکت رینولدز و رینولدز

لینک های مربوطه

http://www.recontrac.com