زندگی جدید به “سطل آشغال تاریخ” در موزه های اسپرینگ فیلد

اسپرینگفیلد ، جرم.، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – موزه های اسپرینگ فیلد حاضر هستند Chance Encounters: سازه های ترکیبی توسط شاون فارلی از طریق مشاهده 7 مارس 2021، در موزه هنرهای زیبا D’Amour.

ماساچوست هنرمند شاون فارلی مجموعه های مجسمه ای ایجاد می کند که جان تازه ای به قالب ریخته گری منسوخ شده و سایر اشیا found پیدا شده می بخشد. فارلی با در آغوش گرفتن شانس و اعتماد به غرایز شدید هنری خود ، ساخته هایی هوشمندانه می سازد که ویژگی های انسانی به خود می گیرد و شخصیت های خاص خود را به خود اختصاص می دهد.

فارلی برای شروع کار خود ، در بازارهای کک و بازار جستجو می کند و به دنبال فروشنده های ناخواسته از سراسر کشور است. وی به ویژه به الگوهای چوبی یا قالب هایی که مدت ها پیش توسط صنعتگران با استعداد شکل گرفته علاقه مند است. یک بار برای ساخت اتصالات کشتی های سد هوور یا مشارکت در عملیات در یک آسیاب استفاده می شود آبشارهای شلبرن، قالبهای ریخته گری که جدایی ناپذیر در کار فارلی هستند ، یک هدف مهم صنعتی را به وجود آوردند. به گفته وی ، اینها قطعات بی نظیری در راه تبدیل شدن به زباله تاریخ هستند.

فارلی گفت: “این اشیا personality با تابش شخصیت و صدا ، خواهان فرصتی برای زندگی دیگر هستند.” از آنجا که قالب های ریخته گری در هر شکل و اندازه ای وجود دارند ، اغلب بازی با آنها باعث می شود که چه چیزی شوند. فارلی ممکن است قطعه ای تقریباً تمام شده باشد که به طور اتفاقی ، قطعه دیگری را در کنار آن قرار دهد تا اینکه روی آن باشد و این جهت و معنی کل قطعه را تغییر می دهد.

در حالی که برخی از ساخته های فارلی بیانگر دیدگاه های شخصی در مورد مسائل اجتماعی ، سیاسی و مذهبی است ، برخی دیگر کاملاً خودکار است. وی گفت: “این اشیا Freed که از سرنوشت خود به عنوان زباله یا زباله رها شده اند ، هویت های جدید و احضار چیزی روح انگیز به خود می گیرند.”

گفت: “مجموعه های تخیلی در این نمایشگاه باعث ایجاد دوباره جدید جدید می شوند.” مگی نورث، متصدی هنر در موزه های اسپرینگ فیلد. “هر برخورد با شاون فارلی کار داستانی را روایت می کند و فرصتی برای گفتگو فراهم می کند. “

در باره شاون فارلی:

شاون فارلی BFA از دانشگاه نبراسکا با دو رشته در رقص و هنر ، و MFA در مدیریت هنر از دانشگاه آیووا. او مدیر مرکز هنر در ایران بود نورتهمپتون از 1984 تا 1987 ، و از سال 1993 مدیر بازاریابی در مرکز هنرهای زیبا UMass است.

Springfieldmuseums.org ، یک ورودی / پنج موزه ،
از جمله یکی و تنها دنیای شگفت انگیز موزه دکتر سئوس
پارکینگ همیشه رایگان است

SOURCE Springfield Museums Corporation

لینک های مربوطه

https://springfieldmuseums.org