سال نو سیستم جدید جمع آوری عوارض را به پل های منطقه خلیج می آورد

سیستم اخذ عوارض کاملاً الکترونیکی که در هفت پل عوارضی دولتی در منطقه خلیج Bay (Bay Area) معرفی می شود ، مشابه سیستمی است که در پل گلدن گیت استفاده شده است و در سال 2013 با پرداخت تلفنی تمام الکترونیکی ، دوربین های پرسرعت و خودکار تصاویری از پلاک های مشتریان و مرکز خدمات مشتری FasTrak تصاویر را پردازش می کند و سپس هر ماه فاکتور را به آدرسی که وسیله نقلیه در DMV در آن ثبت شده ارسال می کند.

مشتریان FasTrak نزدیک به سه چهارم کل گذرگاه های پل های عوارضی دولتی منطقه خلیج را تشکیل می دهند. BATA مشتریانی را که از قبل FasTrak ندارند تشویق می کند تا به صورت آنلاین در www.bayareafastrak.org یا از طریق تلفن 1-877-229-8655 (BAY-TOLL) حساب باز کنند. همچنین مشتریان می توانند برچسب های FasTrak را در فروشگاه های انتخابی Costco و Walgreens تهیه کنند. نقشه ای از مکان های خرده فروشی که برچسب های عوارض FasTrak در آن موجود است ، می توانید در https://www.bayareafastrak.org/en/howitworks/retailmap.html پیدا کنید. برچسب های FasTrak خریداری شده در Costco یا Walgreens باید به صورت آنلاین ثبت شوند. آ 20 دلار درصورتی که حساب با کارت اعتباری تأمین نشود ، واریز به ازای هر برچسب اعمال خواهد شد. رانندگانی که ترجیح می دهند حساب FasTrak خود را با پول نقد پر کنند می توانند این کار را در بیش از 100 مکان شبکه پرداخت نقدی انجام دهند. نقشه این مکانها را می توان در https://www.bayareafastrak.org/en/tolls/cashLocationsMap.html پیدا کرد.

همچنین رانندگان می توانند یک حساب پلاک باز کنند ، که پلاک خودرو را به کارت اعتباری متصل می کند و هر زمان که وسیله نقلیه از پل عوارضی عبور می کند ، کارت را شارژ می کند یا یک بار پرداخت را انجام دهید ، که به مشتری امکان می دهد تا 30 روز قبل از عبور از پل یا در عرض 48 ساعت پس از آن ، عوارض را به صورت آنلاین پرداخت کند. برای هیچ یک از این خدمات هزینه ای پرداخت نمی شود. اطلاعات بیشتر در مورد حسابهای پلاک و پرداختهای یک بار در سایت www.bayareafastrak.org موجود است.

اولین عوارض تمام الکترونیکی و صورتحساب ماهیانه در هفت پل عوارضی دولتی نیز به منزله بازگشت قوانین پرداخت عوارض است که به طور موقت متوقف شد وقتی که بیماری همه گیر COVID-19 از BATA و Caltrans خواست تا جمع آوری عوارض وجهی را حذف کنند 21 مارچ.

مشتریانی که FasTrak یا حساب پلاک ندارند – و از گزینه پرداخت یکبار مصرف آنلاین استفاده نمی کنند – لازم است فاکتورها را با پرداخت ظرف 30 روز برگردانند. مشتریانی که در مدت 30 روز از پرداخت خود غافل شوند ، “اعلامیه فرار از عوارض” را با یک دریافت می کنند 25 دلار مجازات برای هر گذرگاه عوارض. مشتریانی که پس از 60 روز فاکتورها را با پرداخت پس ندهند ، “اخطار دوم فرار از پرداخت عوارض معوقه” با جریمه نقض 70 دلار در هر گذرگاه. مشتریانی که پس از اخطار دوم هزینه خود را پس نمی دهند ، ممکن است ثبت نام وسیله نقلیه خود را توسط DMV متوقف کنند و یا مبلغ بدهی خود را به آژانس جمع آوری ارجاع دهند.

BATA کلیه درآمدهای عوارضی حاصل از هفت پل عوارضی دولتی این منطقه را اداره می کند.

###

سازمان عوارض منطقه خلیج SOURCE؛ کمیسیون حمل و نقل کلانشهر

لینک های مربوطه

http://www.mtc.ca.gov