سرمایه MSP Sports در مسابقات مک لارن سرمایه گذاری می کند

MSP Sports Capital سرمایه ای استراتژیک در تقاطع موفقیت مداوم مک لارن و اعلام تقویم کامل مسابقه 2021 را فراهم می کند.

نیویورک، 13 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، مک لارن ریسینگ اعلام کرد که از MSP Sports Capital (“MSP”) سرمایه گذاری دریافت کرده است ، نیویورکمستقر در شرکت مشاور سرمایه گذاری خصوصی. شرکت های نجفی و UBS O’Connor ، شرکت MSP Sports Capital و شرکای محدود آن را به عنوان شرکت مشترک سرمایه گذاری کردند.

ارزش این معامله مک لارن راسینگ 560 میلیون پوند است و برنامه بلند مدت تیم را برای رشد و موفقیت مداوم تقویت می کند.

سرمایه گذاری های اخیر MSP شامل سهام Agrupación Deportiva Alcorcon S.A.D. ، Waasland Beveren است که در لیگ مشتری بلژیک ، یک تیم فوتبال اسپانیا مستقر در مادرید، و Estoril Praia Futebol SAD ، یک باشگاه ورزشی پرتغالی مستقر در لیسبون که در حال حاضر در LigaPro در مقام اول قرار دارد. سرمایه گذاری MSP در McLaren Racing بر اساس نمونه کارهایی از ویژگی های ورزشی با عملکرد بالا ساخته شده است.

استیون واسرمنمدیر ارشد MSP اظهار داشت: “ما از سرمایه گذاری در مک لارن ریسینگ خوشحالیم و از چشم انداز تجارت بسیار هیجان زده هستیم. عضو این حق رای دادن برای ما افتخار است. ما در تمام سرمایه گذاری های خود شاهد رشد قابل توجهی هستیم اعتقاد دارند که تاریخچه ، مدیریت و فناوری پیشرفته مک لارن آن را به یک همکاری ایده آل برای سازمان ما تبدیل کرده است. ” این سرمایه گذاری همچنان ادامه دارد و مأموریت ما را برای تأمین و توسعه فرصتهای جذاب از طرف سرمایه گذاران صندوق ما بیشتر می کند.

“این سرمایه گذاری یک لحظه اساسی در پیشرفت McLaren Racing است. MSP قبل از هر چیز یک سرمایه گذار ورزشی است.” زاك براون، مدیر عامل شرکت McLaren Racing. “آنها می دانند که بازار و تیمشان تجربه قابل توجهی دارند و موفقیت قابل قبولی در خصوصیات ورزشی جهانی دارند. آنها به اندازه سهامدار شریک هستند و توانایی استفاده از شبکه و دانش خود را برای منافع طولانی مدت مک لارن راسینگ دارند.”

“ما از فرصت پشتیبانی هیجان زده ایم زاك براون و تیم مدیریتی وی و کمک به رشد برند McLaren Racing ” جف موراد، مدیر اصلی MSP. “ما متعهد هستیم که به تیم در رسیدن به هدف خود برای بازگشت به جلو شبکه کمک کنیم.”

جهم نجفی، مدیر در MSP گفت: “من به عنوان یک مدیر در MSP خوشحالم که ما توانسته ایم چنین معامله مهیجی را انجام دهیم و احساس می کنیم برای کمک به مدیر و پشتیبانی از چنین شرکت ماندگار و تحسین شده ای احساس امتیاز می کنیم. ما به شدت در هر دو دارایی احساس می کنیم کیفیت و قابلیت های اجرای ما ، به گونه ای که شرکت من ، شرکت های نجفی ، تصمیم گرفته است به عنوان یک سرمایه گذار مشترک وارد شود. ”

درباره MSP Sports Capital
MSP Sports Capital یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر عملیاتی است که سرمایه گذاری های تاکتیکی در ورزش و اکوسیستم ورزشی مرتبط را هدف قرار داده است. MSP در بخشهای مرتبط با ورزش پویا به دنبال فرصتهایی می گردد که شرکای سرمایه گذاری آن بتوانند از ارزش آفرینی و کارایی شرکتها پشتیبانی کنند. مدیران MSP چهره های باتجربه و شناخته شده ای در صنعت ورزش هستند ، به عنوان صاحبان ، سرمایه گذاران و اپراتورهای لیگ ملی فوتبال (NFL) ، لیگ برتر بیس بال (MLB) ، انجمن ملی بسکتبال (NBA) ، ESPN و مدیریت ورزشی. دفتر مرکزی MSP در است نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://mspsportscapital.com/

درباره UBS O’Connor
UBS Asset Management یک مدیر دارایی در مقیاس بزرگ است که در 23 بازار حضور دارد. این برنامه قابلیت های سرمایه گذاری و سبک های سرمایه گذاری را در کل کلاسهای اصلی و سنتی دارایی به موسسات ، واسطه های عمده فروشی و مشتریان مدیریت ثروت در سراسر جهان ارائه می دهد.

UBS O’Connor پلت فرم صندوق پرچین مدیریتی تک مدیر UBS Asset Management است که دارای قابلیت های چند استراتژی و مستقل با 7.1 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت از 1 نوامبر 2020.

درباره شرکتهای نجفی
شرکت های نجفی یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مبتنی بر کارآفرینی است که در صنایع دارای دارایی قابل توجهی در مصرف کننده ، ورزش ، رسانه ، تجارت الکترونیکی ، خرده فروشی و فناوری سرمایه گذاری های بسیار انتخابی انجام می دهد. نجفی با تأمین سرمایه های خود با سرمایه تولید شده داخلی و استفاده از یک استراتژی تمرکز و نه تنوع ، قدرت تفکر طولانی مدت ، انعطاف پذیری بالا و هماهنگی واقعی با مدیریت را دارد. اشتیاق این تیم ایجاد ارزش در مناطقی است که کمبود آن را تجربه می کنند و یا تحت تحول سریع قرار دارند و در این اوقات نامطمئن ، شرکت های نجفی به مأموریت خود برای “انجام کار خوب و خوب” و همکاری با تیم های کارآفرین کلاس جهانی ادامه می دهند. دفتر مرکزی آن در ققنوس با دفاتر در LA و NY.

درباره McLaren Racing
مسابقه مک لارن توسط نیوزلند راننده مسابقه بروس مک لارن این تیم در سال 1966 وارد اولین مسابقه فرمول 1 خود شد ، از زمانی که مک لارن موفق به کسب 20 عنوان قهرمانی جهان در فرمول 1 ، بیش از 180 جایزه بزرگ فرمول 1 ، مسابقات 24 ساعته لمانز در اولین تلاش خود و ایندیاناپولیس 500 بار سه بار.

مک لارن ریسینگ در حال حاضر در فرمول 1 جهانی و INDYCAR در ایالات متحده شرکت می کند. این تیم در مسابقات جهانی فرمول 1 FIA در سال 2021 شرکت خواهد کرد لاندو نوریس و دانیل ریکیاردو، و سری INDYCAR با درایورها پاتو اوورد و فلیکس روزنکوویست، که هر دو به آنها ملحق خواهند شد خوان پابلو مونتویا برای سال 2021 ایندیاناپولیس 500

SOURCE MSP Sports Sports

لینک های مربوطه

http://mspsportscapital.com