سفر با عشق – داستان های صمیمانه از دارندگان اتومبیل های GAC MOTOR از سراسر جهان

یک استاد دانشگاه ، با کمک GAC MOTOR ، آرزوی دیرینه خود را “بین کشور” برآورده کرده است. در حالی که دیگران او را به عنوان آکادمیک رواقی می بینند ، این استاد استاد پرشوری است میل به به دنبال ماجراجویی باشید. وی پس از داشتن پرچمدار SUV GAC MOTOR GS8 ، سرانجام این سفر را آغاز کرد. این استاد از آن زمان برای خرید سه اتومبیل GAC MOTOR بر دوستان خود تأثیر گذاشته و همچنان به تبلیغ مارک تجاری برای اطرافیان خود می پردازد.

تقدیمی از عشق ، که در یک سورپرایز تولد برای یک دختر بیان شده است

مادر یک دختر 22 ساله که در آستانه فارغ التحصیلی بود تصمیم گرفت SUV GS3 دخترش GAC MOTOR را به عنوان هدیه تولد بخرد. مادر و دختر پس از داشتن GS3 از رانندگی با ماشین لذت می برند.

با اصابت نقطه نرم خود ، یک محیط بان یک انتخاب سبز را انتخاب می کند

یک دوستدار محیط زیست و همسرش همیشه عاشق دنبال کردن یک سبک زندگی فعال در مسافرت بوده اند اما خواهان کمترین میزان ردپای کربن هستند. از طریق مدل جدید انرژی GAC MOTOR ، GE3 ، آنها اکنون می توانند اهداف به ظاهر متضاد محافظت از محیط زیست و انجام آنچه را دوست دارند دنبال کنند – رانندگی به مکان های عجیب و غریب.

انتخاب عشق – پیوند خانوادگی آخر هفته ها

این خانواده چهار نفره خاص یک مدل ستاره ای – GS5 خریداری کرده اند. آنها دیده می شوند که در طبیعت کمپ می کنند ، در سواحل مشغول گشت و گذار هستند و از طلوع آفتاب در بالای کوه لذت می برند. هر خاطره ای به طور غیرقابل حذف در ذهن آنها حک شده است. GS5 برای آنها فقط یک ماشین نیست ، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از خانواده آنهاست که آنها را در هر قدم همراهی می کند.

بیشتر از چنین داستانهایی همچنان اضافه می شود و استقبال گرم را از برند برقرار می کنید. این پاسخ مساعد مالکان خودرو در سراسر جهان است که GAC MOTOR را به ادامه توسعه و پیشرفت مداوم خود سوق می دهد. همه اینها منجر به سفر حتی بهتر با GAC MOTOR به آینده خواهد شد – سفری که شامل نوآوری با کیفیت بالا باشد ، انگیزه ای که با عشق و توسط آن هدایت شود.

SOURCE GAC MOTOR