سهام Platte River Equity فروش موتورهای CTS را به J.F. Lehman & Company اعلام کرد

دنور، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Platte River Equity (“Platte River”) خوشحال است که فروش موتورهای CTS و آزمایش CTS (“CTS” یا “شرکت”) را به یک شرکت وابسته سرمایه گذاری JF Lehman & Company (“JFLCO”) اعلام می کند CTS پیشرو در تعمیر و نگهداری ، تعمیر ، تعمیرات اساسی (MRO) و آزمایش خدمات به دارندگان و گردانندگان موتورهای جت تجاری در سراسر جهان است.

مدیرعامل Platte River اظهار داشت: “همکاری با Vesa Paukkeri ، تیم مدیریتی وی و کارکنان با استعداد CTS در چهار سال و نیم گذشته بسیار خوشایند بوده است.” گرگ سیسل. “ما در این دوره از رشد فوق العاده از حمایت از سازمان CTS لذت برده ایم و برای موفقیت مستمر در همکاری جدید خود با JFLCO آرزوی بهترین ها را برای ویسا و تیمش داریم.”

مدیر عامل CTS وسا پاوکری گفت: “رودخانه پلاته شرکتی بسیار ارزشمند برای CTS بوده است ، زیرا از استراتژیک ، مالی و عملیاتی ما برای کمک به رشد شرکت در درازمدت پشتیبانی کرده است. ما از تیم رودخانه پلاته برای پشتیبانی و همکاری چندین ساله خود تشکر می کنیم و مشتاقانه منتظر هستیم به فصل بعدی رشد ما با JFLCO. ”

رودخانه Platte River اریک کرافورد گفت: “در طول مشارکت ما ، CTS به رشد چشمگیری دست یافت و سرمایه گذاری های قابل توجهی را برای افزایش سازمان ، استراتژی و عملیات شرکت انجام داد. ما مشتاقانه منتظر موفقیت مداوم CTS تحت همکاری جدید مدیریت با JFLCO هستیم زیرا آنها شرکت را به مرحله بعدی خود می رسانند. رشد “

ویلیام بلر به عنوان مشاور مالی ارشد CTS و رودخانه پلاته و لینکلن اینترنشنال به عنوان مشاور مشترک خدمت کردند. بارتلیت بک به عنوان مشاور حقوقی رودخانه پلات خدمت می کرد.

درباره ارزش سهام رودخانه Platte
تاسیس شده در سال 2006 و مستقر در دنور ، شرکت، Platte River Equity یک شرکت سهامی خاص است که بر سرمایه گذاری در شرکت های فعال در بازار متوسط ​​بازار متوسط ​​و دارای ارزش شرکت تا حداکثر تمرکز دارد 250 میلیون دلار. این شرکت در بخشهای هدف سرمایه گذاری می کند که دارای تجربه عملیاتی و سرمایه گذاری قابل توجهی از جمله هوا فضا و حمل و نقل است. محصولات و خدمات صنعتی ؛ محصولات و خدمات انرژی ؛ و کشاورزی و مواد شیمیایی.

رودخانه پلاته از ساختارهای محافظه کارانه سرمایه به منظور سرمایه گذاری در فرصت های رشد آینده و مقاومت در برابر تغییر شرایط اقتصادی استفاده می کند. این شرکت همچنین از طریق منابع اختصاصی در مناطق عملیاتی ، پشتیبانی مداوم قابل توجهی از شرکت های نمونه کار خود ارائه می دهد.

این شرکت با سرمایه متعهد بیش از حد بودجه جمع آوری کرده است 1.3 میلیارد دلار و در حال حاضر از آن سرمایه گذاری می کند 625 میلیون دلار صندوق چهارم کارمندان Platte River بزرگترین سرمایه گذار جمعی در سراسر وجوه آن هستند ، که عمیقاً شرکت را با سرمایه گذاران و تیم های مدیریت شرکت پرتفوی خود هماهنگ می کنند.

درباره موتورهای CTS
دفتر مرکزی آن در فورت لادردیل ، فلوریدا، CTS پیشرو در تعمیر و نگهداری ، تعمیر ، تعمیرات اساسی (MRO) و آزمایش خدمات به دارندگان و گردانندگان موتورهای جت تجاری در سراسر جهان است. این شرکت در تعمیرات اساسی موتورهای General Electric CF6-80C2 ، CF6-80A و CF6-50 و همچنین موتورهای Pratt & Whitney PW2000 تخصص دارد. در آن Ft. لودردیل ، فلوریدا، مرکز خدمات موتور ، CTS از مجموعه کاملی از ماشین آلات و ابزارآلات داخلی برای ارائه پشتیبانی کامل MRO به مشتریان خود استفاده می کند. در تاسیسات آن واقع در مشتری ، فلوریدا، CTS رهبر صنعت در آزمایش موتور مستقل با قدرت پیشرانه است.

مخاطب:
برایان پی کلابان
مدیر توسعه تجارت و بازارهای سرمایه بدهی
شماره تلفن: +1 303 292 7317
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Platte River Equity

لینک های مربوطه

http://platteriverequity.com