سیستم های Elbit Systems 15 میلیون دلار قرارداد تأمین سیستم های دید در شب میکرو XACT nv32 به نیروهای مسلح هلند اعطا کرد

هایفا ، اسرائیل، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) (TASE: ESLT) (“Elbit Systems” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که تقریباً به آن اعطا شده است 15 میلیون دلار قرارداد اولیه از وزارت دفاع هلند برای تهیه XACT nv32 میکرو سیستم های دید در شب برای نیروهای مسلح هلند. قرارداد اولیه در مدت دو سال انجام خواهد شد ، با احتساب سفارشات بعدی در مدت هفت سال.

این اعطای قرارداد به قراردادهای قبلی می پیوندد هلند در زمینه سیستم های سرباز دیجیتال و سیستم های جنگ شبکه نبرد ، به ویژه برای برنامه VOSS.

جمع و جور و سبک وزن ، با آداپتور سر / کلاه ایمنی ، تلنگر ، XACT nv32 تصاویر با وضوح بالا را در شرایط نامساعد فراهم می کند و در عین حال انحراف از دید را به حداقل می رساند و برای سربازان سوار و پیاده شده ، نیروهای ویژه و تیم های اجرای قانون مناسب است. خانواده محصولات XACT Elbit Systems از قبل با تعدادی از کشورهای ناتو از جمله در حال فعالیت است آلمانو همچنین با نیروهای مسلح اسرائیل و استرالیا.

Elad Aharonson، مدیر کل سیستم های Elbit ISTAR ، نظر داد: “این اعطای قرارداد به دنبال تعدادی از قراردادهای مهم اعطا شده به سیستمهای Elbit در سالهای اخیر در طی شده است هلند. می بینیم هلند به عنوان یک بازار اصلی برای سیستم های Elbit ، و ما قصد داریم به تقویت همکاری های محلی صنعتی و سرمایه گذاری های خود در هلند در سال های آینده”.

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن است ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستم های فضایی الکترواپتیک ، مجموعه های EW ، سیستم های اطلاعات سیگنال ، پیوندهای داده و سیستم های ارتباطی ، رادیوها و سیستم های مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فناوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی ، از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی ، تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا به کانال رسمی Youtube ما مراجعه کنید.

مخاطب:

دیوید وااكنین

VP ، رئیس ارتباطات شرکتی

تلفن: 972-77-2946691

سلول: 972-52-8000403

[email protected]

دانا تال نویمان

مدیر ارتباطات بین المللی شرکت

تلفن: 972-77-2948809

سلول: 972-54-9998809

[email protected]

SOURCE Elbit Systems Ltd.