سیستم Thruster Electric Space (SETS) برای نمایش عملکرد آلفا Firefly Aerospace عملکرد در فضا را نشان می دهد

پارک MENLO ، کالیفرنیا.، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سیستم الکتریکی تروستر فضایی (SETS) ، یک شرکت هوا فضا Noosphere Ventures ، به عنوان بخشی از اولین پرتاب موشک Firefly Aerospace Alpha ، که قرار است در آغاز این ماه آغاز شود ، آزمایش میدانی را در مدار زمین کم (LEO) انجام می دهد. 2021 از پایگاه هوایی واندنبرگ در کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا

مدیرعامل SETS اظهار داشت: “هدف اولین ماموریت SETS نشان دادن و تأیید شایستگی فضا و عملکرد سیستم در شرایط واقعی و دریافت دورسنجی لازم است.” ویکتور صربین.

پیشرانه 200W SPS-25 یک فناوری انحصاری است که توسط SETS توسعه یافته و از یک راننده اثر Hall-Effect ST-25 (HET) ، سیستم تغذیه زنون مدولار (XFS) ، مخزن سوخت و واحد پردازش نیرو (PPU) تشکیل شده است. این سیستم برای انتقال فضاپیماها به مدار نهایی آنها پس از جداسازی محموله در نظر گرفته شده است.

Noosphere Ventures گفت: “سیستم SETS به منظور افزایش مدت زمان کار ماهواره ها و کمک به رفع خاموشی بی خطر ایجاد شده است. این فوق العاده مهم است ، زیرا به حداقل رساندن بقایای مداری در فضای نزدیک به زمین برای توسعه مستمر فن آوری های فضایی ضروری است.” موسس ماکس پلیاکوف.

Firefly Space Utility Vehicle (SUV) که محموله SETS را تحویل می دهد قادر است بارهای مختلفی را در هر پرتاب با استفاده از حداکثر 2 کیلووات انرژی خورشیدی مستقر کند. محموله های میزبانی شده SUV حداکثر تا 5 کیلووات قدرت در مدار خواهند داشت. این SUV همچنین دامنه ماموریت Firefly Alpha را گسترش داده و شامل حداکثر 500 کیلوگرم تحویل محموله به مدار کم ماه است.

درباره SETS
SETS یک شرکت پیشرانه فضایی است که بخشی از نمونه کارهای فضایی Noosphere Ventures است و سیستم های پیشرانه الکتریکی را برای فضاپیماها تولید می کند. SETS تمام اجزای سیستم های پیشرانه فضایی مانند Hall Thrusters ، سیستم های ذخیره سازی و خوراک زنون ، واحدهای پردازش نیرو و سیستم های کنترل خودکار را طراحی ، تولید و آزمایش می کند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های پیشرانه SPS-25 https://sets.space/sps25/

درباره Noosphere Ventures
Noosphere Ventures یک شرکت بین المللی مدیریت دارایی است ، با چشم انداز استراتژیک و سرمایه برای تبدیل شرکت های با پتانسیل بالا به رهبران قطعی بازار. این شرکت هدف خود را تغییر چشم انداز دیجیتال کنونی از طریق اشباع کردن آن با شرکتهای بسیار سودآور ، به ویژه در بخشهای فضایی و فناوری ماهواره می داند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Noosphere Ventures https://noosphereventures.com

SOURCE Noosphere Ventures Management Company، LLC

لینک های مربوطه

https://noosphereventures.com