شرکای مراقبت فوری CityHealth با فرودگاه بین المللی ساکرامنتو برای ارائه آزمایش COVID-19

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مراقبت های فوری CityHealth و ساکرامنتو فرودگاه بین المللی (SMF) امروز برای ارائه آزمایشات Molecular PCR COVID-19 به مسافرانی که از فرودگاه بین المللی ساکرامنتو خارج می شوند ، اعلام همکاری کرد.

“ما از همکاری با ما بسیار خوشحال هستیم ساکرامنتو فرودگاه بین المللی برای ارائه این آزمایش. ما این را راهی عالی برای ایمن سازی بیشتر افراد و کنترل شیوع این ویروس می دانیم. ” شان پارکین، مدیرعامل CityHealth.

سایت آزمایش باز خواهد شد چهارشنبه ، 16 دسامبر، و در پارکینگ تاکسی (بین AMPM و منطقه اقتصاد شرق) در واقع خواهد شد ساکرامنتو فرودگاه بین المللی ، 5680 کراسفیلد درایو ، ساکرامنتو، کالیفرنیا

“همکاری با CityHealth برای تهیه آزمایش بدون هزینه COVID-19 مناسب برای مسافران ، کارمندان فرودگاه و اعضای جامعه یکی دیگر از لایه های ایمنی بهداشتی برای کسانی است که از طریق SMF و ساکرامنتو مدیر فرودگاه گفت: ” سیندی نیکل.

تست Molecular PCR مطمئن ترین آزمایش COVID-19 موجود است که نتایج را با بیش از 99٪ دقت باز می گرداند.

قرار ملاقات برای آزمایش در ساکرامنتو فرودگاه بین المللی. این آزمون بصورت رایگان ارائه می شود و بیمه ای لازم نیست.

کسانی که به هاوایی نیاز به پرداخت 20 هزینه اسناد برای جلب رضایت هاوایی مقررات سفر ایمن ، که مستلزم اثبات آزمایش منفی COVID-19 از یک شریک معتمد سفر است.

نتایج آزمایشگاه ظرف 48 ساعت بازگردانده می شود ، بنابراین افرادی که مایل به سفر هستند باید قبل از اینکه قصد عزیمت را داشته باشند ، آزمایش را در اسرع وقت طی 72 ساعت تعیین کنند.

قرار ملاقات برای COVID-19 می تواند در norcalcovid19testing.com.

برای کسانی که مایل به سفر به هاوایی، ایالت به دلیل افزایش موارد COVID-19 ، شرایط جدید سفر را اجرا کرده است. برای انطباق با توصیه های ایالتی ، مراقبت های فوری CityHealth اعلامیه رسمی نتایج خود را به گیرندگان آزمایش COVID-19 ارائه می دهد. مسافران باید نتایج خود را در سایت بارگذاری کنند ایالت هاوایی وب سایت Travel Safe برای اجازه ورود هاوایی. برای مسافران دارای تست COVID-19 منفی کد QR صادر می شود که باید آنها را برای سوار شدن به هواپیماهای مقصد هاوایی ارائه دهند.

مراقبت های فوری CityHealth ، یک شریک سفر معتمد تعیین شده برای ایالت هاوایی، پیشرو در ارائه آزمایش COVID-19 در دسترس در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بوده است. CityHealth قبلاً مکان آزمایش را در مرکز شهر سانفرانسیسکو و اوکلند فرودگاه بین المللی و همچنین ارائه آزمایشات رایگان COVID-19 همراه به کارگران ضروری در اوکلند حوزه.

درباره مراقبت های فوری CityHealth: مراقبت های فوری CityHealth مراقبت های پزشکی فوری و اولیه را برای بزرگسالان و کودکان فراهم می کند. هر دو مکان در سان لئاندرو و اوکلند دارای یک آزمایشگاه پزشکی کامل و همکاری در محل با City Imaging.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.norcalcovid19testing.com مراجعه کنید.

اداره فرودگاه های شهرستان ساکرامنتو مسئول برنامه ریزی ، توسعه ، بهره برداری و نگهداری چهار فرودگاه این شهرستان است: ساکرامنتو فرودگاه بین المللی ، فرودگاه اجرایی ، فرودگاه ماتر و فرانکلین فیلد.

اطلاعات تماس با CityHealth

شان پارکین
مراقبت های فوری CityHealth
510-984-2489
[email protected]

اطلاعات تماس با SAC

سامانتا مت
ساکرامنتو فرودگاه بین المللی
916-642-5508
[email protected]

تصاویر مرتبط

masked-Traveler.jpg
مسافر نقابدار

لینک های مربوطه

قرار ملاقات COVID-19

SOURCE CityHealth مراقبت فوری