شرکت خوب انجام شده قلب جامعه را به حرکت در می آورد

  • جابجایی همسایگان نیازمند: Well Done Moving از طریق برنامه “فقط آنچه می توانید بپردازید به ما بپردازید” خدمات دستکش سفید خود را به 10 خانواده و شرکت با اقدامی غیرمنتظره ارائه داد. مدیر فروش می گوید: “ما می دانیم که شرایط اقتصادی غالباً نیاز به جابجایی یک خانه یا مشاغل را به دنبال دارد ، که ممکن است هزینه بر باشد ، خصوصاً وقتی که عمدتاً بدون برنامه ریزی باشد.” لیندزی بیسلی.
  • کمک به Creek Fire تخلیه شده است: هنگامی که ساکنان محلی برای تهیه وسایل ضروری خانه خود و غالباً یک عمر خاطره نیاز به جعبه داشتند فرسنو بخش خرید از Well Done Moving س askedال کرد که آیا می توانند لوازم بسته بندی را اهدا کنند و آنها را به منطقه صحنه انتقال دهند. آنها بدون تردید رعایت کردند و یک قدم جلوتر رفتند تا داوطلبان صلیب سرخ را همراهی کنند ، شهرستان فرسنو بخش کلانتر و چندین بخش از شهرستان فرسنو برای ملاقات با مهاجران ، اعطای وام به مواد اضافی و تخصص بسته بندی در صورت لزوم.
  • استقبال از دریافت کنندگان هابیت برای بشریت در خانه های جدید خود: انتقال موفقیت آمیز به خانه جدید با ساخت و ساز آغاز می شود و با اولین پیروزی پیروزمندانه به خانه پایان می یابد. Well Done Moving بعد از ارائه خدمات جابجایی رایگان به دو خانواده که صاحبان افتخار خانه های اخیراً Habitat for Humanity هستند ، بخشی از آن لحظه مهیج بود.

در حالی که Well Done Moving همیشه به خدمات اجتماعی متعهد بوده است ، طی چند ماه گذشته این نیازها به طور فزاینده ای آشکار شده است و بیزلی معتقد است که شرکت های محلی وظیفه دارند به جوامع محلی کمک کنند. در حقیقت ، طبق نظرسنجی از Ketchum ، تقریباً 90٪ از مصرف کنندگان می گویند ویروس کرونا باعث شده است “رفتار اخلاقی شرکت ها مهم تر باشد” حساب برند: 2020: چگونه فرهنگ بحران بازتعریف رفتار ، وفاداری و ارزش های مصرف کننده است.

بیسلی می گوید: “ما به شهرتی که با ارائه تجربیات عالی تحرک به هر یک از مشتریان خود ایجاد کرده ایم ، افتخار می کنیم.” “به عنوان یک خانواده ، فرسنوشرکت مستقر ، ما افتخار می کنیم که می توانیم به جامعه ای که بیش از یک دهه اشیا valu قیمتی خود را به ما سپرده اند ، بازگردانیم. “

درباره حرکت خوب انجام شده
WDM متعهد به ایجاد فرهنگی است كه در آن از كارمندان قدردانی و از خانواده آن تقدیر شود. این شرکت حقوق رقابتی را ارائه می دهد و اعضای تیم خود را بالاتر از حداقل دستمزد شروع می کند. علاوه بر این ، اوقات PTO / زمان بیمار را ارائه می دهد و اعضای تیم این فرصت را دارند که تا پنج هفته مرخصی بگیرند. این سیاست ها ، همراه با تعهد آن به جامعه ، آن را در صنعت متحرک متمایز کرده و به رشد یکی از آنها کمک کرده است فرسنو مورد اعتمادترین شرکتهای محلی.

دامنه: https://welldonemoving.com

SOURCE Well Done Moving، Inc.

لینک های مربوطه

https://welldonemoving.com