شرکت های هواپیمایی گروه لوفت هانزا و Saber توافق نامه توزیع جدید پیشرو در صنعت را امضا کردند

فرانکفورت ، آلمان و ساوت لیک ، تگزاس، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت های هواپیمایی گروه لوفت هانزا ، یکی از برجسته ترین گروه های هواپیمایی جهان و Sabre Corporation ، پیشرو در زمینه نرم افزار و فناوری که قدرت صنعت مسافرت جهانی را بر عهده دارند ، امروز توافق نامه توزیع جدید و قابل انعطاف متقابل را اعلام کردند که امکان خرده فروشی هواپیمایی مدرن را فراهم می کند. و همچنین نوآوری در فناوری. بر اساس این توافقنامه ، که شرکتهای هواپیمایی اتریش ، لوفت هانزا ، سوئیس ، ایر دولومیتی و بروکسل ایرلاینز را پوشش می دهد ، صابر به توزیع محتوای خطوط هوایی گروه لوفت هانزا از طریق اتصال سنتی به صدها هزار آژانس مسافرتی و هزاران شرکت از طریق سیستم توزیع جهانی آن ادامه خواهد داد. (GDS) علاوه بر این ، توافق نامه توزیع محتوای خطوط هوایی گروه Lufthansa را از طریق استاندارد قابلیت توزیع جدید (NDC) در بازار سفر Saber امکان پذیر می کند.

پس از راه اندازی برنامه ریزی شده سال آینده ، برنامه متنوع NDC به آژانس های مسافرتی متصل به Saber در سراسر جهان امکان دسترسی به محتوای خطوط هوایی گروه Lufthansa را از طریق بازار Saber و ثبت نام در یکی از دو مدل تجاری موجود برای NDC می دهد.

این توافق نامه از استراتژی خطوط هوایی گروه لوفت هانزا برای پیاده سازی فناوری NDC و ارائه پیشنهادات قیمت شخصی از طریق قیمت گذاری مداوم که به تازگی راه اندازی شده پشتیبانی می کند. ادامه این مشارکت به طور مساوی از چشم انداز Sabre برای ایجاد انعطاف پذیری توزیع و تحول در بازار سفر جهانی و همچنین امکان خرده فروشی شخصی برای خطوط هوایی گروه Lufthansa با استفاده از راه حل های پیشرو در صنعت Sabre پشتیبانی می کند.

“توافق ما با Saber یک معامله مهم برای توزیع شرکت هواپیمایی است. من بسیار خوشحالم که مسیر مشترک خود را به سمت خرده فروشی هواپیمایی مدرن شکل می دهم و با معرفی یک برنامه متنوع NDC با مدل های تجاری مرتبط ، نوآوری می کنم ، – آژانس ها را قادر می سازد که درمورد NDC با گروه Lufthansa توافق کنند. خطوط هوایی ، “می گوید تامور گودرزی پور، معاون ارشد مدیریت و توزیع درآمد شرکت هواپیمایی شبکه گروه هواپیمایی Lufthansa و مدیر ارشد بازرگانی SWISS. “شرکت های هواپیمایی Sabre و گروه Lufthansa جاه طلبی مشترکی را برای نوآوری در خط مقدم صنعت خود دارند. از طریق این سطح جدید از انعطاف پذیری ، ما به طور مشترک یک اکوسیستم توزیع متنوع را امکان پذیر می کنیم ، دامنه NDC را گسترش می دهیم و مدل های تجاری متفاوت را امکان پذیر می کنیم. با این مشتری مداری توافق نامه ، صابر و خطوط هوایی گروه لوفت هانزا با یکدیگر همکاری کردند تا منافع شرکای آژانس مسافرتی و مشتریان مشترک ما را در مرحله مرکزی قرار دهند. “

توافق نامه بین خطوط هوایی گروه Lufthansa و Saber یک نقطه عطف اساسی در صنعت سفر است. این بیانگر چشم انداز مشترک خرده فروشی تعاملی است که هر دو شرکت را قادر می سازد تا به طور مشترک در خط مقدم نوآوری باقی بمانند. خطوط هوایی گروه لوفت هانزا و صابر به شدت در تلاشند تا پیشنهادات خطوط هوایی گروه لوفت هانزا را از طریق راه حل های NDC ارائه دهند. برنامه زنده برای NDC در نیمه اول سال 2021 ابلاغ خواهد شد.

می گوید: “امروز شاید بیش از هر زمان دیگری ، ما در تلاشیم تا با شرکای شرکت های هواپیمایی و آژانس خود خلاقانه همکاری کنیم تا نتایجی را ارائه دهیم که ارزش بیشتری را برای همه بازیکنان در اکوسیستم سفر فراهم می کند.” دیو شرک، رئیس جمهور ، راه حل های سفر صابر. “صابر متعهد به یافتن راه حلهای انعطاف پذیر و پایدار است که انتظارات مسافران را برطرف سازد ، در برابر استراتژی های شرکت های هواپیمایی تأمین شود ، مقیاس پذیری را تضمین کند و از گردش کار آژانس محافظت کند. من افتخار می کنم که توافق نامه پایداری با شرکای خود در گروه لوفت هانزا امضا کرده ایم و یکی سطح جدیدی از انعطاف پذیری را برای هدایت نسل جدید خرده فروشی در هر دو شرکت فراهم می کند. “

درباره شرکت صابر

شرکت صابر (NASDAQ: SABR) پیشروترین ارائه دهنده فناوری در صنعت مسافرت جهانی است. راه حل های نرم افزاری ، داده ای ، سیار و توزیع Sabre توسط صدها شرکت هواپیمایی و هزاران ویژگی هتل برای مدیریت عملیات حیاتی ، از جمله رزرو مسافر و میهمان ، مدیریت درآمد ، پرواز ، شبکه و مدیریت خدمه استفاده می شود. صابر همچنین یک بازار مسافرتی جهانی پیشرو را اداره می کند ، که بیش از پردازش می کند 120 میلیارد دلار آمریکا مسافرت های جهانی سالانه با اتصال خریداران و تامین کنندگان سفر هزینه می کنند. دفتر مرکزی آن در ساوتلیک ، تگزاس، ایالات متحده ، صابر در بیش از 160 کشور در سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد.

درباره گروه لوفت هانزا

گروه لوفت هانزا یک گروه هواپیمایی در سطح جهان است. در بازار خانگی خود از اروپا این نقش اصلی را بازی می کند گروه لوفت هانزا از بخشهای تجاری شبکه هواپیمایی ، یوروینگ و خدمات هواپیمایی تشکیل شده است. همه بخشهای تجاری از جمله ارائه دهندگان اصلی در بخشهای مربوط به خود هستند. بخش تجاری شبکه هواپیمایی شامل خطوط هوایی Lufthansa German Airlines ، SWISS ، Austrian Airlines و خطوط هوایی بروکسل است. Eurowings بر روی ترافیک نقطه به نقطه ، به ویژه در مسیرهای کوتاه متمرکز است. خدمات هواپیمایی به ویژه شامل بخشهای تجاری Logistics ، MRO و Catering است.

SABR-F

مخاطب:

رسانه ها
کریستین هیز
[email protected]

قلعه هایدی
[email protected]

سرمایه گذاران
کوین کریسی
[email protected]
[email protected]

SOURCE Sabre Corporation

لینک های مربوطه

http://www.sabre.com