شرکت Brightstar Capital Partners بیشترین سهام را در شرکت Amerit Fleet Solutions ، ارائه دهنده پیشرو ملی خدمات نگهداری و تعمیر ناوگان به دست می آورد.

آمریت ، دفتر مرکزی آن در Walnut Creek، CA، یکی از ارائه دهندگان برجسته نگهداری ناوگان در خارج از کشور است ایالات متحده، با استفاده از زیرساخت های سراسری خود ، از جمله راه حل های تعمیر و نگهداری تلفن همراه ، برای ارائه خدمات یکپارچه به مشتریان در هر کجا که نیاز باشند تیم این شرکت متشکل از تکنسین ها و مدیران بسیار ماهر برنامه های خدماتی سفارشی را به بیش از 150،000 وسیله نقلیه ارائه می دهند تا بتوانند زمان ناوگان ، ایمنی و قابلیت اطمینان مشتریان را بهبود بخشند.

دکتر گفت: “ما از همکاری با Amerit بسیار خوشحالیم که این شرکت همچنان خدمات برتر به مشتریان تراشه های آبی در سراسر کشور ارائه می دهد.” رائول دیجو، شریک در برایت استار. “این شرکت با همیشه در اولویت قرار دادن نیازهای مشتریان ، شهرت قابل اعتماد خود را در صنعت بدست آورده است و ما از پیشرفت در این موفقیت و هدف رسیدن به قله های جدید هیجان زده هستیم.”

وی ادامه داد: “آمریت همچنان بر اطمینان از حداکثر به روز بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان ناوگان فردی مشتریان ما متمرکز خواهد بود.” دن ویلیامز، بنیانگذار و مدیرعامل آمریت. “مشارکت ما با برایت استار منابع و روابط اضافی را برای تأمین سرمایه بالقوه رشد قابل توجه با مشتریان جدید و موجود در بازارهای متنوع نهایی فراهم می کند.”

امین پنجانی ، یکی از بنیان گذاران و مدیر عامل شرکت آمریت گفت: “از زمانی که آمریت را بیش از یک دهه پیش تأسیس کردیم ، این شرکت برای تبدیل شدن به یک رهبر در سراسر کشور در زمینه خدمات نگهداری و تعمیر ناوگان تلاش زیادی کرده است.” “تخصص عملیاتی تیم برایت استار در مدیریت ناوگان و دنیای زنجیره تأمین توانایی ما را در ارائه خدمات و پشتیبانی مهم ماموریت به مشتریان افزایش می دهد.”

وی گفت: “دن و آمین یک تیم ، فرهنگ و تعهد استثنایی برای تأمین نیازهای مشتریان خود ساخته اند.” متیو آلارد، شریک در برایت استار. “حمل و نقل ، تدارکات و تقاضا برای ناوگان ایمن و قابل اعتماد با تجارت الکترونیکی و مدل های تجاری غیر متمرکز همیشه در حال افزایش است و ما از همکاری با Amerit خوشحال هستیم زیرا آنها همچنان از این گرایش ها استفاده می کنند.”

درباره راه حل های ناوگان Amerit

تیم مورد اعتماد و قابل احترام آمریت از متخصصان تعمیر و نگهداری ناوگان ، از زیرساختی در سطح کشور ، از جمله راه حل های تعمیر و نگهداری تلفن همراه ، برای ارائه برنامه های نگهداری سفارشی به مشتریان ما ، در هر کجا و هر زمان که نیاز باشند ، استفاده می کنند. تیم ما متشکل از تکنسین ها و مدیران بسیار ماهر برای بیش از 150،000 وسیله نقلیه برنامه های تعمیر و نگهداری و تعمیرات سفارشی را برای بهبود زمان ، ناامن و ایمنی ناوگان مشتریان ارائه می دهند. راه حل های جامع و نوآورانه خدمات آمریت ، با محوریت ارزش های اصلی مشارکت و یکپارچگی ، ضمن حفظ دارایی های خود در جاده ها در سراسر کشور ، آرامش خاطر را به مشتریان می رسانند. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت شرکت در ameritfleetsolutions.com مراجعه کنید.

درباره شرکای سرمایه روشنایی

Brightstar Capital Partners یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار میانه است که بر مشارکت با خانواده های استثنایی ، بنیان گذاران ، کارآفرینان و تیم های مدیریتی متمرکز است که شرکت در موقعیت ایده آل برای ایجاد ارزش آفرینی قرار دارد. برایت استار از یک رویکرد فشرده عملیاتی استفاده می کند که از تجارب گسترده و شبکه ارتباطی خود برای کمک به شرکتها در رسیدن به پتانسیل کامل خود بهره می برد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.brightstarcp.com مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه
برای برایت استار:
داگ آلن/زک کووه
روابط عمومی دوکاس لیندن
[email protected]
212-704-7385

برای عامریت:
کارن وینتون
[email protected]
415-755-3302

SOURCE شرکای سرمایه روشنایی

لینک های مربوطه

http://www.brightstarcp.com