شرکت Ventoux CCM Acquisition اعلام کرد که 150 میلیون دلار پیشنهاد اولیه عمومی بسته شده است

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ventoux CCM Acquisition Corp. (“شرکت”) امروز اعلام کرد که عرضه اولیه 15،000،000 واحد خود را با قیمت 10.00 در هر واحد. این واحدها در بازار سرمایه Nasdaq (“Nasdaq”) ذکر شده اند و با نماد “VTAQU” در معاملات خود شروع کردند 24 دسامبر 2020. هر واحد از یک سهم سهام عادی ، ارزش اسمی تشکیل شده است 0.0001 دلار، یک حق و یک حکم قابل بازخرید هر حق دارنده آن را مجاز به دریافت یک بیستم (1/20) از یک سهم سهام عادی پس از اتمام ترکیب کسب و کار اولیه می کند. هر حکم به دارنده آن حق می دهد که نیمی از یک سهم سهام عادی را با قیمت 11.50 دلار در کل سهم پس از شروع معاملات جداگانه از اوراق بهادار متشکل از واحدها ، انتظار می رود سهام سهام عادی ، حق و ضمانت نامه به ترتیب با نمادهای “VTAQ” ، “VTAQR” و “VTAQW” در Nasdaq معامله شوند.

چاردان به عنوان تنها مدیر ارائه دهنده پیشنهاد کتاب فعالیت می کرد. این شرکت به متعهدین یک گزینه 45 روزه داده است تا حداکثر 2،250،000 واحد اضافی را با قیمت عرضه اولیه خریداری کند تا در صورت وجود ، بیش از حد تخصیص داده شود.

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شد 23 دسامبر 2020. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه ارائه می شود ، نسخه هایی از آن را می توان با تماس با Chardan ، خیابان 17 ایالت ، طبقه 21 ، نیویورک ، نیویورک 10004 تهیه کرد. نسخه های بیانیه ثبت نام را می توان از طریق وب سایت SEC در به دست آورد. www.sec.gov.

درباره Ventoux CCM شرکت خرید

Ventoux CCM Acquisition Corp. یک شرکت چک خالی است که به منظور ورود به ادغام ، مبادله سهام ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سرمایه گذاری مجدد ، سازماندهی مجدد یا سایر ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد تشکیل شده است. گرچه Ventoux CCM Acquisition Corp. ممکن است یک ترکیب تجاری اولیه را در هر منطقه یا بخشی دنبال کند ، اما قصد دارد تلاش های ما را بر روی تجارت در آمریکای شمالی در بخش های مهمان نوازی ، اوقات فراغت ، مسافرت و ناهار خوری با تأکید بر مشاغل مارک دار مصرف کننده که دارای ویژگی های رشد جذاب هستند. علاوه بر این ، Ventoux CCM Acquisition Corp. قصد دارد شرکت های فناوری را که در این بخش ها فعالیت می کنند ، مانند خدمات و زیرساخت های تجاری و مصرفی ، پیگیری کند.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل گزاره های آینده نگر است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. گزاره های رو به جلو گزاره هایی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند. چنین اظهارات آینده نگر ، از جمله اتمام موفقیت آمیز عرضه اولیه شرکت ، در معرض خطرات و عدم اطمینان است ، که می تواند نتایج واقعی را با اظهارات آینده نگر متفاوت کند. شرکت صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار علنی هرگونه به روزرسانی یا بازنگری در هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه مندرج در این بخش ، منعکس می کند تا هرگونه تغییر در انتظارات شرکت در رابطه با آن یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی را که هر بیانیه ای مبتنی است ، منعکس کند.

مخاطب:

اد شیتز
رئیس و مدیر عامل ، Ventoux CCM Acquisition Corp.
[email protected]

SOURCE Ventoux CCM Acquisition Corp.