صدها خانه پرستاری برای بهبود کیفیت و مدیریت نیروی کار با Medline شریک هستند

نورثفیلد ، بیماری.، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز Medline اعلام کرد که در شرف امضای نزدیک به 800 قرارداد مشتری برای برنامه راه حل های حاد خود است که هدف آن ارائه کیفیت مبتنی بر فناوری و راه حل های مدیریت نیروی کار برای ارائه دهندگان مراقبت های طولانی مدت است. این 30٪ افزایش در کل ثبت نام برنامه در مقایسه با 2019 است.

Medline در حال حاضر با ارائه دهندگان راه حل OnShift ، سیستم های پزشکی Real Time ، یادگیری آنلاین HealthStream و abaqis توسط HealthStream همکاری می کند تا برنامه های مبتنی بر فن آوری را فراهم کند که به استخدام و حفظ کارکنان کمک می کند ، عملکرد بالینی را بهبود می بخشد ، کمبودهای بالقوه نظرسنجی را برطرف می کند و هزینه روزانه برای ساکنان را افزایش می دهد . در سال 2020 ، بیش از 500 خانه سالمندان ملی و منطقه ای با Medline همکاری کردند تا برنامه هایی را در مراکز خود اجرا کنند ، از جمله Nexion Health ، که برای 43 مرکز قرارداد HealthStream امضا کرد. علاوه بر این ، شرکای مراقبت حاد متمرکز در تگزاس، فلوریدامبتنی بر مراقبت های بهداشتی ساحل خلیج فارس و کارولینای جنوبیبهداشت و درمان مبتنی بر بهداشت اطلس جنوبی هر یک از قراردادها را برای اجرای Real Time در بیش از 60 خانه سالمندان در سراسر سازمان خود امضا کرده اند.

“سال 2020 یکی از چالش برانگیزترین سالها برای مراقبت های بهداشتی بوده است و ما می دانیم که همه در همه سطوح فرسوده شده اند. ما همچنین از مشتریان می شنویم که چگونه همه گیری برخی از چالش های سنتی آنها را به ویژه در مورد مشاغل کارکنان افزایش داده است. شاون اسکات، معاون توسعه استراتژیک تجارت ، بخش مراقبت های بعد از حاد Medline. “این تغییر در تمایل بیشتر به ابزارهای داده در زمان واقعی نشان می دهد که چگونه رهبران برای واکنش ، انطباق و هدایت ، از همیشه باهوش تر می شوند و ما سپاسگزاریم که به عنوان تیم های اضافی تیم آنها عمل می کنیم تا تأثیر معنی داری ایجاد کنند.”

داده های تعاملی برای آماده سازی برای بررسی و بازپرداخت درایو
در سال 2020 ، بیش از نیمی از قراردادهای مشتری برنامه هایی را در نظر گرفت که کمبودهای نظرسنجی را پیش بینی می کنند و بازپرداخت را افزایش می دهند. Real Time امسال یک راه حل تعاملی کنترل عفونت و نظارت بر آنتی بیوتیک را کنترل می کند که نیازهای گزارش دهی را ساده می کند و گروه های اولیه عفونت را شناسایی می کند و با استفاده از داده های زنده EHR میزان استفاده از آنتی بیوتیک را کنترل می کند. علاوه بر این ، در حالی که CMS نظرسنجی های سالانه را موقتاً متوقف می کند ، یک نظرسنجی خاص COVID وجود دارد. abaqis توسط HealthStream برای کمک به ارائه دهندگان در انطباق با مقررات جدید ، یک نظر سنجی رایگان COVID ، یک تکرار دقیق از نظرسنجی CMS برای خانه های سالمندان ، برای کمک به امکانات پیش بینی کمبودهای بالقوه ، ارائه داد.

داده های تعاملی برای کمک به جذب و جذب کارمندان
ارائه دهندگان خدمات مراقبت طولانی مدت مدتهاست که با معاملات مالی دست و پنجه نرم می کنند ، چالشی که می تواند نتیجه قابل توجهی در سازمان ایجاد کند. به طور متوسط ​​، هزینه گردش مالی در حدود است 3500 دلار به ازای هر کارمند برای سازمان ها هرگز ضروری نبوده که برای حفظ کارمندان ، متفاوت فکر کنند. به دلیل این مسئله مهم ، بیش از 100 مشتری Medline در سال 2020 با OnShift ، رهبر نرم افزار مدیریت سرمایه انسانی برای مراقبت های بعد از حاد و زندگی سالمندان ، قرارداد منعقد کردند. بستر نسل بعدی این شرکت رابطه بین سازمان های بهداشتی و درمانی و کارمندان آنها را به طور اساسی تغییر می دهد. رویکرد ابتکاری آنها در زمینه استخدام ، استخدام ، مدیریت نیروی کار و مشارکت در آنها فرهنگی را ایجاد می کند که افراد می خواهند کار کنند. OnShift اخیراً OnShift Time را معرفی کرده است ، یک فناوری بیومتریک تشخیص چهره که نیازی به ساعتهای گران قیمت را از بین می برد و به ایمنی کارکنان در برابر COVID-19 کمک می کند.

مشتاق تحصیل
امضای قرارداد همچنین اشتهای مداوم برای آموزش را تأکید می کند. علی رغم دور شدن از یادگیری حضوری سنتی ، درصد قابل توجهی از توافق نامه های سال بر روی سیستم کامل یادگیری آنلاین HealthStream متمرکز بود. این پلت فرم آموزش متناسب را ارائه می دهد و پیگیری نیازهای آموزشی ایالتی و فدرال را ساده می کند. با هم ، Medline و HealthStream 40 دوره COVID-19 ویژه مراقبت های بعد از حاد ارائه دادند.

با مراجعه به سایت www.medline.com/pages/who-we-serve/long-term-care/ در مورد چگونگی کمک Medline به ارائه دهندگان مراقبت های طولانی مدت در بهبود عملکرد و بهبود اقدامات درمانی بیشتر بیاموزید.

درباره Medline
Medline یک شرکت مراقبت های بهداشتی است: تولید کننده ، توزیع کننده و ارائه دهنده راه حل هایی که بر بهبود عملکرد کلی مراقبت های بهداشتی متمرکز هستند. Medline هم با بزرگترین سیستم های مراقبت های بهداشتی کشور و هم با امکانات مستقل در سراسر دوره مراقبت همکاری می کند تا منابع بالینی و زنجیره تامین مورد نیاز برای ماندگاری مالی طولانی مدت در ارائه خدمات با کیفیت بالا را فراهم کند. Medline با اندازه یكی از بزرگترین شركتهای كشور و چابكی یك مشاغل خانوادگی ، قادر است برای مدت طولانی در مشتریان خود سرمایه گذاری كند و به سرعت با راه حلهای سفارشی پاسخ دهد. دفتر مرکزی آن در Northfield ، Ill.، Medline بیش از 27000 کارمند در سراسر جهان دارد ، ناوگان متشکل از بیش از 1000 کامیون و در بیش از 90 کشور تجارت می کند. در مورد Medline در www.medline.com بیشتر بیاموزید.

فیس بوک
توییتر
LinkedIn
یوتیوب

SOURCE Medline

لینک های مربوطه

medline.com