صنعت سوخت خرده فروشی از ایالت های شمال شرقی می خواهد تا از تصویب TCI خودداری کنند

الکساندریا ، وا.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سه گروه تجاری نمایندگی صنعت سوخت خرده فروشی NATSO ، نمایندگی کامیون های حمل و نقل و میدان های مسافرتی کشور ، انجمن ملی فروشگاه های رفاه و جامعه بازاریابان مستقل بنزین آمریکا امروز ایالت های شمال شرقی را تشویق کرد تا در طرح حمل و نقل و اقلیم منطقه ای (TCI) تجدید نظر کنند و در عوض روی سیاست های تغییر آب و هوا تمرکز کنند که بدون تحمیل هزینه های گزاف به آمریکایی های کم درآمد و متوسط ​​، به مزایای زیست محیطی معنی دارتری دست خواهند یافت.

در بیانیه مشترک این گروه ها گفت: “صنعت سوخت خرده فروشی توسط سیاستگذاران مورد تشویق قرار می گیرد که تهدید به تغییر آب و هوا و سیاست صنایع دستی را که برای کاهش تهدید همه آمریکایی ها طراحی شده جدی می گیرند.” “صنعت سوخت خرده فروشی بیش از یک دهه است که مدافعان فعال و سازنده سیاست های سوخت پاک است. ما می دانیم چه نوع سیاست هایی منجر به مصرف بیشتر سوخت های جایگزین می شود و چه نوع سیاست هایی این کار را نمی کنند. برنامه TCI ، همانطور که در حال حاضر ساخته شده است ، نتیجه نخواهد داد. این برنامه منجر به هزینه های بالاتر بدون هیچ گونه مزیت قابل توجه زیست محیطی خواهد شد. این هزینه های بالاتر به طور جدی توسط جوامع کم درآمد منطقه شمال شرقی احساس می شود. روش های موثرتری برای تجاری سازی فن آوری های جایگزین سوخت وجود دارد. ما امیدواریم که شرکت کنندگان سازنده در بحث های آینده TCI. ”

در نامه ای به کاتلین تئوهاریدس، رئیس طرح حمل و نقل و آب و هوا ، گروه ها گفتند كه TCI:

1) قیمت های قابل توجه و پیچیدگی های اداری را به بازار سوخت خرده فروشی تزریق می کند ، بدون اینکه سوخت های جایگزین ، از جمله برق ، برای مصرف کنندگان مطلوب تر باشد.

2) قیمت سوخت را افزایش می دهد و مالیات بازگشتی را برای آمریکایی های کم درآمد ، که درصد بسیار بیشتری از درآمد خود را صرف انرژی می کنند ، قرار می دهد.

3) با افزایش قیمتی که مصرف کنندگان برای سوخت می پردازند و در نهایت افزایش هزینه های خانوار در زمان از دست دادن شغل بی سابقه و کاهش تولید ناخالص داخلی ، عدم اطمینان اقتصادی و سختی ایجاد شده توسط همه گیر COVID-19 را تشدید می کند.

درباره NATSO ، NACS و SIGMA

NATSO انجمن بازرگانی صنعت مسافرتی و میدان حمل بار آمریکاست. NATSO در 1960 تاسیس شد ، نماینده صنعت در امور قانونی و نظارتی است. به عنوان منبع رسمی اطلاعات در زمینه صنعت مسافرتی متنوع و توقف کامیون فعالیت می کند. اعضای خود را آموزش می دهد. یک کنوانسیون و نمایشگاه سالانه برگزار می کند. و از تلاشها برای بهبود کلی فضای کسب و کار اعضای آن پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به NATSO.com مراجعه کنید. مخاطب: تیفانی ولازلووسکی نویمان، معاون رئیس جمهور ، امور عمومی. [email protected].

NACS، اتحادیه تجارت جهانی پیشرو که به راحتی و خرده فروشی سوخت اختصاص دارد ، به عنوان مشاور معتبر بیش از 1500 خرده فروش و 1600 شرکت عضو تامین کننده از بیش از 50 کشور جهان خدمت می کند. NACS در سال 1961 تاسیس شد ، از نظر رقابتی صنعت راحتی و خرده فروشی سوخت را تضمین می کند – که 165 میلیون معامله روزانه را تشکیل می دهد و تقریباً تولید می کند 650 میلیارد در فروش سالانه فقط در ایالات متحده – از طریق دانش ، ارتباطات و پشتیبانی. برای کسب اطلاعات بیشتر به راحتی به.org مراجعه کنید.

سیگما نمایندگی یک عضویت متنوع در حدود 260 خرده فروش و بازاریاب زنجیره ای مستقل از زنجیره سوخت موتور است. در حالی که 67 درصد در خرده فروشی بنزین ، 83 درصد در عمده فروشی ، 56 درصد محصول حمل و نقل ، 39 درصد کارخانه های عمده و 20 درصد پایانه ها فعالیت دارند. خرده فروشی های عضو به اشکال مختلفی از جمله توقف کامیون ، “پمپ بنزین” سنتی ، فروشگاه های راحتی با پمپ های بنزین ، قفسه های کارت و مکان های سوخت رسانی عمومی بدون مراقبت ارائه می شود.

تماس با: تیفانی ولازلوسکی ، 703-739-8578

SOURCE NATSO ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.natso.com