صنعت نوآور Immotor از ماتریس محصول جدید رونمایی می کند ، گسترش آن در چین را تسریع می کند و هدف آن تسخیر بازارهای خارج از کشور است

Immotor در سال 2015 تاسیس شد ، نام تجاری تبادل الکترونیکی خود را در سال 2017 منتشر کرد، که پیشگام یک پلت فرم ابتکاری تبادل باتری برقی است که شامل باتری های قدرت ثبت اختراع شده ، ایستگاه های پیشرفته تبادل باتری ، برنامه مناسب و AI پشتیبانی از پلت فرم داده های بزرگ است با 78 حق اختراع صادر شده و 65 حق اختراع در انتظار ، Immotor اکنون یک رهبر صنعت است که در بیش از 50 شهر در حال فعالیت است چین با بیش از 600000 سفارش تعویض باتری روزانه.

بر اساس تجارت تبادل باتری ، Immotor اولین تلاش خود را در زمینه شارژ باتری با شمع شارژ تازه راه اندازی شده انجام داد و در ادامه چندین وسیله نقلیه دو چرخ جدید را راه اندازی کرد تا گزینه های سواری بیشتری را برای کاربران داخلی و خارج از کشور فراهم کند. جدا از مدل های مطابق با استانداردهای جدید ملی دوچرخه های برقی در چین، Immotor یک دوچرخه برقی پرسرعت با باتری قابل تعویض طراحی کرد که حداکثر سرعت آن 38 مایل در ساعت است و این شرکت به عنوان گام بعدی با بازارهای جهانی گسترش خواهد یافت. دانیل هوانگ، بنیانگذار و مدیرعامل Immotor ، اشاره کرد که آنها هدف اولیه همکاری با یک شرکت بزرگ آسیای جنوب شرقی را که بدون نام اعلام شده بود ، به دست آوردند.

“این شرکت از طریق راهبردی تبدیل از یک منبع تغذیه باتری برقی به یک ارائه دهنده خدمات که به کل منطقه وسایل نقلیه دو چرخ الکتریکی هوشمند اختصاص یافته است. ما تجربه غنی جمع شده در منطقه تبادل باتری و محصولات نوآورانه جدید را با هم ترکیب خواهیم کرد تا گزینه های متنوع تری برای سواری و گزینه های جامع تأمین انرژی سبز را برای کاربران چینی و جهانی فراهم کنیم.، ” گفت دانیل هوانگ.

درباره Immotor

شنژن Immotor Technology Co. ، Ltd. ، بهترین بازیکن در طرح شبکه برق سبز دوچرخه برقی و یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته ، در سال 2015 تاسیس شد و نام Immotor محصول تبادل باتری را در سال 2017 منتشر کرد اولین پلت فرم شبکه تحرک هوشمند انرژی سبز جهان شامل باتری فوق العاده ، ایستگاه تبادل باتری هوشمند ، سیستم مدیریت شبکه تحرک هوشمند ، برنامه و پلت فرم داده های بزرگ. به رانندگان کمک می کند تا با ارتقاgent هوشمند وسایل نقلیه الکتریکی خود ، ایمنی انرژی باتری های آنها را تضمین کنند ، مدیریت متمرکز انرژی خودروهای الکتریکی را انجام دهند و محدوده نامحدودی را برای همه موتورسواران فراهم کند. بعد از سه سال توسعه ، Immotor به یک شرکت پیشرو در صنعت تعویض باتری تبدیل شده و در Hurun China Future Unicorns 2019 انتخاب شد.

SOURCE Immotor