علائم وایکینگ از اولین کشتی اعزامی شناور هستند

وی گفت: “ما در طی هشت سال گذشته با Fincantieri کار کرده ایم و زیباترین کشتی های اقیانوسی جهان را ساخته ایم. ما خوشحالیم که به همکاری خود با VARD Fincantieri ادامه داده و این مهم را در ساخت اولین کشتی اعزامی خود جشن می گیریم.” تورستین هاگن، رئیس وایکینگ “در ایجاد” اعزام شخص متفکر “، ما در حال کامل کردن سفر دریایی قطبی هستیم و دوره جدیدی از اکتشاف راحت را در قلب آمریکای شمالی. وایکینگ اکتانتیس و خواهرش کشتی ، وایکینگ قطبی، به مهمانان ما این امکان را می دهد تا بیشتر کاوش کنند – تا انتهای زمین و همچنین نزدیکتر به خانه. من می خواهم از شرکای ما در VARD و همه کسانی که در حیاط کار می کنند برای کار سخت و فداکاری در ساخت ساختمان تشکر کنم وایکینگ اکتانتیس؛ ما منتظر استقبال او در ناوگان خود در اوایل سال 2022 هستیم. “

شناور خارج از آن قابل توجه است زیرا نشان دهنده یک کشتی است که در مرحله نهایی ساخت خود حرکت می کند. مراسم شناور کردن وایکینگ اکتانتیس امروز برگزار شد ، 22 دسامبر؛ وی سپس برای ساخت بیشتر و ساخت داخلی به حوض لباس مجاور منتقل شد. پس از لباس نهایی ، وایکینگ اکتانتیس تحویل داده خواهد شد در کارخانه کشتی سازی VARD Fincantieri در Søviknes ، نروژ.

کاوش گرامی لیو آرنسن و آن بانكرافت به عنوان پدرخوانده تشریفاتی مورد افتخار قرار می گیرند وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی، به ترتیب. آرنسن ، نروژی بومی ، در سال 1994 به عنوان اولین زن در جهان اسکی انفرادی و بدون پشتیبانی از قطب جنوب شد. بانکروفت اولین زنی است که با موفقیت به هر دو قطب اسکی می کند. آرنسن و بنکروفت همچنین اولین زنانی بودند که از آن جا اسکی کردند جنوبگان در سال 2001. آنها با هم بنیانگذار Bancroft Arnesen Explore / Access Water بودند ، ابتکاری با هدف مشاركت و توانمندسازی بیش از 60 میلیون ذهن برای ایجاد یك فردای پایدار.

کشتی های Viking Expedition

Polar Class 6 جدید وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی میزبان 378 مهمان در 189 اتاق است. این کشتی ها توسط همان مهندسین و مهندسین مجرب دریایی طراحی شده اند که کشتی های اقیانوس وایکینگ را طراحی کرده اند ، اندازه کشتی ها برای اندازه گیری و ساخت مناسب است – به اندازه کافی کوچک برای حرکت در مناطق قطبی دور و رودخانه سنت لارنس ، در حالی که به اندازه کافی بزرگ هستند و می توانند از نظر حمل و نقل و ثبات برتر در خشن ترین دریاها این کشتی ها دارای فضاهای عمومی خواهند بود که برای میهمانان سفر دریایی وایکینگ در اقیانوس آشناست اما برای سفرها دوباره تصور شده است ، همچنین فضاهای عمومی جدیدی که به طور خاص برای سفرها ایجاد شده اند. کمانهای مستقیم ، بدنه های بلندتر و جدیدترین تثبیت کننده های باله به کشتی ها امکان می دهد تا برای آرامترین سفر ممکن روی امواج سر بخورند. بدنه های Polar Class 6 تقویت شده توسط یخ ایمن ترین راه برای کاوش را فراهم می کند. و تثبیت کننده های مخزن U در هنگام ایستادن کشتی ها تا 50 درصد به طور قابل توجهی کاهش می یابد. کشتی های اعزامی وایکینگ از طراحی مدرن اسکاندیناوی با جلوه های ظریف ، فضاهای صمیمی و توجه به جزئیات برخوردار خواهند بود. موارد برجسته عبارتند از:

 • Hangar: در ابتدا یک صنعت ، Hangar راحتی را برای سفرهای دریایی اعزامی به ارمغان می آورد. این تفنگ دریایی محصور شده در کشتی اجازه راه اندازی صنایع کوچک مسافرتی را از طریق درهای چند پوسته کشتی فراهم می کند. نوآورانه ترین ویژگی Hangar یک لغزش 85 فوت است که به مهمانان اجازه می دهد تا از یک سطح صاف و پایدار در داخل کشتی محافظت شده در برابر باد و امواج سوار RIB شوند. همچنین FerryBox وجود دارد ، مجموعه ای از ابزارها که به طور مداوم اطلاعات مربوط به کیفیت آب ، محتوای اکسیژن ، ترکیب پلانکتون و سایر موارد را جمع آوری و نمایش می دهند.
 • آزمایشگاه: وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی، ضمن میزبانی از میهمانان ، کشتی های تحقیقاتی نیز با تیمی از دانشمندان مقیم وایکینگ که روی مطالعات مختلف کار می کنند ، کار خواهند کرد. با مشورت با دانشگاه کمبریج و سایر شرکای علمی وایکینگ ، آزمایشگاه ، در 430 فوت مربع ، برای پشتیبانی از طیف وسیعی از فعالیتهای تحقیقاتی طراحی شده است و مجهز به امکانات آزمایشگاهی مرطوب و خشک ، یک منطقه پردازش نمونه ، کمد بخار ، فریزر و ذخیره سازی خنک ، جامع نوری میکروسکوپ و فضای نیمکت گسترده برای ابزارهای خاص تجزیه و تحلیل. مهمانان برای یادگیری و مشارکت در دانشمندان با تحقیقات اولیه ، تجربه ای منحصر به فرد وایکینگ ، به آزمایشگاه ، که در یک میزانسن محصور در شیشه در بالای Hangar قرار دارد ، نظارت خواهند داشت.
 • تجهیزات اعزامی: وایکینگ روش های مختلفی را برای مهمانان فراهم می کند تا با توجه به علاقه و سطح فعالیت خود ، بدون هیچ هزینه اضافی ، مقصد خود را تجربه کنند. با یک برنامه قوی از تجارب تعریف شده ، تجهیزات سفر برای مهمانان در دسترس است وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی شامل ناوگان زودیاک های طرفدار نظامی خواهد بود که برای استفاده حرفه ای در سخت ترین محیط ها طراحی شده اند. ناوگان کایاک دو نفره آزمایش شده در قطب شمال ؛ و دو RIB قابل تبدیل 12 نفره. همچنین هر ناو از دو زیردریایی شش مهمان برخوردار خواهد بود که دارای صندلی های گردان و پنجره های کروی 270 درجه برای یک تجربه بی نظیر در زیر دریا هستند. همه چیزهایی که مهمانان نیاز دارند فراهم می شود: یک کیت Viking Expedition شامل مواردی مانند چکمه ، دوربین شکاری و شلوار ضد آب خواهد بود. در هر سفر ، طیف کاملی از تجهیزات ایمنی مانند تلفن های ماهواره ای ، رادیوهای VHF ، طناب ، جلیقه نجات و یک کیت جامع بقا در ساحل حمل می شود و همه مهمانان از استفاده رایگان از Viking Excursion Gear استفاده خواهند کرد که شامل موارد ویژه ای مانند تیرهای کوهپیمایی ، کفش های برفی و اسکی است.
 • تراس Aula & Finse: وایکینگ با The Aula ، یک سالن تماشایی پانوراما در عقب ، پیشرفته ترین مکان جهان را برای یادگیری در دریا ایجاد کرده است. با الهام از دانشگاه اسلو سالن تشریفات مشهوری که در آن جایزه صلح نوبل به طور تاریخی اهدا می شد ، Aula یک مکان پویا برای سخنرانی ها و سرگرمی ها ، با پنجره های از کف تا سقف و نمای 270 درجه ارائه می دهد. در مجاورت Aula از طریق دیوارهای شیشه ای کشویی ، Finse Terrace قرار دارد ، یک فضای اتاق استراحت در فضای باز با کاناپه های راحت و “آتش خانه” های سنگی گدازه ای گرم کننده – مناسب برای مناظر پانوراما از محیط اطراف. با هم می توان این دو فضا را با هم ترکیب کرد و یک تجربه نقاشی دیواری بی نظیر در فضای باز و داخلی را برای مهمانان در طبیعت غوطه ور ساخت.
 • بالکن نوردیک: اولین بار برای کشتی های کروز سفر قطبی ، همه اتاقهای استراحت وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی دارای بالکن نوردیک ، اتاق آفتابی است که به یک سکوی مشاهده نقاشی دیواری تبدیل می شود. با استفاده از احترام نروژی به نور و ایجاد رصدخانه بهینه حیات وحش در دریا ، شیشه ای از بالش نوردیک از کف تا سقف ، بدون اعوجاج در لبه کشتی ، به مهمانان اجازه می دهد تا در داخل مناظر ، منظره ها را نگاه کنند و عناصر را بیرون نگه دارند. اگر میهمانان بخواهند حتی به طبیعت نزدیکتر باشند ، قسمت بالای شیشه پانوراما پایین می آید و اتاق را به یک مکان محافظت شده تبدیل می کند ، با یک قفسه مشاهده در سطح آرنج برای ایجاد ثبات در دوربین های شکاری یا دوربین. میهمانان می توانند از بین شش طبقه اتاق که از 222 فوت مربع تا 2223 فوت مربع متغیر است انتخاب کنند: Nordic Balcony، Deluxe Nordic Balcony، Nordic Penthouse، Nordic Junior Suite، Explorer Suite و Owner’s Suite. تمام اتاقهای استوانه دارای بالکن نوردیک و همچنین یک تخت بزرگ و یک حمام بزرگ با دوش جادار شیشه ای ، کف حمام گرم شده و آینه ضد مه هستند. همچنین هر اتاق خواب مجهز به کمد خشک کن از کف تا سقف است که هوای گرم را برای خشک کردن و نگهداری لباس و وسایل سفر گردش می دهد.
 • سوئیت های کشتی اعزامی: Nordic Junior Suites (322 فوت مربع) و Explorer Suites (580 مربع فوت) روشن وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی با جزئیات چوب و امکانات رفاهی اضافی که شامل فضای ذخیره سازی و نشیمن اضافی ، حمام گسترده با دوش گسترده و غرق دو نفره ، شامپاین خوشامدگو ، مینی بار کاملاً مجهز است که روزانه دوباره پر می شود ، خدمات خشکشویی و کفش مجانی با کسانی که در ناوگان کشتی های اقیانوسی وایکینگ قرار دارند رقابت می کند. ، رزرو اولویت در رستوران و موارد دیگر. اکسپلورر سوئیت دارای دو اتاق مجزا ، بالکن نوردیک و ایوان کامل در فضای باز است. علاوه بر این ، هر کشتی دارای یک مجموعه Owner’s Suite است که با مساحت 1223 فوت مربع ، دو برابر اندازه Explorer Suites است. با اختصاصی ترین امکانات رفاهی و رفاهی ، دو اتاق مجزا دارد – یک اتاق نشیمن با میز ناهار خوری شش نفره و یک اتاق خواب – و همچنین یک باغ خصوصی 792 فوت مربع با یک نروژی سنتی مهر بد (وان آبگرم چوبی) و میز ناهار خوری در فضای باز.
 • تراس و استخرهای Aquavit: واقع در استرن و دارای یک گنبد شیشه ای جمع شونده ، این پناهگاه گرمایش در فضای باز به مهمانان اجازه می دهد تا هنگام شنا و استراحت در سه استخر مختلف با کنترل دما ، از جمله یک تجربه شنای “از داخل” ، توسط مقصد خود محاصره شوند.
 • مرکز آبگرم و تناسب اندام نوردیک: مطابق با میراث نوردیک وایکینگ ، Nordic Spa در کشتی با توجه به فلسفه سلامتی جامع اسکاندیناوی طراحی شده است – با یک مجموعه حرارتی که دارای سالن سونا ، برف برف و سالن های شاسی بلند ، و همچنین یک استخر آب درمانی گرم و مهر بد (وان آبگرم) ، که توسط پنجره هایی از کف تا سقف احاطه شده است. یک مرکز پیشرفته تناسب اندام همچنین جدیدترین تجهیزات و تجهیزات ورزشی را در اختیار شما قرار می دهد.
 • سالن کاوشگران: شبیه کشتی های اقیانوس وایکینگ ، وایکینگ اکتانتیس و وایکینگ قطبی یک استراحت کاوشگر دو طبقه در کمان کشتی داشته باشید و مکان مناسبی را برای تماشای مناظر خیره کننده از طریق پنجره هایی با ارتفاع دو برابر بیش از یک لیوان شراب آب گرم یا لیوان آب نروژ ارائه می دهد.
 • گزینه های ناهار خوری: کشتی های اعزامی وایکینگ مجموعه ای از گزینه های ناهار خوری را ارائه می دهند که در مکان های موفقیت آمیز کشتی های اقیانوسی وایکینگ ساخته می شوند ، اما برای سفرهای جدید دوباره طراحی شده اند. این رستوران غذاهای عالی با غذاهای محلی و کلاسیک های همیشه در دسترس را ارائه می دهد. کافه جهانی گاه به گاه یک مفهوم جدید “بازار” خواهد بود که غذاهای آشپزخانه ، آشپزخانه روباز ، نانوایی ، غذاهای دریایی و سوشی عالی و همچنین طیف وسیعی از طعم های بین المللی را ارائه می دهد. Mamsen ، به نام “Mamsen” ، پدر مادر خانواده هاگن ، کرایه الهام گرفته از اسکاندیناوی را ارائه می دهد. Manfredi’s بهترین غذاهای ایتالیایی را ارائه می دهد. و سرویس اتاق 24 ساعته برای همه مهمانان رایگان خواهد بود.
 • غنی سازی در کشتی و در ساحل: اتصال مهمانان به مقصد خود از طریق تجربیات معتبر در ایجاد واکینگ “سفر شخص متفکر” امری اساسی است. به عنوان بخشی از این تعهد به یادگیری مقصد ، مشارکت های منحصر به فرد وایکینگ با موسسه تحقیقات اسکات قطبی در دانشگاه کمبریج و آزمایشگاه پرنده شناسی کرنل محققان و مربیان برجسته را با هر آزمایش مطابقت می دهد. برنامه اکسپدیشن آن بورد برای آماده سازی مهمانان برای تجارب دریایی خود طراحی شده است ، با بیش از 25 متخصص در هر سفر – تیم اعزامی وایکینگ (رهبر اعزامی و کارکنان ، خلبانان عکاس و زیردریایی) و دانشمندان مقیم وایکینگ (زیست شناسان ، گیاه شناسان ، زمین شناسان ، یخبندان شناسی) ، اقیانوس شناسان ، پرنده شناسان ، متخصصان قطبی و محققان). در هیئت مدیره ، مهمانان از جلسات روزانه و سخنرانی های کلاس جهانی در مورد مقصد خود لذت می برند – و با دانشمندان شاغل در م institutionsسسات دانشگاهی مشهور در آزمایشگاه درگیر می شوند یا به طور مستقیم در برنامه های علوم شهروندی شرکت می کنند. در ساحل ، مهمانان می توانند در کارهای میدانی کمک کنند یا از طریق فعالیت های تجربی در هنگام فرود تعامل داشته باشند – مانند نظارت بر پرندگان برای شناسایی الگوهای مهاجر. دانشمندان همراه برای جمع آوری نمونه ها. یا دوربین هایشان را در کنار یک عکاس حرفه ای به ساحل برسانند تا یاد بگیرند که چگونه بهتر از مناظر زیبا استفاده کنید.
 • ویژگی های پایدار: مطابق با تمام دستورالعمل ها و الزامات نظارتی AECO ، IAATO ، سیستم پیمان قطب جنوب و فرماندار سوالبارد، کشتی های اعزامی وایکینگ تأثیرات زیست محیطی را به حداقل می رسانند و دقیق ترین استانداردهای آلایندگی و امنیت زیستی را دارند. علاوه بر این ، کمان مستقیم باعث کاهش مصرف سوخت می شود ، و یک سیستم موقعیت یابی پویا کشتی را قادر می سازد تا بدون لنگر انداختن در بستر دریا ، اجازه دسترسی بدون آسیب به محیط های بکر را می دهد.

دارایی های رسانه ای

برای اطلاعات بیشتر ، تصاویر و b-roll برای وایکینگ ، تماس بگیرید [email protected].

درباره وایکینگ ها

وایکینگ در سال 1997 تاسیس شد و سفرهای متمرکز بر روی رودخانه ها ، اقیانوس ها و دریاچه های سراسر جهان را فراهم می کند. رئیس ، برای مسافران باتجربه و علاقه مند به علم ، تاریخ ، فرهنگ و آشپزی طراحی شده است تورستین هاگن غالباً می گوید وایکینگ برخلاف سفرهای اصلی ، “مسافرت مسافرت شخص متفکر” را به مهمانان ارائه می دهد. در پنج سال اول فعالیت خود ، وایکینگ رتبه شماره 1 سفر دریایی در اقیانوس قرار گرفته است سفر + اوقات فراغتجوایز “بهترین های جهان” 2016 ، 2017 ، 2018 ، 2019 و 2020. علاوه بر سفر + اوقات فراغت افتخارات ، وایکینگ نیز چندین بار مورد تقدیر قرار گرفته است مسافر Condé Nast“لیست طلایی” و همچنین توسط منتقد کروز به عنوان “بهترین کشتی کوچک” در وسط کوچک در جوایز انتخاب 2018 کروزرها ، “بهترین رودخانه خط کروز” و “بهترین سفرهای رودخانه” با کل Longships وایکینگ شناخته شده است ناوگان به عنوان “بهترین کشتی های رودخانه جدید” در جوایز انتخاب ویراستاران وب سایت شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره 1-800-2-VIKING (1-800-284-5464) با وایکینگ تماس بگیرید یا به سایت www.viking.com مراجعه کنید. برای کانال غنی سازی وایکینگ ، برنده جایزه ، به سایت www.viking.tv مراجعه کنید.

منبع وایکینگ

لینک های مربوطه

www.viking.com