فراخوان انجمن برای حمل و نقل پایدار به بازار جهانی تحرک مشترک موشکی به 1.55 تریلیون دلار تا سال 2030

وی گفت: “طی دهه گذشته ، به سرعت به سمت الگوی جدیدی برای حمل و نقل افراد در شهرها پیش رفته است. تحریک شده توسط فناوری های سریع در حال پیشرفت ، مدل های جدید تجاری و تغییر انتظارات جامعه ، تحرک مشترک پایدارتر ، کارآمدتر و راحت تر شده است.” چانچال جتا، تحلیلگر ارشد تحقیقات ، فراست و سالیوان. “انتظار می رود بازار تحرک مشترک در سال 2020 رشد چشمگیری داشته باشد ، قفل های مربوط به COVID-19 بر رزروها و سفرها تأثیر می گذارد. با این حال ، تأثیر اقتصادی همه گیری در این بخش کوتاه مدت خواهد بود و انتظار می رود بازار بهبودی کامل تا پایان سال 2021. “

جتا افزود: “با توقف تدریجی قفل در مناطق مختلف جهان ، شركت ها با نسبت كمتری از نیروی كار خود كه فعالیت خود را آغاز می كنند شروع به فعالیت می كنند. در کوتاه مدت ، اپراتورهای تحرک مشترک باید بر درآمد حاصل از جریان های متناوب مانند تحویل کالاهای اساسی ، که می تواند به یک روند مداوم در میان مدت تبدیل شود. انتظار می رود حالت های تحرک مشترک مانند اشتراک دوچرخه ، اشتراک خودرو و رانندگی در مقایسه با سایر روش های حمل و نقل چند منظوره افزایش یابد. انتظار می رود که پشتیبانی از شهرها ، تقاضا برای حمل و نقل عمومی ، حمل و نقل پاسخگوی تقاضا (DRT) و راه حل های تحرک به عنوان یک سرویس (MaaS) در بلند مدت افزایش یابد و منجر به جذب حمل و نقل ایمن مجهز به فناوری شود. “

برای فرصت های بیشتر درآمد ، فعالان بازار باید این توصیه های استراتژیک را بررسی کنند:

  • تحرک مشترک با یک اشغال: ارائه دهندگان خدمات باید بر روی حالت های تک شغلی تمرکز کنند ، زیرا تقاضای پس از همه گیر شدن به جای حمل و نقل عمومی به سمت این موارد متمایل می شود.
  • اشتراک دوچرخه: تقسیم دوچرخه تقاضای زیادی خواهد داشت زیرا گزینه حمل و نقل ایمنی را فراهم می کند که فاصله اجتماعی را تضمین می کند. شهرها باید با ایجاد خطوط اضطراری دوچرخه سواری ، حمل و نقل ایمن و سازگار با محیط زیست را مورد توجه قرار دهند.
  • تحویل آخرین مایل: ناوگان در سراسر شرکت های مسافرتی و اتومبیل برای استفاده از تجهیزات بهداشتی و ضروری باید مورد استفاده قرار گیرند و به خدمات پیک P2P تبدیل شوند تا بتوانند از ناوگان در هنگام قفل استفاده کنند.
  • تحرک شرکت: ارائه دهندگان خدمات تحرک مشترک باید در نظر داشته باشند که تغییراتی را در طراحی وسایل نقلیه ایجاد کنند زیرا حمل و نقل مشترک پس از همه گیری برای حمل و نقل ایمن کارگران بسیار مهم است.
  • تحرک خودمختار: شهرها و دولت ها باید ابتکارات بیشتری را برای توسعه فناوری زیرساخت ها برای انتقال بی نقص به وسایل نقلیه خودمختار انجام دهند.
  • تحرک به عنوان یک سرویس: ارائه دهندگان MaaS باید انعطاف پذیری ، شخصی سازی ، احتیاط های ایمنی ، شفافیت در قیمت گذاری و حریم خصوصی داده ها را برای افزایش راحتی مشتریان بالقوه ارائه دهند.

تحلیل استراتژیک بازار جهانی تحرک مشترک ، 2030 بخشی از برنامه خدمات مشارکت رشد خودرو و حمل و نقل جهانی فراست و سالیوان است.

درباره فراست و سالیوان

به مدت شش دهه ، فراست و سالیوان به دلیل نقشی که در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در جهت یابی تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های برهم زننده ، مگا روندها ، مدل های تجاری جدید و شرکت ها برای اقدام به شهرت جهانی دارد ، منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت هایی برای موفقیت در آینده. با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

تحلیل استراتژیک بازار جهانی تحرک مشترک ، 2030
MF80-18

مخاطب:
Srihari Daivanayagam ، ارتباطات شرکتی
م: +91 9742676194؛ P: 91 91 44 6681 4412
E: [email protected]

Home

SOURCE فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

http://ww2.frost.com