فرهنگ رودخانه یانگ تسه گردشگری همه برای یک نفر را برای ییچانگ چین انرژی می بخشد

“دوست من ، به من آواز گوش فرا دهید ؛ در مورد بانوی جوانی که به یک مضراب سرزنش می کند آواز بخوانید …” با قایق سواری در رودخانه Qingjiang ، همیشه می توان فریادهای طولانی را از هر دو طرف رودخانه شنید ، با صدای بلند و شدید ، با شور و شوق کامل. با نگاهی به اطراف ، فقط صدا را می شنود اما خواننده را نمی بیند ، با صدای ماندگار که در کوه ها می پیچد.

آواز بی نظیر آهنگ های محلی Changyang است که بیش از 3000 سال سابقه و طیف گسترده ای دارد. آواز مستقیماً به مفهوم می رسد و پیشتاز می شود ، ویبراتو از لحن خاص و طعم وحشی خاصی برخوردار است. در سال 2008 ، آهنگ های محلی Changyang در فهرست میراث فرهنگی ناملموس ملی قرار گرفتند. کائو فنگ، مجری آوازهای محلی ، وارث نماینده دهمین گروه از پروژه های میراث فرهنگی ناملموس شهرداری ییچانگ است.

در بالای کوه Wuluo Zhongli ییچانگ ، آهنگ ها و رقص های محلی همه جا وجود دارد. “وقتی بهار به تابستان می رود ، دوباره پاییز است. طوفان و امواج سالها را کمرنگ می کنند ، و جنگل نیلوفر بهار را دور می کند و از پاییز استقبال می کند …” غرق در صدای Sanxian ، Erhu و Pipa ، وانگ مینگ جون ، یک وارث ، مانند قاب کار قلم موی آزاد در پس زمینه آواز می خواند. چند کلمه می تواند مردم را از مناظر جذاب Qingjiang مست کند.

در میدان کوه Wuluo Zhongli ، جایی که هنوز ویرانه ها وجود دارد ، رقص محلی بشان با ریتم های شاد بهاری می شود. چه مردم در حال رقص ، و چه افرادی که در حال تماشای آن هستند ، چهره همه از لباس روشن و رقص آور پر از شادی است.

با قدم زدن در کنار گالری Qingjiang ، مکان دیدنی ملی 5A ، فرهنگ غنی باتو مانند رقص محلی Tujia ، لباس های قومی Xilankapu ، غذاهای لذیذ Tujia و صنایع دستی سنتی مورد استقبال قرار می گیرد …

در سال های اخیر ، Yichang از هوبی استان فرهنگ رودخانه یانگ تسه را در توسعه گردشگری ادغام کرده است ، تحقیقات عمیقی در مورد معنای فرهنگی رودخانه یانگ تسه انجام داده است ، تحول خلاق و توسعه ابتکاری فرهنگ سنتی عالی را ترویج داده و برای نشان دادن و افزایش جذابیت فرهنگی به گردشگری متکی است ، که نه تنها باعث زنده شدن فرهنگ می شود بلکه انگیزه پایداری را به گردشگری تزریق می کند.

در منطقه دیدنی Three Gorges ، عملکرد ازدواج گریه با ویژگی های قومی Tujia قوی ، پس از بازآرایی ، تجربه جدیدی را برای گردشگران با حس تعاملی تر به ارمغان می آورد.

در منطقه دیدنی از Qu Yuan’s در زادگاه خود ، 10 سالن نمایشگاهی غیر میراثی ، از جمله سالن گمرک جشنواره Dragon Boat ، سالن گمرک Qingtan Folk ، استودیوی منبت کاری روی چوب Liu Zhihua و تالار Guizhou Inkstone ، یکی پس از دیگری افتتاح شده اند. گردشگران ضمن قدردانی از مناظر ، می توانند عمیقاً طیف گسترده ای از فرهنگ Xiajiang را احساس کنند.

در مسابقه اتومبیلرانی تماشایی ماراتن یوان ، میراث فرهنگی ناملموس محلی مانند آهنگ های محلی ، بازی های گنگ و طبل و اپرا به صحنه می رود. دوندگان به صدای باستانی کوه های دور افتاده گوش می دهند که به مدت 200 سال هنگام مسابقه در زمین های دیدنی به ارث رسیده است.

در دهکده Qinglong ، منطقه ییلینگ ، یک تیم رقص شیر فعال روی تخته های چوبی وجود دارد. آنها میراث دار فرهنگ و هنرهای مردمی هستند و مهارت های منحصر به فرد آنها گردشگرانی را به خود جلب می کند که مناظر چوپانی را تجربه می کنند و این باعث جذابیت فرهنگی گردشگری روستایی می شود.

ییچانگ مبدا و محل ادغام فرهنگ Ba و فرهنگ Chu است که محل زندگی آن بوده است کو یوان، یک مشاهیر فرهنگی جهان ، وانگ ژائوجون ، پیام آور هماهنگی ملی و یانگ شوجینگ ، دانشمند برجسته در اواخر سلسله چینگ. غار سانیو یا غار سه مسافر حکاکی کلاسیک سه شاعر مشهور سلسله تانگ – بایکسینگجیان ، بایجویی و یوآنژن و سو شون، سو شی و سو ژه، مشهورترین خانواده ادبیات در سلسله آهنگ شمالی. Changbanpo Battlefield شاهد اعمال قهرمانانه توسط لیو بی، گوان یو ، ژانگ فی که با جاه طلبی بزرگ در تاریخ چین در آن طرف جبهه جنگ ناز کرد.

تزریق فرهنگ رودخانه یانگ تسه صنایع دستی گردشگری و محصولات کشاورزی را به کالاهای گردشگری تبدیل می کند ، اقامتگاه های روستایی به خانه های خود تبدیل می شوند و آداب و رسوم سنتی به تجارب جدید گردشگری تبدیل می شوند … گردشگری فرهنگی فرصت های بیشتری برای کشاورزان محلی برای یافتن شغل در خانه و افزایش آنها فراهم کرده است. درآمد آنها ، بنابراین انگیزه جدیدی به بهبود پس از اپیدمی و بهبود اقتصادی و اجتماعی تزریق می کند.

لینک پیوست های تصویر: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379816
شرح: صنعتگران محلی از شهر Ziqiu در حال اجرای برنامه هستند.

منبع دفتر فرهنگ و گردشگری شهر ییچانگ