فرودگاه بین المللی Sheremetyevo اولین محموله واکسن Sputnik V را به آرژانتین مدیریت می کند

مسکو، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فرودگاه بین المللی Sheremetyevo بار دیگر مدیریت تدارکات تحویل واکسن کرونا ویروس Sputnik V را در 24 دسامبر هنگامی که صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اولین دسته از 300000 دوز واکسن را به این کشور ارسال کرد آرژانتین از طریق تسهیلات حمل و نقل Sheremetyevo.

این اولین واکسن ویروس کرونا در جهان اولین 10 میلیون دوز دولت است آرژانتین دریافت خواهد کرد.

تأمین 300000 دوز به آرژانتین یکی از بزرگترین محموله های تک واکسن COVID به هر کشوری است آمریکای لاتین.

حمل و نقل Sputnik V نیاز به توجه ویژه در سراسر زنجیره تامین دارد و باید در تمام مراحل حمل و نقل به الزامات دقیق دما پایبند باشد. باید در دمای بسیار پایین نگهداری شود و در ظروف مخصوص حرارتی و بسته های یخ نگهداری شود.

تمام شرایط لازم دمایی و سایر شرایط ذخیره سازی در شرمت یوو توسط محموله مسکو ، متصدی حمل بار شرمتایوو مشاهده شد ، تا زمانی که محموله واکسن در هواپیما بارگیری شود. به دلیل تجربه گسترده بار مسکو در زمینه استفاده از داروها ، از جمله واکسن ها ، می تواند کمترین زمان ممکن را برای حمل بار در دمای مورد نیاز تضمین کند.

برای حمل بار طبقه بندی شده به عنوان تجهیزات حرارتی ویژه و کانتینرهای همدما استفاده می شود TTSP یا محصولات حساس به دما و دما، در امتداد پیش بند. ترمینال بار مسکو دارای 26 منطقه ذخیره سازی مستقل برای محموله های TTSPهمه با شرایط دمایی قابل تنظیم بصورت جداگانه از -20 تا + 25 درجه سانتیگراد و همچنین 60 ترموسل در PCHS خودکار (سیستم کنترل پالت / کانتینر) برای ذخیره دستگاههای بار واحد (ULD) که بارهای حساس به دما را در خود دارند.

آرژانتین اولین کشور در است آمریکای لاتین استفاده رسمی از واکسن Sputnik V را مجاز اعلام کند. تحویل 300000 دوز امکان پذیر خواهد بود آرژانتین برای شروع واکسیناسیون در مقیاس انبوه قبل از پایان سال 2020. از Sputnik V در حال حاضر برای واکسیناسیون استفاده می شود روسیه.

SOURCE فرودگاه بین المللی Sheremetyevo