فرودگاه فورد آماده خدمت به عنوان دروازه توزیع واکسن COVID-19 است

GRAND RAPIDS ، میش.، 12 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همانطور که سازمان غذا و دارو به واکسن COfID-19 Pfizer چراغ سبز نشان می دهد ، فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد آماده است تا به عنوان دروازه ملی و بین المللی برای توزیع خدمت کند.

فرودگاه فورد نزدیکترین فرودگاه به Pfizer است کلامازو عملیات تولید با زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از روند حمل و نقل. فرودگاه فورد دارای باند 10000 فوتی ، تسهیلات بار ویژه ، پشتیبانی زمینی مناسب و ظرفیت مورد نیاز برای مرحله بندی و انتقال میلیاردها دوز واکسن است که باید در منفی 94 نگهداری شود. فارنهایت

مقامات فرودگاه در حال مذاکره با چهار شرکت مخابراتی جهانی هستند که ابراز علاقه به انتقال واکسن مورد انتظار دارند که به عنوان آغاز پایان همه گیری جهانی ابراز شده است.

گفت: “ما اینجا هستیم ، آماده کمک هستیم و مشتاق هستیم که به کار خود بپردازیم.” تورنس ریچاردسون، رئیس جمهور و مدیرعامل اداره فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد. “ما در زیرساخت های مورد نیاز برای اسکان هواپیماهای پهن پیکر که از آن برای انتقال واکسن استفاده می شود سرمایه گذاری کرده ایم – و ما تیمی را برای مدیریت برنامه زایمان تهاجمی آماده کرده ایم.

“فرودگاه فورد مفتخر است که به عنوان بخشی اصلی در زنجیره توزیع واکسن های نجات دهنده Pfizer باشد. ما اغلب می گوییم فرودگاه ما دروازه ورود به جهان است – این به ما این امکان را می دهد که این موضوع را به طرز استثنایی معنی دار تأکید کنیم.”

از ابتدای شیوع همه گیر ، فرودگاه فورد اقدامات مختلفی را انجام داده است تا از طریق Fly Safe خود ، تجربه مهمان خود را تا حد ممکن ایمن و راحت کند. پرواز فورد. پویش. همچنین اخیراً اعلام شده است که به عنوان یک سایت آزمون رانندگی COVID-19 برای مهمانان و جامعه عمل خواهد کرد.

درباره فرودگاه فورد
فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد دومین فرودگاه پر رفت و آمد در است میشیگان، پروازهای بدون توقف و اتصال به مسافران تجاری و تفریحی در شش شرکت هواپیمایی. فرودگاه فورد توسط اداره فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد اداره و اداره می شود. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.flyford.org یا فرودگاه را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرامFlyGRFord دنبال کنید.

SOURCE فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد

لینک های مربوطه

http://www.flyford.org