قرارداد جوایز ناسا برای Cold Stowage II

واشنگتن، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ناسا قراردادی را به دانشگاه آلاباما در بیرمنگام مجموعه ای از فریزرها را برای حفظ محیط کنترل شده دما برای نمونه های علمی داخل ایستگاه فضایی بین المللی و همچنین به مدار پایین زمین و از آنجا فراهم کند.

Cold Stowage II یک قرارداد منفرد ، بدون هزینه و بدون سفارش با دستور کار وظیفه بدون تحویل و با قیمت ثابت است. دوره پایه قرارداد جدید آغاز می شود جمعه ، 1 ژانویه 2021، و اجرا می شود از طریق 30 سپتامبر 2022و به دنبال آن دو گزینه یک ساله اضافی و یک گزینه 14 ماهه اضافی وجود دارد که ممکن است بنا به صلاحدید ناسا اعمال شود. حداکثر ارزش بالقوه قرارداد ، شامل همه گزینه ها و مشوق ها ، می باشد 48.3 میلیون دلار.

این قرارداد از تعمیر و نگهداری ، مهندسی پایدار ، یکپارچه سازی و عملکرد فریزرها برای پشتیبانی از اهداف محققان شامل علم کنترل شده دما پشتیبانی می کند. این ناوگان سخت افزاری برای حفظ یکپارچگی نمونه در داخل ایستگاه فضایی و در حین عبور از سفینه بازدید کننده فعلی و آینده استفاده می شود. مجموعه فریزرها ، ساخته شده توسط دانشگاه آلاباما در بیرمنگام، شامل Polar ، Glacier ، Iceberg ، Cryo Chiller ، Glovebox Freezer و MERLIN (متعلق به دانشگاه آلاباما) و معادل آنها. ترکیبی پویا از این کمدها در ایستگاه استفاده می شود و از علوم انتقادی پشتیبانی می کند.

برنده جایزه کار طبق قرارداد در دانشگاه آلاباما بیرمنگام.

برای اطلاعات در مورد برنامه های آژانس و ناسا ، به موارد زیر مراجعه کنید:

http://www.nasa.gov

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov