لغو بیمه سفر به 100٪ خریدهای سفرهای 2021 نزدیک می شود

ST پترزبورگ ، فلوریدا، 12 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همه گیری Covid-19 تقریباً بر همه مسافران کره زمین تأثیر گذاشت. به دنبال این تعطیل جهانی ، سایت مقایسه بیمه سفر ، Squaremouth.com، گزارش می دهد 95٪ سیاست های خریداری شده برای سفرها در سال 2021 شامل پوشش لغو سفر است.

Squaremouth CMO می گوید: “لغو سفر همیشه عامل اصلی خرید بیمه سفر بوده است.” مگان مونکریفف. “ما این تعداد را بین 80 تا 90٪ از فروش خود مشاهده کرده ایم ، اما هرگز به این میزان بالا نیست.”

این شرکت از زمان آغاز شیوع همه گیر خریدهای خود را بررسی کرده است. این اوج گویی ذهنیت مصرف کننده را بیان می کند ، زیرا ساکنان ایالات متحده بیشتر در خانه احساس عصبانیت می کنند ، اما با این وجود نگرانی زیادی هم از نظر ایمنی و هم از احتمال سفر نشان می دهند.

شدیدترین افزایش در لغو خریدهای هر دلیلی است ، با بیش از 200 درصد خرید در سفرهای سال آینده ، در مقایسه با سال سفر “عادی”.

در حالی که این به روزرسانی قیمت بیمه نامه را 40٪ افزایش می دهد ، با کمترین هزینه لغو ، به مسافران حداکثر 75٪ بازپرداخت را ارائه می دهد به هر دلیلی که در غیر اینصورت تحت پوشش بیمه نامه آنها قرار نمی گیرد ، به مسافران کمترین هزینه لغو را ارائه می دهد. این ارتقا has به دلیل محبوبیت بیشتر شده است محدودیت های پوشش استاندارد لغو سفر برای لغو سفرهای مربوط به Covid.

گذشته از عدم اطمینان عمومی در مورد سفر ، کارشناسان Squaremouth عوامل اضافی را به تعداد بالای فروش لغو نسبت می دهند ، از جمله تغییر در اینکه چه کسی سفر می کند و کجا می رود.

میانگین سن مصرف کننده بیمه سفر به اواسط 20 سالگی کاهش یافته است، در مقایسه با سالهای 50-60 در سالهای عادی ، و سفرهای داخلی به دلیل بسته شدن گسترده مرزها بسیار سریع تر از سفرهای بین المللی ادامه می دهند. این امر عملاً بازار عمده صنعت بیمه مسافرتی را از بین برد: مصرف کنندگان در Medicare در سفرهای طولانی به خارج از کشور ، جایی که پوشش پزشکی آنها به آنجا نرسیده بود.

در حالی که ایالت ها تلاش می کنند دور دیگری از تعطیلات یا الزامات قرنطینه را برای بازدیدکنندگان اعمال کنند ، Squaremouth انتظار دارد که این روند خریدهای سنگین برای لغو ادامه یابد.

مسافران می توانند سیاست هایی را جستجو کنید که شامل لغو سفر یا پوشش پزشکی اضطراری برای قرارداد COVID-19 باشد.

روش: داده ها براساس بیمه نامه های مسافرتی است که از طریق Squaremouth.com خریداری شده است 12 مارس10 دسامبر 2020. آمارها تغییرات سال به سال را منعکس می کند.

درباره SQUAREMOUTH

SQUAREMOUTH بیمه نامه های سفر را از هر ارائه دهنده عمده بیمه مسافرتی در مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند و بیمه نامه های سفر را در کنار هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.squaremouth.com یافت.

کارشناس مبحث موجود:
مگان مونکریفف
[email protected]

منبع Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com