لیندا نول ، رئیس منابع انسانی FCA ، بازنشسته می شود

اوبرن هیلز ، میش.، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فیات کرایسلر اتومبیل N.V. (“FCA” یا “شرکت”) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) امروز اعلام کرد که لیندا نول، مدیر ارشد منابع انسانی آن ، پس از نزدیک به سه دهه خدمت اختصاص داده شده ، بازنشسته شده است.

خانم نول در یک حرفه ممتاز ، که در شرکتهای قبلی FCA و CNH Industrial نیز ممتاز بوده است ، از زمان ورود به گروه فیات در سال 1994 در تعدادی از مسئولیت های رهبری ارشد خدمت کرده است.

خانم نول یکی از اعضای باسابقه شورای اجرایی گروه شرکت (GEC) است که در سال 2011 به عنوان بالاترین نهاد تصمیم گیری اجرایی در FCA ، مسئول بررسی عملکرد عملیاتی تجارت ، ایجاد استراتژی کلیدی ، تشکیل شد. تصمیم گیری و به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها ، از جمله توسعه و استقرار منابع انسانی کلیدی.

FCA تا پایان بسته شدن ادغام با Peugeot S.A (Groupe PSA) و ایجاد Stellantis ، که پیش بینی می شود تا پایان سه ماهه اول سال 2021 انجام شود ، از مشاوره و تجربه خانم Knoll بهره مند خواهد شد.

خانم نول پس از بازنشستگی از شرکت با ادامه خدمت به عنوان مشاور EXOR ، سهامدار مرجع FCA ، دانش و تخصص ارزشمند خود را به اشتراک می گذارد. با آماده شدن برای تبدیل شدن به یک شرکت در فهرست عمومی ، وی همچنین در هیئت مدیره کومو باقی خواهد ماند.

وی گفت: “لیندا در تقویت عملیات جهانی منابع انسانی نقش اساسی داشته و نقشی اساسی در موفقیت ما داشته است.” مایک مانلی، مدیر ارشد اجرایی FCA. “من می خواهم به نمایندگی از همه کارمندان FCA و بسیاری از همکاران که وی با آنها بسیار نزدیک کار کرده است ، صمیمانه تشکر می کنم از لیندا برای فداکاری ، رهبری و خدمات خستگی ناپذیر به شرکت ما.”

لندن، 22 دسامبر 2020

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcanorthamerica.com