ماتسون تحویل “ماتسونیا” را می گیرد

ماتسونیا و لورلاین طول هر کدام 870 فوت ، عرض 114 فوت (پرتو) ، با یک رسوب عمیق 38 فوت و وزن بیش از 50،000 متر تن است. کشتی های خواهر دارای یک گاراژ محصور با فضای تقریبی 500 وسیله نقلیه ، به علاوه فضای کافی برای وسایل حمل و نقل و کالاهای سنگین هستند. لورلاین در ژانویه سال جاری وارد خدمت شد.

کانتینرهای جدید کلاس Aloha ماتسون ساخته شده توسط فیلی شیپارد ، Daniel K. Inouye و کایمانا هیلا، به ترتیب در سال های 2018 و 2019 وارد سرویس شدند. ظرفیت هر کشتی کانتینر دار با طول 850 فوت 3،600 معادل بیست فوت (TEU) دارد.

چهار کشتی جدید مرکز اصلی تقریباً ماتسون است 1 میلیارد سرمایه گذاری برای مدرن سازی آن هاوایی سرویس. علاوه بر تقریبا 930 میلیون دلار سرمایه گذاری در ناوگان خود ، ماتسون نیز سرمایه گذاری بیش از 60 میلیون دلار در بهبود آن هاوایی ترمینال توپی در جزیره شن در هونولولو، در رابطه با ایالت هاوایی طرح نوسازی بنادر

“قرار دادن چهار کشتی جدید در خدمت در یک بازه سه ساله یک موفقیت مهم است که هشت سال برنامه ریزی ، مدیریت پروژه و هماهنگی برای تیم ها در بسیاری از بخشهای ماتسون را به اوج می رساند.” مت کاکس، رئیس و مدیر اجرایی “همراه با مدرن سازی و گسترش ما هونولولو ترمینال ، این موقعیت سرمایه گذاری ماتسون به ارائه خدمات کارآمد و قابل اعتماد به هاوایی برای دهه های آینده ”

فاز 1 پروژه مدرنیزاسیون ترمینال جزیره شن ماتسون امسال با نصب سه جرثقیل دروازه ای با نیروی الکتریکی و به روزرسانی سه جرثقیل موجود و سیستم برق ترمینال ، امسال به اتمام رسید. فاز 2 ، که شامل پیشرفت در حیاط کانتینر و دروازه خواهد بود ، در سال 2021 آغاز خواهد شد. در فاز 3 ، همزمان با تکمیل پایانه جدید کانتینر Kapalama توسط دولت ، ماتسون با دستیابی به مجاور ، ساحل و پایانه پایانه خود را 30 درصد گسترش می دهد پایه های 51A و B

علاوه بر اطمینان از خدمات کارآمد و قابل اعتماد به هاوایی برای سه دهه آینده ، برنامه نوسازی ناوگان ماتسون همچنین در حال انجام یک مدرن سازی گسترده تر ناوگان است که مطابقت با مقررات انتشار جهانی به طور فزاینده سختگیرانه را تضمین می کند.

به طور خاص برای شرکت طراحی و ساخته شده است هاوایی تجارت ، هر چهار کشتی جدید از پیشرفته ترین فناوری سبز برخوردار هستند ، از جمله طراحی بدنه کم مصرف ، مخازن سوخت دو بدنه برای محیط زیست ، موتورهای سازگار با گاز طبیعی مایع (LNG) و سیستم های بالاست آب شیرین. شناورهای جدیدتر کلاس Kanaloa مجهز به اولین موتورهای دوگانه سوز Tier 3 هستند که در کشتی های کانتینری مستقر در بندرهای ساحل غربی مستقر می شوند. موتورهای Tier 3 ، در مقایسه با استانداردهای Tier 2 ، میزان انتشار ذرات را 40 درصد و انتشار اکسید نیتروژن را 20 درصد کاهش می دهند.

چهار کشتی جدید همچنین سریعترین کشتی های ماتسون هستند که توانایی کار در 23 گره یا بالاتر از آن را دارند و به اطمینان از تحویل به موقع در هاوایی از سه ترمینال ساحل غربی ماتسون در تاکوما ، اوکلند و ساحل وسیع.

ماتسونیا و ‘Lurline’ نام های برجسته کشتی در تاریخ طولانی ماتسون هستند. ماتسونیا تاریخ ساخت اولین کشتی ماتسون به همین نام در سال 1912 است. در سال های بعدی به سه کشتی دیگر این نام داده شد. کشتی جدید پنجم است. “لورلاین‘تاریخ ساخت کاپیتان است ویلیام ماتسون اولین کشتی به این نام در سال 1887. در سال های بعدی به چهار کشتی دیگر این نام داده شد. جدیدترین کشتی ششم است.

Daniel K. Inouye به احترام مرحوم نامگذاری شد هاوایی سناتور ، که از طرفداران سرسخت بازرگان دریایی ایالات متحده و طرفدار قدرتمند صنعت دریایی بود. “کایمانا هیلا“یک ترجمه نویسی هاوایی برای”سر الماسی، “یکی از نمادهای برجسته هاوایی.

اطلاعات بیشتر در مورد ماتسونیا و برنامه نوسازی ناوگان ماتسون در دسترس است در: https://www.matson.com/kanaloa-class.html

* واحد معادل بیست فوت ، واحد استاندارد اندازه گیری ظرفیت کانتینر

درباره ماتسون

ماتسون (NYSE: MATX) در سال 1882 تاسیس شد ، پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و حمل و نقل اقیانوس است. ماتسون یک حیات نجات حیاتی برای اقتصاد غیر همسایگی داخلی کشور فراهم می کند هاوایی، آلاسکا، و گوامو سایر اقتصادهای جزیره ای در میکرونزی. ماتسون همچنین دارای دو سرویس برتر و سریع از چین به لانگ بیچ ، کالیفرنیا، خدمات به اوکیناوا ، ژاپن و جزایر مختلف در اقیانوس آرام جنوبی ، و خدمات صادرات بین المللی را از بندر هلند به آسیا ناوگان شناورهای متعلق و اجاره ای شرکت شامل کشتی های کانتینر دار ، کانتینرهای ترکیبی و کشتی های رول / رول و کشتی هایی با طراحی سفارشی است. Matson Logistics ، تاسیس شده در سال 1987 ، دامنه جغرافیایی شبکه حمل و نقل Matson را در سراسر قاره ایالات متحده گسترش می دهد ، خدمات لجستیک یکپارچه ، دارایی سبک شامل خدمات بین راه ریلی ، کارگزاری بزرگراه ، انبارداری ، تلفیق بار آسیا خدمات زنجیره تامین و ارسال به آلاسکا. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در www.matson.com در دسترس است.

سوالات مربوط به روابط سرمایه گذار ماتسون:

سوالات رسانه ای ماتسون نیوز:


لی فیشمن

کئونی واگنر


ماتسون ، شرکت

ماتسون ، شرکت


510.628.4227

510.628.4534


[email protected]

[email protected]


منبع Matson، Inc.