مارکن دو انبار جدید GMP افتتاح می کند

پارک مثلث تحقیق ، N.C.، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ماركن امروز از راه اندازی دو تاسیسات جدید در خبر داد کیف ، اوکراین و در لس آنجلس، ایالات متحده. یک انبار دارویی کاملاً جدید در کیف فرصت های بیشتری را برای مشتریان فراهم خواهد کرد تا محصولات و مواد مخدر آزمایش کارآزمایی بالینی را در نزدیکی بیماران ذخیره کنند ، در حالی که یک انبار جدید تولید خوب (GMP) و تجهیزات ساخت کیت آفرز در لس آنجلس (LA) توانایی شرکت در تأمین خدمات ذخیره سازی GMP و خدمات زنجیره تأمین سلول و ژن را در ایالات متحده گسترش می دهد.

انبار LA شامل فضایی برای ذخیره سازی پالت و طیف کاملی از گزینه های ذخیره سازی با کنترل دما از جمله ایستگاه پر کردن نیتروژن مایع است. عملیات تولید کیت آفرز در لس آنجلس depot سرویسی جدید است که مارکن به مشتریان خود برای سلول ها و ژن ها به سبد محصولات خود اضافه می کند. انتظار می رود بازار آفرز ، که شامل دستگاههای آفرز و کیتهای یکبار مصرف یکبار مصرف است ، بیش از 3.5 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2024 و با CAGR بیش از 11.5 grow رشد خواهد کرد.1

تمام 12 انبار جهانی مارکن با مقررات GMP مطابقت دارند که برای نگهداری از تمام دامنه های دما طراحی شده اند از جمله: فضای ذخیره سازی یخ زده و فریزرهای بسیار کم -80 درجه سانتیگراد. انبارهای مارکن خدمات کاملی از جمله دریافت ، بسته بندی ، حمل و نقل ترکیبی ، حمل و نقل تخریب ، برچسب گذاری مجدد و سازگاری موجودی را ارائه می دهد.

آریت ون استرین ، رئیس ماركن ، اظهار نظر كرد ، “اوکراین همچنان مهم است اروپای شرقی بازار آزمایش بالینی و ما کیف انبار موقعیت ما را در منطقه تقویت می کند. ما لس آنجلس انبار اجازه می دهد تا تقاضای ایالات متحده در سواحل غربی تأمین شود و مکمل ما باشد فیلادلفیا انبار در ساحل شرقی. “

1 ناظر بازار، 28 آگوست 2020

درباره مارکن

مارکن یک شرکت تابعه کامل از بخش بهداشت و درمان UPS است. با احتساب Polar Speed ​​و Marken ، بخش بهداشت UPS دارای 128 مکان با 5500 کارمند در سراسر جهان است. مارکن یک شبکه پیشرفته انبار سازگار با GMP و مراکز لجستیکی برای ذخیره سازی و توزیع محصولات بالینی دارو در 56 مکان در سراسر جهان ارائه می دهد ، در حالی که موقعیت اصلی خدمات مراقبت های بهداشتی مستقیم به بیمار و خانه ، محموله های نمونه بیولوژیکی و بیولوژیکی را حفظ می کند. تولید کیت. 1600 کارمند اختصاصی مارکن ماهانه 100000 محموله دارویی و نمونه بیولوژیکی را در هر محدوده دما در بیش از 220 کشور مدیریت می کنند. خدمات اضافی مانند تأمین مواد جانبی ، ذخیره سازی و توزیع ، تأیید صحت و صلاحیت خط حمل و نقل ، و همچنین تولید ناخالص داخلی ، مشاوره نظارتی و انطباق به موقعیت بی نظیر مارکن در صنعت دارو و تدارکات می افزایند.

منبع Marken

لینک های مربوطه

http://www.marken.com