ماشین شستشوی Mister برای انتقال سریع اکسپرس محلهای تعویض روغن آن

TUCSON ، آریزاز.، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مستر کارواش®، بزرگترین شرکت کارواش کشور ، فروش 27 Mister Oil Change Express خود را اعلام کرده است® مکانهای تعویض فوری روغن ValvolineSM در معامله ای که بسته شد 11 دسامبر 2020.

جان لای، رئیس و مدیر عامل شرکت Mister Car Wash ، اعتقاد خود را به تعهد Valvoline برای خدمت به کارمندان ، مشتریان و جوامع جدید خود در دوره انتقال و فراتر از آن ابراز داشت.

“همچنان که ما به ساخت یک شرکت کارواش در کلاس جهانی ادامه می دهیم ، اطمینان داریم که اعضای تیم Mister Oil Change Express آینده درخشانی را در کار خود با Valvoline پیدا خواهند کرد ، زیرا آنها تعهدات ما راجع به خدمات مشتری و جوامعی که در آن کار می کنند مشترک هستند ، “گفت لای. وی ادامه داد: “ما به عنوان همسایگان نزدیک به کار خود ادامه خواهیم داد و می دانیم که موفقیت آنها موفقیت ما است”. “در عین حال این فروش به Mister Car Wash اجازه می دهد تا بر روی گسترش کارواش های خود از طریق ساخت و سازهای جدید تمرکز کند.”

“من می خواهم شخصاً از مردان و زنان Mister Oil Change Express بخاطر مشارکتهای خود در سازمان ما تشکر کنم و برای آنها آرزوی موفقیت مداوم در آینده با تعویض روغن فوری Valvoline را دارم.”

درباره Mister Car Wash
دفتر مرکزی آن در توسان ، آریزونا، Mister Car Wash (www.mistercarwash.com) یک کارفرمای برابر است که 340 کارواش را در 21 ایالت کار می کند. نام تجاری Mister Car Wash دارای کیفیت ، دوستی و تعهد ما در ایجاد تجارب به یاد ماندنی مشتری است. مردم ما همان چیزی هستند که ما را موفق می کنند و به ما اجازه می دهند به این استانداردهای بالا برسیم. ما همچنان بر استخدام و حفظ استعدادهای برتر ، توسعه برنامه های آموزش در کلاس و سرمایه گذاری در مزایای کارکنان برای پرورش فرهنگ مثبت شرکت متمرکز هستیم.

SM مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
® علامت تجاری ، شرکای شستشوی خودرو ، ثبت شده در ایالات متحده

تماس با رسانه
مگان اورت
مدیر ارشد ، ارتباطات ، مستر کارواش
520.615.4000 داخلی 154
[email protected]

SOURCE مستر کارواش

لینک های مربوطه

http://www.mistercarwash.com