مایکل بیکر بین المللی تیم لیتل ، P.E. ، سرپرست منطقه ای را منصوب می کند

CARY، N.C.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مایکل بیکر اینترنشنال ، رهبر جهانی در زمینه مهندسی ، برنامه ریزی و خدمات مشاوره ای که 80 سال ایجاد تفاوت را جشن می گیرد ، امروز اعلام کرد که تیم لیتل ، PE ، به عنوان سرمربی منطقه ای – حمل و نقل برای میانه های اطلس خود به این شرکت پیوسته است منطقه آقای لیتل در جهت پیشبرد موقعیت مایکل بیکر به عنوان یک رهبر صنعت بسیار مهم خواهد بود زیرا او در ارتباط گسترده مشتری و توسعه و تضمین فرصت های تجاری در منطقه آتلانتیک میانی تمرکز دارد.

وی گفت: “مایکل بیکر به دلیل پرداختن به سخت ترین چالش های حمل و نقل مشتریان ما با راه حل های نوآور مشهور است.” جیمز ای کوچ، Ph.D. ، P.E. ، معاون ارشد رئیس جمهور ، مدیر منطقه ای میانه آتلانتیک و مجری فدرال. “ما از تیم به تیم مایکل بیکر خوشامد می گوییم و مشتاقانه منتظر کمک های بی حد و حصر او هستیم زیرا وی برای ارائه پروژه های حمل و نقل با کیفیت با مشتریان و همکاران خود در سراسر میانه آتلانتیک همکاری می کند.”

قبل از پیوستن به مایکل بیکر ، آقای Little بیش از 30 سال را به عنوان مهندس در بخش حمل و نقل کارولینای شمالی (NCDOT) گذراند ، و در آنجا از تجربه و دانش متنوع خود در تمام جنبه های عملیات حمل و نقل ، فرایندهای توسعه پروژه و کل شبکه های حمل و نقل استفاده کرد. . وی اخیراً به عنوان مهندس ارشد NCDOT خدمت کرده و در آنجا بر طراحی ، ساخت و نگهداری 80،000 مایل جاده در 14 بخش ایالتی نظارت داشته است.

آقای لیتل دارای مدرک لیسانس علوم مهندسی عمران از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. او یک مهندس حرفه ای ثبت شده در است کارولینای شمالی و از سه سال گذشته به عنوان عضوی از رأی دهندگان شورای بزرگراه ها و خیابان های اتحادیه امور خارجه ایالت متحده (AASHTO) و همچنین عضو مقامات رسمی بزرگراه ها و حمل و نقل ایالتی جنوب شرقی (SASHTO) عضو بوده است.

درباره مایکل بیکر بین المللی
مایکل بیکر اینترنشنال ، با بزرگداشت 80 سال ایجاد تفاوت ، پیشرو در ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ای ، از جمله طراحی ، برنامه ریزی ، معماری ، محیط زیست ، ساخت و ساز و مدیریت برنامه است. این شرکت خدمات و راه حل های جامع خود را برای حمایت از دولت های فدرال ، ایالتی و شهری ایالات متحده ، دولت های متحد خارجی و طیف وسیعی از مشتریان تجاری ارائه می دهد. بیش از 3000 کارمند مایکل بیکر در نزدیک به 100 مکان متعهد به فرهنگ نوآوری ، همکاری و پیشرفت فن آوری برای حل چالش های مشتریان و جوامع در سراسر کشور هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.mbakerintl.com مراجعه کنید.

مخاطب: جولیا کاولی
[email protected]
(866) 293-4609

منبع مایکل بیکر بین المللی

لینک های مربوطه

http://www.mbakerintl.com