مجمع عمومی فوق العاده در Haldex AB

استکهلم، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سه شنبه ، 29 دسامبر 2020، Haldex AB (publ) یک جلسه عمومی فوق العاده برگزار کرد. به دلیل Covid-19 ، مجمع عمومی فوق العاده بدون حضور فیزیکی برگزار شد و سهامداران فقط با رای گیری دیجیتالی پیشاپیش (رای گیری پستی) می توانستند از حق رای خود استفاده کنند. مجمع عمومی تصمیم گرفت دو عضو دیگر هیئت مدیره را به هیئت مدیره انتخاب کند.

در مجمع عمومی تصویب پیشنهاد مشترک AFA Sjukförsäkrings AB ، AMF Pensionsförsäkring AB ، شریک صنعتی Athanase و Fjärde AP-fonden برای تعیین دتلف بورگاردت و ژکی مکینوفسکی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره.

از این پس ، هیئت مدیره در مجموع از هفت عضو منتخب هیئت مدیره تشکیل شده است. استفان چارته (رئيس هیئت مدیره)، هلن ساوهان (عضو و مدیر عامل) ، ویوکا اکبرگ، هاکان کارلسون ، کاتارینا مودال نیلسون، دتلف بورگاردت و ژکی مکینوفسکی.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از https://www.haldex.com/sv/corporate بازدید کنید ، یا با ما تماس بگیرید:

هلن ساوهان، رئیس جمهور و مدیر عامل
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +46 418-47 60 00

این اطلاعات اطلاعاتی است که Haldex AB (publ) موظف است طبق کتاب قوانین مربوط به صادر کنندگان NASDAQ Stockholm ، آنها را عمومی کند. اطلاعات برای انتشار از طریق نمایندگی فرد تماس فوق الذکر در تاریخ ارسال شده است 29 دسامبر ، 2020 در 12:45 CET.

درباره هالدکس

بیش از 100 سال نوآوری قدرتمند ، در مورد سیستم های ترمز و سیستم تعلیق بادی برای کامیون های سنگین ، تریلرها و اتوبوس ها ، تجربه بی نظیری به Haldex می دهد. ما با هدف ارائه راهکارهای قوی و برتر فنی که در بینش عمیق واقعیت مشتری ما بنیان گذاشته شده است ، زندگی و نفس می کشیم. از طریق تمرکز بر توانایی های اصلی و اشتیاق که همه با هم مشترک هستیم ، به چابکی و انعطاف پذیری مورد نیاز بازار می رسیم. همکاری های نوآورانه نه تنها هسته اصلی محصولات ما ، بلکه فلسفه ما هستند. 2200 کارمند ما که در چهار قاره پراکنده شده اند ، روزمره را به چالش می کشند تا اطمینان حاصل کنند که محصولاتی که ارائه می دهیم ارزش منحصر به فردی برای مشتریان و کاربران نهایی ایجاد می کنند. ما در Nasdaq Stockholm لیست شده و تقریباً گردش مالی داریم. 5 میلیارد کرون.

این سند ترجمه غیر رسمی اصل سوئدی آن است. در صورت اختلاف بین نسخه ها ، نسخه سوئدی غالب خواهد بود.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/haldex/r/ جلسه-عمومی-فوق العاده-در-هالدکس -ab،c3262611

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع هالدکس