محرک غذایی “بازیابی شما” با کالیبر ، در مشارکت با 72 شریک بانک غذا در سراسر کشور بیش از یک میلیون وعده غذا برای کاهش گرسنگی در دوران کودکی جمع کرد

لوئیزویل ، تگزاس، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – کالیبر ، با هدف بازگرداندن ریتم زندگی شما ، با مجموعه ای از مارک های خدمات خودرو (از جمله Caliber Collision ، بزرگترین شرکت تعمیر اتومبیل تصادف اتومبیل) ، نهمین سالانه “بازیابی شما” غذا را به پایان رساند رانندگی ، که باعث بهبود زندگی اعضای هر جامعه ای می شود. با رویکردی کاملاً مجازی در این سال ، هم تیمی ها ، مشتریان و شرکای کالیبر 1.6 میلیون وعده غذایی را جمع آوری کردند تا به طور خاص نیازهای کمبود غذا در کودکان را که از 72 شریک محلی بانک غذایی کالیبر در سراسر کشور بهره مند می شوند ، برطرف کند.

طبق گزارش فیدینگ آمریکا ، از هر چهار کودک یک نفر نگران وعده غذایی بعدی خود است ، زیرا 18 میلیون کودک به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا با گرسنگی روبرو هستند. تقاضای عمومی برای خدمات بانک غذا در بالاترین سطح تاریخی قرار دارد و باعث می شود بیش از 21500 هم تیمی کالیبر در سراسر کشور با جمع آوری کمک های آنلاین که به کودکان و خانواده های نیازمند در طول تعطیلات کمک می کند ، مراقب خدمات اجتماعی باشند.

“ما می دانیم که هر ساله میلیون ها کودک گرسنه می مانند ، اما امسال چالش برانگیزتر از حد معمول بوده است” مارک سندرز، مدیر عامل ورودی کالیبر ، گفت. “هم تیمی های ما و همچنین شرکای تجاری ، خانواده ها و دوستان کالیبر را تشویق کرده اند تا با هم متحد شوند تا نیازهای افرادی را که بیشترین ناامنی غذایی را در جوامع ما دارند برآورده کنند.”

ساندرز گفت: “من همچنان از اشتیاق و فداكاری هم تیمی های كالیبر برای زندگی در هدف خود ، بازگرداندن ریتم زندگی خود با بهبود زندگی هم تیمی ها و جوامعی كه خدمت می كنیم ، شگفت زده می شوم.” “به ویژه برای Drive Drive” Restoring You “، این امر باعث جمع آوری بیش از 23 میلیون وعده غذایی در طی 9 سال گذشته شده است ، و یکی از دستاوردهایی است که ما به عنوان یک خانواده کالیبر به آن افتخار می کنیم.”

کالیبر ، که شامل Caliber Auto Care و Caliber Auto Glass است ، علاوه بر برخورد با کالیبر (با 1212 مرکز در 34 ایالت) ، با حمایت از برنامه های ضروری بانک مواد غذایی ، همچنان به کاهش گرسنگی کودکان متعهد است. این برنامه ها به نوبه خود به كودكان و خانواده های آنها كه هم اكنون حتی در معرض خطر كمبود غذا قرار دارند و به وعده های غذایی یارانه ای تكیه می كنند ، خدمت می كند.

برای کسب اطلاعات در مورد سابقه درگیری جامعه با کالیبر ، از جمله درایو غذایی “بازیابی شما” ، به calibercollision.com/about-us/community-inolvement مراجعه کنید.

درباره کالیبر
نمونه کارهای مارک های کالیبر که در سال 1997 تاسیس شده است ، به بیش از 1200 مرکز در سراسر کشور افزایش یافته و دارای طیف گسترده ای از خدمات مکمل خودرو ، از جمله Caliber Collision ، بزرگترین ارائه دهنده تعمیر اتومبیل در کشور در 34 ایالت ، و همچنین گسترده ترین شبکه OEM- مراکز تصادفی تصادفی در ایالات متحده ؛ Caliber Auto Care (خدمات اول اتومبیل سابق ، برای خدمات تعمیرات مکانیکی و تعویض سریع روغن) ؛ و شیشه اتومبیل کالیبر (برای تعمیر و تعویض).

کالیبر اولین کسی بود که دارای ضمانت مادام العمر مادام العمر برخورد بود و امروز صنعت را در زمینه خدمات مشتری ، آخرین فن آوری و خدمات تخصصی مانند امکانات اختصاصی غیر درایو و مراکز مجاز تعمیرات سریع هدایت می کند.

با هدف بازگرداندن ریتم زندگی شما ، بیش از 21500 هم تیمی کالیبر متعهد هستند که هر سال 1.5 میلیون مشتری را با خیال راحت و هر چه سریعتر به جاده برگردانند. اختصاصی ارائه تجربه عالی مشتری ، کالیبر همچنان در رده بالاترین امتیازات رضایت مشتری در صنعت قرار دارد. درباره caliber در calibercollision.com بیشتر بدانید.

کالیبر SOURCE